הפלתי...

Row123

New member
מיכל ../images/Emo10.gif../images/Emo24.gif

מצטערת כל כך לשמוע. אני מניחה שאין מילים מספיק חזקות לנחם מלבד לשער שאולי מה שעובר עלינו הוא לטובה. איכשהו צריך לקום ולהמשיך הלאה. אל תתיאשי. אני מכירה הרבה נשים שמפילות בפעם הראשונה ואח"כ הכל בסדר גמור. אספי כוחות וחזרי לעצמך מהר. נשיקות Row

franfran

New member
עצוב לי נורא

נכנסתי ככה לשניונת לפורום לבדוק מה קורה, וקראתי את ההודעה העצובה הזו, כל כך עצוב לי....מיכל אני מחזקת את ידייך בשעה קשה זו...מקווה שתנסי שוב בקרוב וזה יצליח בפעם הבאה. האם יבדקו את סיבות ההפלה?כל כך עצוב לי....ממש יש לי צמרמורת ואנחנו בכלל לא מכירות. איך אפשר לעודד...רק אולי הזמן יעשה את שלו, קודם חשוב שהגוף שלך יחלים....תהיי חזקה.

mic26

New member
../images/Emo24.gifמיכל אני מצטערת

שולחת לך הרבה איחולי החלמה ובריאות

kim27

New member
../images/Emo24.gif../images/Emo7.gif

I am so sorry for you, be strong, dont give up.

blixgirl

New member
מיכלי../images/Emo14.gif

נעדרתי מהפורום ליומיים ושבתי לקרא את ההודעה העצובה שלך... אין לי מילים...אני רק מצתערת שאני לא יכולה לחבק אותך חזק חזק ולומר לך שאנחנו אוהבים אותך כאן ומקווים שתרגישי טוב במהרה,תתחזקי ובעתיד נשמע בשורות טובות יותר...אני בטוחה שכך יהיה...רק זמן וכח ואהבה... המון אהבה ממני בליקסי

ayala26

New member
מיכל

אני משתתפת בצערכם ומאחלת לך החלמה מהירה פיזית ורוחנית.

adimayer

New member
מה אפשר להגיד שעוד לא נאמר

כמה עצוב, כ"כ כואב. אני כ"כ מצטערת. נהדר שהאיש איתך ברגעים קשים אלו. כמה שזה לא מנחם כרגע, הגוף יודע מה הוא עושה, וכנראה שזה היה רק לטובה. הפלות טבעיות בהריון הראשון הן די שכיחות. תהיה חזקה ותרגישי טוב במהרה. אני מקווה שבקרוב נשמע שאת שוב בהריון.
גדול ממני. מאחלת לכם שנה טובה טובה טובה עם הרבה בשורות טובות.

ilush25

New member
מצטערת בשבילך

אני מקווה שתרגישי טוב פיזית ונפשית תהיי חזקה...ואל תשברי. אני בטוחה שזה כואב אבל הכי חשוב עכשיו שתשמרי על עצמך ותתחזקי. המון חיבוקים....

oorly

New member
מי כמוני מבינה את כאבך ../images/Emo7.gif

ומה שנשאר להגיד זה שאני מקווה שמהר מאוד תאספי את השברים
ותתחילי לנסות שוב. מחזיקה אצבעות ומתפללת חזק שהפעם הבאה תימשך תשעה חודשים. שולחת חיבוק וחושבת עלייך אורלי

SuperGirl 25

New member
צר לי ומאחלת לך

שמעתה והלאה תדעי אושר, שמחה וצחוק ממכר של ילדים!! אמן!! הסבלנות משתלמת.

למעלה