הפשע נגד האינושות ממשיך

מוחמד5

New member
הפשע נגד האינושות ממשיך

זה לא פשע נגד עם,זה לא פשע נגד אזרחים , זה פשע נגד נשים וילדים . להעמיד לדין את הפושעים "הנאורים והמסורים " שום סביה לא מצדיקה. אני לא מצפה שחלק מבני העם היהודי יגנו את ההרג הזה, לא מצפה מהמם לאמפטיה. כי לאורך הדרך חלקים מהעם היהודי איבדו את צלם האינוש . http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3536668,00.html

DIGITAL MAN

New member
חיכיתי להודעה הזאת,

אז אני אתחיל בזה שאני מרגיש צער אמיתי על מותם של האם וארבעת ילדיה, וזה לא היה מתוך כוונה תחילה להרוג אזרחים חפים מפשע, לצערי מה שקרה במיקרה הזה, אנחנו במילחמה וקורים דברים כאלה במלחמה והלוואי שלא יקרו, מצד שני דברים כאלה http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-999888,00.html זה בכוונה תחילה לרצוח חפים מפשע, ולולא זרועות הביטחון שלנו היינו חוטפים כאלה פיגועים כל יום, ששם נרצחה משפחה שלמה כמעט,

מוחמד5

New member
צריך להתביש

לבוא ולהצדיק רצח של ילדים !! בזמן שאכלו ארוחת בוקר. שום הסבר ,שום תירוץ. זה לא מקרה בודד,זה לא מקרה יחיד , אלה מעשים של יום יום, מי ששמע והקשיב רסר"ן דני באותו יום ,יכל לנחש שזאת תהיה התוצאה, כי זאת מדיניות,כי זאת שיטה,כך צה"ל נלחם . בושה וחרפה.

והציניות חוגגת..... ../images/Emo31.gif

נו, מה הפלא, זו בסה"כ משפחה ערבית שנמחקה..... מה אתם עושים מזה טרגדיה כזו? אז מה אם למשל אחד ההרוגים הוא תינוק שנקרא על שמו של הרוג אחר מאותה משפחה? משפחה יהודית שנמחקת - זו פרה קדושה וטרגדיה כואבת באמת! (בתנאי שלא מדובר במתנחלים כמובן...) אוי, הצביעות, ה-צ-ב-י-ע-ו-ת!!! מייק - בחיים לא נתקלתי ולו בתגובה צינית אחת בסגנון הזה כשנהרגו אזרחים ישראלים, למשל בהפצצות של חיזבאללה או חמאס.. אתה באמת חושב שיש מקום לסגנון הזה? בפרט לא נעים לדמיין מה היתה התגובה כלפי ערבי שהיה מגיב כך על הרג של ישראלים. אין לי כוונה כרגע להיכנס לפוליטיקה ולסייע לחמאס לגרוף לעצמו הישגים כתוצאה מההרג הטראגי הזה. רוצים הישגים? תתחילו לספק פתרונות להגנה על האוכלוסייה שאתם שולטים בה! (זה לא תפקידו של צה"ל - צה"ל הוא האוייב להזכירכם!)

mike00

New member
עופר,לי כבר נמאס להיות פוליטקלי קורקט....

האמת היא שלפי החוק הבינלאומי שסלטעון,מוחה ושות' כל כך אוהבים להזכיר לנו בהקשר להתנחלויות,מותר לנו להחזיר אש לעבר ריכוזי אוכלוסיה שמהם יורים עלינו..... חוץ מזה שמההודעות פה עולה שהיום בבוקר יצאה פקודה של אחד המפקדים בצה"ל לחסל משפחה פלסטינית ואם אפשר אז שזה יהיה תוך כדי שהם אוכלים את ארוחת הבוקר שלהם,חמשוש ינתן למפגיז המאושר..... יפסיקו לירות עלינו מעזה,יפסיקו להיפגע שם אנשים.....חפים מפשע או לא זה כבר פחות משנה... אני מצטער על הסבל של אותם חפים מפשע אבל מבחינתי הם צריכים ללכת ולהפגין נגד ארגוני הטרור שיורים על ישראל מתוך החצרות שלהם או מתוך בתי הספר של הילדים שלהם.... אם חייל צה"ל היה יורה פגז אחד מתוך בית הספר של הילד שלי הוא היה חוטף ממני פטיש 5 ק"ג לראש....

