הפרק השבועי - פרק 19

TheSegal

New member
הפרק השבועי - פרק 19

מצית סדרתי מטיל את אימתו על לוס אנג'לס, ומצית בתי אנשים בזמן שהם ישנים. הצוות מגיע ומנסה למצוא קשר כלשהו בין הקורבנות.

7liel7

New member
פרק פשוט מעולה!

זה היה אחד הפרקים הכי טובים שהיו עד כה בסדרה. מותח מההתחלה עד הסוף. ישר קלטתי שיש משהו מוזר באבי הזה... בקיצור פרק מקסים!!

TheSegal

New member
הקטע הראשון היה מזעזע..

היה לי קשה לראות איך הם נחנקו ככה ונשרפו

painapple

New member
דקסטר היה ממש מחריד.

ואני רגילה לראות סדרות מטרידות ממש כמו מחשבות פליליות, אבל זה היה מחריד ברמות שהזכירו לי את הפרק עם הרוצח ההוא, שרצח 30 שנה ולא תפסו אותו ואז הוא חזר בשביל האישה ההיא שחשבה שהוא חייזר.. מישהו זוכר על מה אני מדברת? ובכל מקרה, בטח אני אמשיך לראות את הסדרה הזו גם..

4hilla4

New member
אני יודעת... |ספויילר|

הוא יחזור,הוא יחזור, אני כבר לא יכולה לחכות, הוא ירצח את החברה של גדעון, ואז גדעון יוצא אחריו לחפש אותו.. וואי וואי וואי מה הולך להיות... לא לפספסס...

TheSegal

New member
דקסטר ממש לא זעזע אותי...

וממש לא הטריד אותי, לעומת זאת לראות אנשים שנחנקים (כן, למות משאיפת עשן נחשב אצלי לחניקה) עושה ממש רע...

אמממ...

נראלי שלהוריד לבנאדם ת'ראש כשהוא עדיין חי ובהכרה,זה הרבה יותר מזעזע משאיפת עשן.

TheSegal

New member
אני אסביר את עצמי

מזעזע אותי יותר העשן כי אני מפחדת פחד מוות מהסוג מוות הזה, כל סוג של מוות מחוסר אויר מכניס אותי לחרדות.

אוקיי. זה פחדים שלך.

אבל ברמת העיקרון,אם לא היית מפחדת מזה,דקסטר היה הרבה יותר מזעזע.

m i c k e y 15

New member
גאד..פשוט זיעזע אותי לראות את כל

השרפות האלה.. פרק מעולה..אהבתי...

Anwanis

New member
היה פרק נוראי

במובן הטוב, כמובן!
הוא היה מזעזע וקשה לצפייה, אבל מצוין. ונעים לראות שריד מתחיל לחזור לעצמו, קצת-קצת.

Fozzie

New member
../images/Emo80.gifפרק מעולה../images/Emo70.gif

התחיל בצורה מדהימה (עם מוזיקה מדהימה.. אני ממש אוהבת את אניה...) והגמר יפה... אחד הטובים.

ליאני2

New member
פרק ממש טוב!!

איזה מבאס האבי הה ... לויודעת חשבתי שהוא יהרוג אותו וילך.. פרק מממש ממש מותח וטוב =]]

Dark and Twisty

New member
פרק מעולה!

זיהיתם את קרלוס ממשמרת שלישית? (השוטר שאחראי על החקירה)
אהבתי מאוד, טוב ששמו את הוצ'נר במרכז הפעם, ולא את ריד שוב.

adida33

New member
דווקא לא

אני אוהבת שרואים את ריד... הוצ'נר סתם מעפן.. היה פרק מעולה

למעלה