הצהרת בריאות מה חשוב למלא

lusman1

New member
הצהרת בריאות מה חשוב למלא

1. בגיל 17 התלוננתי בפני אורטופד על כאבים בברך, עשו לי מיפוי עצמות ובמהלך שנה עשו לי 3 פעמים צילומים והיה חשד לשבר הרופא למעשה לא גילה שום דבר מעבר ולא רשם הבחנה. רק חשד וכאב מאז עברו 10 שנים בהם לא התלוננתי על כאבים בברך, מתאמן בחדר כושר וללא בעיות ותלונות למעשה. הרופאת משפחה אמרה כל עוד לא איבחנו שום דבר אין מה לרשום ומה להצהיר? מה דעתכם? האם עלי להצהיר?ואם כן מה לרשום? 2. לפני הצבא גם היה מקרה של הוצאת נקודת חן בכף הרגל עם הרדמה מקומית בקופת חולים?האם זה משהו שעלי לציין? 3. במהלך השירות הצבאי היתה לי פציעה קלה באיזור הלחיים היה סדר/שבר שטופל, זה מופיע בתיק הרפואי הצבאי, האם עלי לציין גם זאת? 4.בגיל 7 עליתי ארצה, היה לי ניתוח קטן, האם עלי לציין זאת או שזה כבר לא חשוב כי התיק הרפואי לפני גיל 7 נמצא בחול ובארץ לא היה המשך טיפול. 5.ניתוח לייזר להסרת משקפיים-תיקון ראיה למ"ס נמוך מ-7 זה משהו שצריך להצהיר או גורם להחרגה? אני לא רוצה לקנות פוליסת בריאות וחלילה יום אחד להצטרך להשתמש בה ואז להיות בבעיה. כמובן אני לא יודע מה מחריגים ומה לא חשוב להצהיר כי לא הכל בביטוח הוא שחור ולבן

דן סלס

New member
התשובה פשוטה

מצהירים על הכל כל מה שלא תצהיר הוא פתח לדחיה בעתיד 1. איננו סיבה להחרגה 2. אין סיבה להחרגה 3. לא נשמע כסיבה להחרגה 4. איזה ניחוח? 5. יוחרג

למעלה