בשום מקום לא ביקשתי שתהיה פוליטיקלי קורקט..

גם אני ממש לא מאמין שחיילים קיבלו פקודה מפורשת לחסל משפחה פלסטינית או לפוצץ את הבית על יושביו (אם כי אני מתחיל להבין שיש בקרבנו לא מעט אנשים שהיו מוכנים לעשות את זה). אני גם לא חושב שצה"ל הוא בדיוק הגוף האמון על בטחונם של הפלסטינים בעזה - להיפך, כל עוד הגוף השולט שם הוא חמאס, צה"ל הוא ה-אוייב בהא הידיעה של אותם אנשים, שרובם בחרו חמאס. לכן ברור שלאנשי חמאס אחריות לא מבוטלת על מה שקורה לאזרחים שם. ובנוסף, כמו שאמרת, אף אחד לא מערער על זכותו של צה"ל להגיב בכוח כנגד פרובוקציות מצד חמאס. ובכל זאת, על אף שהמצב הפוליטי פועל לטובת ישראל בכל המישורים כמעט, עדיין אתה רואה כמה מעטים האנשים כאן שמותה של משפחה שלמה - כולל ילדים קטנים ותינוק - באמת מזיז להם משהו. ממתי צער על מותם של ילדים פירושו "להיות פוליטיקלי קורקט"? זה באמת מה שאתה מרגיש? עפ"י התגובות כאן אפשר להסיק כאילו עוד רגע ינחתו כאן כוחות נאט"ו וישתלטו בכוח על בניין הכנסת........ למי שעוד לא ברור לו - שום דבר לא ישתנה כתוצאה ממה שקרה. צה"ל ימשיך לפעול, חמאס לא ישנה את האידיאולוגיה שלו, כנראה שמשפחות נוספות יימחקו לפני שיתחולל כאן איזשהו שינוי.

לא היה שום רצח! על מה אתה מדבר?

היתה לחימה באיזור מאוכלס, המחבלים היו באיזור מאוכלס, ולכן קרה, וזו לא שאלה של "מוצדק" שאותה משפחה נהרגה, קרה, מה לעשות? מה, לא להלחם במחבלים?, את מי להעניש? על מה? כאן בטח ובטח יש הסבר, הסבר שתקף גם למקרים הקודמים וגם למקרים הבאים שיקרו כל עוד הלחימה ופעילות המחבלים תמשיך מריכוזי אוכלוסיה, בקרבת ילדים, זה נורא פשוט, מחבל פועל בקרבת ילדים - צה"ל יקח את המחבל, לעיתים גםעם הילדים שרק אכלו ארוחת בוקר בקרבת מקום... כל הכבוד לצה"ל הלוואי ותקבלו הוראה מהדרג הפוליטי להפסיק עם העדינות...

להזכירך גם פעילות הצבאית של ישראל, נגד

אזרחים ונגד חמושים, מנוהלת אתה יודע מאיפה. מהקריה בת"א. אני בטוח שאם לחמאס היה נשק כמו שיש לישראל הוא היה מכוון גם כן טילים למרכז ת"א במקום להתעסק עם תושבי שדרות המסכנים. בכלל מה אתם מתחסדים שוב ושוב שהם מתחבאים בתוך האוכלוסיה? מה אתם מצפים שכל פעיל של הזרוע הצבאית של חמאס יחיה כל חייו בתוך מחנה צבאי? וכמה מקום בדיוק נראה לכם שיש להם ברצועה? זה לא מדינת ישראל שאפשר חוץ מהקריה ומכל מיני בסיסים עירוניים אחרים לבנות גם בסיסים מבודדים. אז אתם חושבים שהם לא חוזרים הביתה לאכול ארוחת ערב ולראות את הילדים שלהם, כמו הרבה קצינים בצה"ל? זה הכל התחסדות, פעם זה היה יורים ובוכים, היום זה יורים ומאשימים, הורגים ומגנים. רק על דבר אחד ובסיסי אתם לא חושבים- על מבחן התוצאה. את ההורים השכולים ואת הילדים היתומים (ובעצם אולי את מי שלא ישראלי) לא מעניינות הכוונות של אשכנזי. מעניין אותם מה קרה לפעוטות האלה בסופו של דבר. ומה קורה לדומיהם באופן קבוע. ואם יש דבר אחד שחייב, חייב גם לעניין אותנו, ורק מעטים מאיתנו חושבים עליו- זה ההימור כמה לוחמי חמאס לעתיד נולדים בכל הלוויה של פעוטה שהתפוצצה בארוחת הבוקר. כי זה הדבר הריאלי היחיד שהולך כנראה לצאת מהמבצע ההירואי של הבוקר. בדומה למבצעים קודמים הוא לא יביא לעצירת שום קסאם ושום גראד.

