הפרק ה-6 בעונה ה-4

GeJuFan

New member
הפרק ה-6 בעונה ה-4

מי שראה את הפרק ,נכון שזה היה פרק מעולה אני לא מפסיקה לחשוב על הפרק ועל מה שקרה רק רמז למי שלא ראה -מישהו/י מאוד אהוב/ה מת/ה בסדרה מישהו יודע מדוע השחקן/נית עזב/ה את הסדרה? ונרכין ראש הילה

metalbitch

New member
../images/Emo58.gif מעלי וגם בתוך ההודעה..

למה להרוס אבל??? לא ידוע לי, רק נורא כואב לי שזה קרה.. ממש היו לי דמעות בעיניים.. למרות שהיה צפוי שזה יקרה..

GeJuFan

New member
אני לא מי שכתבה את ההודעה

זו הייתה אחותי ששכחה לצאת מהשם משתמש שלי ולהשתמש בשלה, אבל בכל מקרה הרי רשום הפרק ה-6 בעונה ה-4 זה כבר אומר לכולם שזה מדובר על פרק שעוד לא שודר בארץ כל אדם נורמלי יודע שאם יש משפט כזה בנושא ההודעה זה אומר שמדובר על הפרק הזה, שכפי שכולם פה יודעים עוד לא שודר בארץ. פעם הבאה כשאת רואה הודעה על פרק בעונה שעוד לא ראית אל תפתחי את ההודעה ככה הסיכויים שאת תיתקלי בספוילר יקטן.

GeJuFan

New member
ועכשיו קראתי את ההודעה, היא ממש לא

מזכירה מי נפטר רק אומרת שדמות אהובה נפטרה. ואני בטוחה ש-50% מהאנשים פה קראו שמישהו הולך למות העונה. אז תירגעי.

metalbitch

New member
חחח הכל ברוח טובה מה קרה? מה הלחץ??

אני כן ראיתי את הפרק ואני יודעת מי מת, אבל אני לא קוראת ספויילרים ואני יודעת שיש הרבה כמוני אז בסה"כ ציינתי שיש ספוילר מעליי לטובת אחרים. כשראיתי את הפרק הייתי מופתעת, ואני לא רוצה לגזול מאחרים את ההנאה שבצפייה בפרק, זה הכל.

ofrikit

New member
../images/Emo58.gif מעלי

ואולי 50% קראו ספוילרים אבל אני מניחה שגם בחצי השני צריך להתחשב. "אז תירגעי"

ofrikit

New member
חוקי הפורום להוסיף ../images/Emo58.gif מעל...

כל הודעה שיש בה תוכן על פרק יחסית חדש

למעלה