הפסקת עישון - הי נועה

טיפול הומיאופתי

כן נשמע שהמצב החמיר... אני מתנצלת אבל ראיתי את ההודעה רק עכשיו חודש אחרי, כנראה בגלל האירוח שהיה באתר. יש מקרים שהם יותר מורכבים. אם אתם שנתיים אצל אותו מטפל ואין תזוזה יכול להיות שכדי לפנות למטפל אחר , יתכן והוא רואה את הילד בדרך מסויימת והיא אינה נכונה. בהומיאופתיה הרמדי המדוייקת היא עושה את השינוי וזה כמו מציאת מפתח מתאים למנעול. המלצתי היא משנה מקום משנה מזל... ולא להתייאש נועה שגיא, הומיאופתיה קלאסית , [email protected]

drorim69

Active member
הפסקת עישון - הי נועה

מה שלומך? האם אפשר להיעזר בהומיאופטיה הקלאסית בזמן הפסקת עישון? מנסיונות קודמים זכורים לי ה"קריזים" ומאוחר יותר האכילה הבלתי פוסקת... תודה, ענבל.

הפסקת עישון ../images/Emo22.gif

הי ענבל! כן, הפסקת עישון היא יותר מחשובה ולא פשוטה ,אני יודעת. הומיאופתיה קלאסית בשונה מדיקור סיני אינה פועלת באופן ישיר להפסקת עישון. התרופה ההומיאופתית מסייעת לאדם לחוש טוב יותר, רגוע יותר ומעלה את רמת החיוניות והכח כך שהצורך בסיגריות מן הסתם יורד. כאשר תהליכים אלה מתרחשים האדם נע לכיוון הבריאות ובחירותיו נעשות גם הן "בריאות יותר" בכל תחומי החיים (תזונה, עבודה, ואפילו בתחום החברתי). האם ניסת הומיאופתיה וחווית קריזים? נועה שגיא

הפסקת עישון

ענבל יקרה, אני מתייחסת לעישון כאל סימפטום, העישון משרת צורך פנימי לפרוק מתח, לנוח, הפוגה מהחיים ... וכן הלאה, וכמובן זאת אשליה . יתרה מזאת, הרצון להפסיק לעשן הוא למעשה ביטוי של רצון עמוק יותר לחולל שינוי פנימי , לנוע למקום שיש בו יותר שקט ורוגע בו הצורך ל"התמלא" מ "עשן" לא קיים. אני חושבת שהחיפוש האמיתי נמצא שם.. הומיאופתיה יכולה לעזור לך. נועה שגיא

ע ל ו מ ה

New member
אני יכולה לספר שהפסקתי לכסוס ציפורניים

בעקבות טיפול הומיאופתי. לא ניגשתי לטיפול בהקשר לכסיסה. כססתי ציפורניים כמעט 30 שנה... הטיפול ההומיאופתי (קלאסי) יישר משהו בחיי בהרבה מובנים, ובין היתר הפסקתי לכסוס ציפורניים (זה היה לפני תשע שנים).

כסיסת ציפורנים של 30 שנה פסקה אחרי טיפול../images/Emo140.gif

עלומה תודה! הבאת עמך הרבה עזרה עם הצטרפותך לפורום. תודה על כך שהפנית את תשומת לבי לפרסומת.... ויותר מזה ,מה שאת מספרת על העזרה הכוללת שקבלת מטיפול הומאופתי ,היא המחשה יפה של הסגולה האדירה של טיפול הומאופתי. כאשר מתאימים רמדי/פורמולה מדוייקת, השינויים החלים בתהליך הריפוי רבים והם מהדהדים לכל תחומי חיינו. השינוי שמתחולל ברמה הפנימית העמוקה מושך אליו כמגנט גם הזדמנויות חדשות בחיים במישורים השונים, ומאפשר בחירות בריאות יותר . רבים מגיעים אלי לטיפול בגלל בעיה פיזית ולא מודעים לכך שהסימפטום בגינו הגיעו היווה עבורם הזדמנות לריפוי גדול יותר. כסיסת ציפורניים שלושים שנה וגמילה ממנה זה מרשים! ובלי המרה...

ע ל ו מ ה

New member
תודה על קבלת הפנים ../images/Emo140.gif

אחת התרופות שקיבלתי היתה פלדיום. בשלב מסוים השיחות עם ההומיאופת הפכו עמוקות והוא סמך עלי שאפשר להציג לי תיאורים שונים וש"אמצא את עצמי" בהם - כדי להבחין בדקויות. הייתי די המומה מהתיאור של הפלדיום, עד כמה שהתיאור מביך, הוא תיאר אותי במדויק (במיוחד הקטע על הצורך הבלתי פוסק בחיזוקים - וכאמור בהודעה אחרת, אחת התוצאות הניכרות של הטיפול היתה קפיצה בבטחון העצמי ואיתה ירידה בצמא לפידבק חיובי מאחרים). אבל מה שהכי המם אותי היה הקשר לשחלה הימנית (כלומר הקשר הפיזי בנוסף לנפשי). אכן, זמן קצר לפני כן התגלתה אצלי ציסטה בורדרליין על השחלה הימנית ועברתי כריתת שחלה! (ההומיאופת הביע צער שלא עברתי אצלו קודם, לדעתו אפשר היה להימנע מהכריתה, אבל כבר היה מאוחר מדי).

drorim69

Active member
תודה על ההתייחסות המעמיקה.

התיאור שלך מדוייק ונכון. אצור איתך קשר, ענבל.

כוח רצון../images/Emo35.gif

כוח הרצון הוא אחד משלוחותיו של כוח החיות שנו, הרמדי/ פורמולה ההומאופתית מעוררת את כוח החיות של האדם לחזור לבריאות, כך מתאפשר ריפוי פנימי . במצב של חוסר איזון גם כוח הרצון יכול להיחלש ולהיכנע לכוחות המחלה. , האם חווית מצב בו למרות שרצית לשנות הרגל "רע" זה לא הצליח?

drorim69

Active member
הצליח רק בהתחלה.

בשבועיים הראשונים. בהם היה קושי פיזי נורא ואיום ומצב רגשי שלא אתאר אפילו... בזה עמדתי מכיוון שזו היתה "מלחמה פעילה". ברגע שהגוף נרגע והמצב נכנס לנורמה שבה אני כבר לא באיום של קריז וכאילו התחילו "החיים בלי" - התחילה בי התמרדות פנימית בלתי פוסקת שלא הסכימה לקבל שיצאתי מכלא, ורק התעסקה במה כבר לא יהיה לי... (אני מאד אוהבת לעשן). אחרי שבוע מאמלל כזה, חזרתי לעשן בתחושה ש"חזרתי הביתה" אל עצמי. תודה.

למעלה