דבר ראשון אל תשווה אותנו אליהם כי זה מעליב

דבר שני, אנחנו לא יורים מתוך אוכלוסיה ולא מסתתרים מאחורי אוכלוסיה. הקריה זו לא דוגמא, אין כזה דבר "אם היה להם" אין להם והם יורים על שדרות כאשר מתוך רחובות ג'בליה/בית חנון. - לא מעניין אותי שאין להם טילים עד לתל אביב - מזל שאין להם, וזה לא אומר שאנחנו צריכים להיות רכים יותר איתם כי ל"מסכנים" יש פחות כוח מאיתנו, זה לא גן ילדים כאן. - לא מעניין אותי ש"אין להם ברירה...אין להם מקום...", זה קישקוש וחירטוט, תירוצים קלושים, מה שרלונטי שהם יורים מתוך אוכלוסיה אזרחית עלינו, זה כל מה שחשוב וכל מה שמעניין. אתה חושב שהיה יותר טוב אם היו מפציצים את הקיריה? עזה היתה הופכת למצב צבירה אבק אם זה מה שהיה קורה... אני מסכים איתך שמבצע אחד כזה או אחר לכשעצמו לא יעיל, אני תומך במדיניות, בנק מטרות רחב וחיסול כל מי שבבנק המטרות ללא קשר להודנות/פשלות/תחינות שנפסיק/הפסקה או אי הפסקת קסאמים.... מבחן התוצאה? מצער, מה לעשות, הם מחליטים מאיפה לירות עלינו, אנחנו רק יורים להיכן שהם נמצאים... אם מחבל יורה ליד בית בו יש ילדים, מה כבר יכולה להיות התוצאה? ושוב פעם, בלי השוואות, ישראל היא לא הרשות, הם אפילו לא מדינה, לא כשירים לנהל מדינה, צה"ל הוא לא החמאס, כל ההשוואות האלה מעוותות ומעליבות. אנחנו זה אנחנו, הם זה הם.

"לא מעניין אותי" "לא מעניין אותי"...

בסדר, גם אותי לא מעניינים הרבה מהתירוצים שלך למה שקרה שלשום, וגם עוד הרבה אנשים אחרים זה לא מעניין אותם התירוצים. חבל בכלל על הדיון

לא מעניין אותי כי אתה מציג טיעונים ילדותיים

ולא עיניינים. ממתי זה צריך לעניין אותי מה יש ומה אין לצד שפוגע בי? ממתי זה בעיה שלי? ממתי לחימה חייבת להיות "שיוויונית", זה לא גן ילדים. ממתי זה צריך לעניין אותי שיש או אין להם ברירה, מה זה נוגע לי בדיוק? אני מסתכל עלי ורק עלי, ודואג רק לי, ואותי מעניין שיורים עלי מתוך אזרחים על אזרחים - לא משנה בכלל למה זה קורה, זה קורה וזה כל מה שחשוב, וזו הסיבה בדיוק מדוע נפגעים ונהרגים אזרחים, זו ולא אחרת, אם ישראל היתה רוצה לפגוע באזרחים היא לא היתה מבזבזת מיליונים ומיליארדים של שקלים על חימוש מתוחכם אלא פשוט זורקת בארקאי את החימוש הכי פרימיטיבי שיש על ג'בליה או בית חנון. לא לחינם תקציב הביטחון כל כך מנופח - פיתוח פיתוח ופיתוח.

אותך מעניין דברים מסויימים, ואנשים אחרים ממש

לא מעניין אותם מה שמעניין אותך והנימוקים שתופסים בעיניך.

