הפרק השני..

DiGiHiLa

New member
הפרק השני..

אוי טקאטו לא הפך לטוסט הוא רק הפך לדיג´ימון טקאטו מון חח ריקה לא ממש נחמדה הייתי אומרת..... וטריירמון צריך ללמוד נימוסיםםםםם!!!!

digimimi

New member
אני מסכימה איתך ב-שני דברים

שהוא לא הפך לטוסט ושטרירמון צריך ללמוד מה זה טקט אבל ריקה כן נחמדה ותנו לה כבוד היא מלכת הדיג´ימונים לפי מה שכתוב בתקציר למחר והגיעה לגילמון המאמי של טקאטו שהוא גם חמודה הוא היה צריך להרגיש שמשהו מתקיף אותו או זז במהירות לידו כי אחרת כל דיג´ימוןן שיבאו מאחורב בימהירות יקראה לו את הצורה והוא צריך לפתח מהר הינסטינקים וסליחה על שיגיאות הכתיב ממני מימי

DiGiHiLa

New member
מה שתגידי

טוב אולי ריקה נחמדה(אמרתי אולי!!) חוץ מזה שגילמון רק נוצר למה את מצפה??? אל תדאגי הוא עוד ילמד להילחם אל תשכחי שטקאטו הוא המנהיג.........!!!!!!!!!!!!!!!!

digimimi

New member
הוא המנהיג

אבל ניראה לי שריקה יותר חזקה ממנו פיזית ונפשית ואולי היא צריכה לכחת את המישקפת לידים ולילבוש אותן ולהיות המנהיגה אז עם הוא רק נוצר? טאטקו היה צריך לירשום בספר שלו על גילמון שיש לו אינסטיקים מהירים ואז גילמון היה הרבה יותר חזק ודיג´ימון המור שייהיה לו ינסתיקים טובים כבר ברגע שהוא נוצר

DiGiHiLa

New member
דנה דנה דנה...

הוא לא ידע שהוא יוצר דיג´ימון הוא סתם צייררררר את גילמון והנה תמונה של טקאטו וגילמון למרות שלכולכם בטח יש אותה

digimimi

New member
אז..?

הוא גם רשם מלה דברים הרי הציור היה על דף אחד ועוד איזה שלוש דפים הסבר על הציורים שיהיו על גילמון מה היו כל שאר הדברים? סתם קישקושים לא אלו היו מיתקפות תכונות וכאלה דברים אז הוא היה צריך ליות קצת יותר חכם

DiGiHiLa

New member
אז הוא לא חכם...

זה אחד הדברים של המנהיגים הם לא כל כך חכמים מה לעשות? תמונה.....יש לך אותה?

Snake Bandage

New member
פרק נחמד. אהבתי! ^_^

מישהו שם לב שטריירמון נשמע כמו טוויטי? לעזאזל... קיוויתי שישנו את זה אחרי הסרט! והביטוי של שם... ´טרריימון´... אוי, האימה...
הנרי נשמע כזה חמוד... כמעט ברמה של טי.קיי. ב-02! *_* גילמון הוא רשמית אחד הדיג´ימונים האהובים עלי בעונה הזאת! אוי, הוא כל כך חמוד! "טקאטומון, אני צריך קופסה חדשה"... חמודי! מי היה הגאון ששינה את השם של רנמון ל´ריינמון´? מי לעזאזל צריך יודים מיותרים? שמתם לב שדיוויס (או לפחות השחקן קול שלו) הוא המספר? זה בדיוק כמו בארצות הברית! מגניב. והוא גם די משעשע. (ותיסלחו לי שהציטוט הבא לא מדוייק) "טקאטו צריך ללמד את הדיג´ימון שלו לא לעשות ממנו טוסט". גדול!

DiGiHiLa

New member
פרק נחמד...

כן כמו בסרט באמת...גילמון הוא הדיג´ימון האהוב גם עליי.........!!! ואני שמתי לב לקריין לא המספר הקריין....והנה תמונה של הבנות מעונה 1 עד עונה 3.....

Snake Bandage

New member
קריין, מספר, אותו דבר.

דרך אגב, התמונה הזאת עם הבנות מעונה 1 עד 3, זה עטיפה של דיסק יפני, שבו יש שירים של כל הדיג´יגורליות ומאמנות הדיג´ימונים משלוש העונות הראשונות. יש לי כמה מהשירים שיש שם. מגניב ביותר. השירים של ג´רי וריקה הכי שווים. ^^

למעלה