הפרק היומי...

soapsfan

New member
כן

פיטר ראקל[בו הנוכחי] היה בו הראשון,שאחרי זה התחלף בשחקן ששיחק את בו כשהתוכנית התחילה ואז פיטר ראקל חזר והוא בתפקיד עד ימינו

../images/Emo5.gif../images/Emo7.gifבו המתוק שלי....../images/Emo7.gif../images/Emo5.gif

למה את לא אוהבת אותו
הוא כל כך מקסים ושובה לבבות... הזוג הכי הכי שלי הם גם בו והופ... הם מקסימים ויש ביניהם סיפור אהבה מדהים וקסום... ד"א בקשר לביקורת: את בכלל לא מגזימה
זכותך להגיד מה שאת רוצה, ואנחנו פה כדי להסכים איתך או לחלוק על דעתך.... חוץ מזה, זה התפקיד שלנו, להעביר ביקורת... בקשר לגרטה- היא ממש מקסימה, אני מאוד אוהבת את השחקנית הזאת... בקשר לניקול- עכשיו שאני חושבת על זה אז את דיי צודקת... בכל אופן, שמתי לב שיותר מתאים לה בלי כל התסרוקות המבגרות שעושים לה... כשהשיער שלה היה רטוב ממש אהבתי איך שהוא נראה... זה כאילו המיים שטפו מימנה את כל הרוע, ועש/ו אותה פתאום לבן אדם אבל מייד אחרי שהיא קיבלה את הבשורה המשמחת מדר. ביידר היא שוב הפכה למחשפה עם 7 ראשים...(מראה את הגוף שלה לויקטור
WTF
מה היא לא יודעת שלא יעמוד לו כבר גם ככה
והוא עוד שיחק אותה לא מתלהב... הראש שלו בטוח עשה לופים באוויר כשהוא ראה אותה....
עלאק הוא מסתכל בזילזול...פחחחח...תגיד שבא לך לקרוע לה ת'צורה ואתה רק מתבייש כי לא עומד לך...)
מושפל

מימיל

New member
חח "מכשפה עם 7 ראשים..."

לא יודעת בנוגע לבופ, זה פשוט, אני לא יודעת איך להסביר, משהו בו דוחה אותי, לא מגעיל אותי מבחינת "איכ אתה עושה לי חלחלה.." אלא פשוט, כזה לא יודעת...מדחיק בי כל רצון לאהוב אותו, אין אני פשוט לא אוהבת אותו. ולגביי ויקטור מזה חבל לי, לפני שהו חטף את כל השבף המטומטם שלו הוא היה כזה חמווד, היה לו לב זהב כזה:)...ועכשיו הוא סתם יצור זקן שוטה שמאיים על כולם!

למעלה