הפסיכולוגים אומרים שזה הכרחי

י פ ע ת

New member
ברוך שובך שחר ו....

הפסיכולוגים אכן צודקים...חשוב שכל אחת תפתח אישיות משל עצמה ללא תלות באחותה, מעגל חברים אחר ותתמודד לבד עם קשיים מסביב. כשתאומות נשארות באותו גן , כיתה לעיתים אחת הופכת להיות הצל של אחותה.... שנה טובה לך שחר וגם למאי ואשמח לקרוא אותך שוב !

שחר.......

לא מבינה בפסיכולוגיה.... אבל לנפש האדם כן מבינה... אז מחזקת אותך ואת בנותיך.... שיהיה בהצלחה!!!

שיר29

New member
שחרון..........

זה מה שהגבתי לך בפורום אני.... הגעתי לכאן רק כדי לומר לך.. מנסיוני...מהתחום אתה יודע,במקום לסלוח לכם על זה בעוד כמה שנים הן יודו לכם על זה, התלות שתאומים מפתחים לעיתים זה בזה או זו בזו גורמת להם לעצור את העצמאות , ולהפוך להיות מאוד תלותיים אחד בשני או בסביבה לכשהם גדלים . לכן נוטים להפריד אותם בכיתה א לעיתים כבר בגן חובה < אני בעד בגן מכיוון שאז המשבר איננו כפול> וכל אחד יכול לפתח לעצמו אישיות משל עצמו, חברים משל עצמו, והכי חשוב...עצמאות משל עצמו. זה נכון זה יוצר לעיתים תחרותיות אך תחרות היא MUST בחברה שלנו, היא הכרחית לקיומינו אנחנו כל הזמן בתחרות. אז אני כאן בכדי לומר לך, אין לי ספק המעמד מרגש, יסורי המצפון מלווים אותנו לגביהם אין ספור פעמים, והם הולכים איתנו לכל מקום!!! אפילו למקום האינטימי ביותר ששם אנו אמורים להיות לבד נכון??? לווה אותן בחיוך, שדר להן שהכל רק לטובתן תן להן חיוך וחיבוק חם ואוהב כמו שאתה מסוגל , שדר בטחון והמוןןןןןןן, והאמן בכל לבך כי זה הדבר הכי טוב שיכולת לעשות למענן. ואני מבטיחה לך..ששנה הבאה הן כבר לא ירצו להיות יחד באותה הכיתה. הן ישמחו להפגש בטורניר הספורט, בטיול השנתי אבל, לא באותה הכתה. מאחלת לשתיהן בהצלחה, נשק אותן בשמי ובשם בנותי, ולך אבא גאה ומקסים שכמוך, שיעבור בקלות. בהצלחה שיר29

ק-ס-ו-מ-ה

New member
למה?

למה תמיד אתה מצליח לסמר את שערות גופי <ואין הרבה....חחח> עם הסיפורים שלך? <בחנוכה הזלתי דמעה> קודם כל, אני מברכת את שובך....... דבר שני, אני חושבת שעשיתם צעד נבון. במיוחד בגלל הדבקות שלהן אחת בשניה, הגיע הזמן שכל אחת תפתח לה את האישיות האינדיבידואלית שלה. זה בריא לכל אחת מהן למרות הקושי שבנושא. עליכם לחזק אותן בידיעה שהן תמיד תהיינה יחדיו גם אם פיזית הן לא קרובות אחת לשניה....... בהצלחה לך בהצלחה להן....... קסומה

למעלה