הפעם אני זקוקה לעזרתכם..

ShirShir

New member
הפעם אני זקוקה לעזרתכם.. ../images/Emo13.gif

להורים שלי יש יום נישואים בקרוב, לא משהו עגול במיוחד - 31 שנה! אחי ואני כבר קנינו להם הכל, כבר עשינו להם הכל.. קנינו קוסמטיקה לגבר ולאישה, הכנו ארוחה רומנטית לשניים, אירגנו להם יום פינוק בספא, קנינו להם ספרים, מצעים, בגדים, בשמים, נעלי בית ומה לא. מה עוד אפשר? תודה
שירשיר.

pachanga

New member
WOW ../images/Emo70.gif

איזו השקעה כל הכבוד לך באמת
אחרי הפתעה כזו את חושבת שיש מה להוסיף?? כן באמת כן בסוף היום המפרך הזה... תשבו כל המשפחה תסכמו את היום הנפלא והנהדר שהכנתם להם ותתנו חיבוק אוהב עם המון ת´אלפים ´שיקות
ומזל טוב להורים

ShirShir

New member
פצ´נגה...

לא כל הרעיונות שכתבתי עשינו בבת-אחת... כל שנה משהו אחר..
אני מקווה שזה היה ברור..
תודה על המזל-טוב.. יש לך עוד רעיונות...?

ShirShir

New member
לא..

בינתים עוד לא.
למרות שזו יכולה להיות מתנה נהדרת..

krina

New member
אולי משהו עם תמונה?

מסגרת פרוו(ר)תית אולי? משהו לזוגות?-משחקי אהבה ודברים שלא יעברו יותר מדיי את גבול הילד~הורה אבל עם זה יהוו שעשוע..?

mor mor

New member
תמונות

לקחת תמונות מכל הזמנים של הוריך, של הילדים, לסרוק......ולהכין תמונה יפה עם מסגרת.... ביי, אם את צריכה עזרה אני כאן.

ShirShir

New member
תודה ו...

מודה לכם על הרעיונות. והמתנות שעלו בגורל הן: או זוג שמיכות פינוק , כאלה רכות וכיפיות מפליז + מגש לפופקורן ולשלט
או אמבט רפלקסולוגי לעיסוי, פינוק וטבילת כפות הרגליים (ג´קוזי לרגליים). מה דעתכם???

פומפיה

New member
../images/Emo26.gif

אני בעד האופציה הראשונה. מתנה מאוד מאוד כיפית (אנשים, אם אתם קוראים את זה, אתם מוזמנים להביא גם לי מתנה כזו
) ג´קוזי לרגליים יש לי, והוא נחמד, אבל הבטן שלי אומרת שהוא פחות מתאים כמתנה ליום נישואין. בהצלחה!

פומפיה

New member
לאמאבא שלי

יש מחר יום נישואין. הם 28 שנה ביחד ומתים אחד על השניה.

למעלה