אתה היחידי שמשתמש בטיעונים כל כך לא רלוונטים

ממתי מדינה שאזרחיה מותקפים צריכה להתעניין או להתחשב בברירות או יכולות של הצד השני? העיניין הזה לא ברור לי בכלל... ממתי מדינה שאזרחיה מותקפים וזה עוד אחרי שהיא פינתה מאותו איזור את אזרחיה צריכה לתת או להתעניין בתירוצים של הצד השני? אותי מעניין ישראל, אני, אנחנו, אני לא איזה או"מניק שיושב לו על הגדר או על איזה הר מסתכל מלמעלה על כולם כאילו כולם אותו הדבר, אני לא אובייקטיבי, אף אחד לא, מי שאומר שכן - שקרן או צבוע. כשיורים עלי מתוך אזרחים יורים עלי מתוך אזרחים וזה כל מה שאני רואה, כל השאר לא רלוונטי. כאשר יורים על אזרחים שלי יורים על אזרחים שלי ובזה זה נגמר. ומה שאני צריך לעשות כדי שזה יפסק זה מה שאני צריך לעשות, אין "אבל" אין סייגים, אין תירוצים. מבחינתי, אשתמש בכלים הכי מדוייקים שבירשותי ואכוון רק על מחבלים, כל השאר - לא תלוי בי, לא עיניין שלי, לא באחריותי, וזה אומר שאם מחבל יורה מתוך/ליד גן ילדים נגיד, אני רואה אך ורק את המחבל, אני מכוון רק אליו, לא מעניין אותי איפה הוא נמצא, למה הוא נמצא, יש לו ברירה אין לו ברירה וכו', הוא שם, הוא יורה, אני ירה חזרה כדי לנטרל אותו, יש שם ילדים? תנחומי, אביע צער ואמשיך בדיוק באותו אופן.

גידעון1

New member
עמית הירי עצמו נעשה מתוך ריכוזי אוכלוסיה

להביא לך צילום ווידיאו של ירי קאסם מתוך בית ספר?

נמאס מהטיעונים הזולים של:

"אבל אבל אבל...גם אנחנו XXX..." אין "גם אנחנו", לא קיים "גם אנחנו", אנחנו בסדר גמור, אנחנו יותר מידי בסדר גמור, לא נבראו יותר עדיני ויפי נפש מאיתנו. אנחנו לא יורים מתוך אוכלוסיה ואנחנו גם לא יורים על אוכלוסיה, סטטיטיקה? זה נייר שניתן לנגב איתו את הישבן בשירותים. הסטטיסטיקה לא מעידה על כלום.

אילו עזה היתה יישוב ציוני

וישראל היתה מדינה ערבית - הרי ברור לך שעזה היתה מזמן חותמת על כל תנאי כניעה שישראל היתה מכתיבה לה. הרי בתנאים הנוכחיים - שלא עומדים כנראה להשתנות - אין להם סיכוי לנצח את ישראל. זו מלחמה שתוצאותיה ידועות מראש, רק חבל על האוכלוסייה שמשלמת את המחיר. העובדה שחמאס לא נכנע ואפילו מסרב להכיר בהסכמים קודמים - זוהי עזות מצח והתרסה בלתי נתפסת בעיניים מערביות. קשה לי לחשוב על מדינה מודרנית שנהגה באופן שאפילו מתקרב לזה.

DIGITAL MAN

New member
אהה ולחמאס ושות אין שיטה??!!

לחדור לישוב ולרתוח כמה שיותר חפים מפשע להכין מטען רב עוצמה למלא בכדורריות ברזל עם רעל עכברים על מנת לגרוום למקסימום נפגעים שיתבוססו בדמם עד שימותו, על בושה וחרפה אין לך מה להלין תסתכל קודם על בני עמך ותגיד לי שזה בסדר מה שהם עושים, ההבדל הוא גדול מאוד מאוד

respecta1

New member
עושים פיגועים ואז בוכים כשמחזירים להם.

עצוב שזה קרה, מלחמה - קורים דברים כאלה. אין שמץ של קשר ולא קטן בין זה לבין פשע - טרוריסטים לא היו מסתתרים מתחת לאוכלוסיה האזרחית, האוכלוסיה האזרחית לא הייתה נפגעת נקודה. היחידי שאתה יכול לבוא אליו בטענות על האם והארבעה ילדים הרוגים זה החמאסניקים - וכמובן אלוהים, שלא עשה שיהיה אפשרי ליצור נשק שפוגע 100\100.

למעלה