הצ'אט החדש - פשוט בזיון שמשול לעלבון !

הצ'אט החדש - פשוט בזיון שמשול לעלבון !

צר לי, אך לאחר גיחה קצרה לצ'אט החדש, החלטתי שלא להכנס.
אני כותבת בשמי ובשם גולשים רבים שנכחו בחדר והתלוננו על הממשק החדש.
הממשק החדש ממשק עלוב, זהה לזה של וואלה רק עם יותר באגים.
אנחנו לא מתנהלים בגן ילדים, האייקונים לא תואמים את רמת המצ'וטטים.
אין אופצייה לפרטיות, אין יכולת לסגור פרטי, להתעלם מגולשים, לשלוח לינקים... ועוד ועוד ועוד.
השורות קופצות, יש ניתוקים כל פעם שמוחקים שורה או כשמישהו מציף.
הגלישה צולעת, לא נעימה, מסובכת, תחושת תקיעות, המון בלאגן.
מה יעשו נשים נשואות שברצונן לשמור על פרטיותן ואינן יכולות לנעול פרטי ?
או להבדיל, נשים צעירות אשר רוצות לשמור על עצמן ובוחרות במודע שלא להתנהל בפרטי ?
בזיון והעלבה, כבר אמרתי ? באמת שצר לי. לאחר 6 שנות צ'יטוט להפרד.
אבל ישנם צ'אטים שנראים ופועלים טוב יותר.
הצ'אט הישן היה צ'אט בטוח, צ'אט מאד מוקפד וסטנדרטי.
אין אני מבינה את ההחלטה השגוייה והמבזה הזו,
כולי תקווה שתגובתי תגיע לעיניים הנכונות, אלו ששולטות ומקבלות החלטות
קיבלתם החלטה שגויה אחת יותר מדי, הגיע הזמן לשנות אותה ! זו לא בושה להודות בטעות.
אני יודעת על יותר משלושים מצ'וטטים שבעקבות החלופה לא יגיעו ! ואלו רק חברים קרובים שלי
אז תארו לכם כמה באמת ינטשו ? אי אפשר להתרגל לממשק החדש, פשוט אי אפשר.
אבל קיימים צ'אטים טובים אחרים, שמספקים מענה, אתם לא האתר היחיד.

היו שלום ותהיו ברוכים, כל טוב ודרך צלחה - מעליב פשוט.

שלום לך

כמו כל מערכת חדשה, גם מערכת הצ'אט החדש דורשת הסתגלות. כמו כן, המערכת עדיין נבנית, בהתאם להערות ולפידבקים של המשתמשים, ובקרוב יעלו בה עיצוב חדש ופיצ'רים חדשים.

באשר לפרטיות המשתמש - יש לך אפשרות להגדיר את המצב שלך בצ'אט כ"עסוק" וכך למעשה לסגור אותו לשיחות פרטיות וכן להתעלם מהודעות פרטיות של משתמשים מסוימים.

באשר לדברים הנוספים שהעלית - נעביר את הדברים להנהלת הטוטאל צ'אט ואנו בטוחים כי בגרסאות הבאות של הצ'אט יהיו שיפורים רבים.

צר לי אך למרות זאת...

נורא קשה לי להכנס כשהצ'אט מצוי במצבו הקיים.
אם כל כוונתכם הייתה לבוא לקראת הגולשים בפיתוח צ'אט שכולל אפשרות כניסה מטאבלטים, וכל הדפדפנים... למה לא לעשות זאת אחרי שיש לכם צ'אט מוכן, מעוצב, נוח, נורמטיבי ופקרטי ? באמת שזה לא מובן לי.

כשאני נמצאת על מצב עסוק, עדיין יכולים משתמשים לפנות אליי.
אין אופצייה להתעלם ממשתמשים, העניין נבדק.
בכל מקרה, העיצוב הוא עיצוב מאד מסורבל, שמקשה על הגלישה, העין ומבטל את ההנאה. אני חושבת שהצ'אט המתקדם היה הצ'אט הנאה ביותר מבחינת ויזואלית, באמת - אולי מכל צ'אט אחר שקיים בישראל.
ניסיתם לעשות טוב, ויצא לכם רע, רע רע ! מתרגלים לדברים טובים, לא לדברים רעים. גדוש באגים, צפוף ומסובל, ובעיקר ! נראה מאד, מאד, מאד לא טוב. אם הייתי רוצה לגלוש בחברת אנשי וואלה, או בחברת צ'אט וואלה, הייתי הולכת לשם. לא רואה סיבה אמיתית שבשלה הבאתם חיקויי עלוב וזול שלו...

בברכה.

תודה על הפירוט

התקלות שדיווחת עליהן יועברו לבדיקה.
גם בנוגע לעיצוב, כפי שכתבנו, יהיו גרסאות חדשות ומעוצבות יותר לצ'אט. אנחנו מקווים שבקרוב תמצאי בו בית מזמין לפחות כמו הקודם.

gever meohav

New member
זה דיי מעליב

ביום בהיר פשוט לסגור את הצ'ט המתקדם והבסיסי
אנחנו המשתמשים שלכם...ואולי חלקנו מעדיפים את הפשטות
לא מעוניינים בחידושים (כבר צויין שהממשק החדש בדומה בדיוק כמו הצ'ט של וואלה...שכבר הוכח כלא מזמין וילדותי)
בצ'ט המתקדם כאשר הוא ממוזער ומקבלים הודעה הוא קופץ בהתראה...וכך ניתן לשמור על פרטיות המשתמש! הפרטיות שלנו!
לא הבנתי את העקשנות מצידכם- טובת המשתמש צריכה להיות עיקרית
וכן...אם יש צורך להשאיר את שלושתם גם יחד מה טוב.

בברכה

שימור שלושת המערכות

אינו יעיל, מבזבז משאבים ומוביל לכך שהטיפול בכל צ'אט בנפרד הוא טוב פחות מהטיפול במערכת אחת.
ההערות בנוגע לפרטיות הועברו להנהלת הצ'אט החדש וגם בעיצוב ייעשו שינויים.

למעלה