הצ'יזבטרון ומגהדת' ב-
אנשים

הא וואלה../images/Emo122.gif

נעלמתי:$ סתם נזכרתי שלאחותי יש ידיד שמאוד דומה לטום. אבל ממש. קיצר אז לפני שנה בערך הוא עוד פעם בא לעשות התנחלות וזה. בכל מקרה אני מסתכלת עליו וזה, כבר הגעתי למסקנה שהוא מאוד דומה לטום אבל אף פעם לא אמרתי לו. אבל פשוט אז הוא היה נראה מאוד דומה. יש להם אותו שיער. אותו פנים שמנמנות. והוא מאוד רעשני ומצחיק וטום אמר שהוא עושה מלא רעש
אניווי, אמרתי לו שאני מכירה איזה סולן בלהקה שמה זה דומה לו! אז נכנסתי לאינטרנט והראתי לו. הוא היה המום.|: נגעל. נעלב רצח. הסתכל עליי במבט של-אל-תדברי-איתי-יותר-בחיים, ואם אני לא טועה הוא אמר לי שזה גם לא יפה
אבל התכוונתי דבר טוב!! טוב, אחרי זה הוא נרגע
אני חייבת להראות לך אותו
הוא עבר לחיפה אבל אחותי אמרה שהוא בא לבקר שבוע הבא אז אני אשאל אם אני אוכל לצלם אותו
אני פשוט זוכרת ממש דומה לו. היא טוענת שהוא דומה לדודידו. ושטום בכלל מכוער ושקין מזעזעים. אבל מי מקשיב לה
טוב חפרתיייייייייייייייייייייייייייי. זה העייפות. לילה!

justin9

New member
../images/Emo2.gifohhh god

כמה הזוי! גם אני ולסלי ראינו אנשים שדומים לטום!!! לסלי ראתה אותו כי הוא לומד שכבה מעליה ותנו לה בכבוד כי היא אזרה אומץ וגילתה עליו כמה פרטים ואפילו צילמה אותו אבל עדיין לא הגענו לשלב של לפתח איתו שיחה ממשית ולהגיד לו שהוא כפיל (כי תמיד חברה שלו בסביבה ולא נעים) ואני ראיתי מישהו אחר לחלוטין דומה לטום בטירוף!!! בקניון, בתור לקולנוע, עם ההורים שלו (לא הוא לא בן 5!!!) ופשוט לא הפסקתי להסתכל עליו!!! בטח הוא חשב שנדלקתי עליו או שאני סתם מטורפת
אבל לא ניגשתי אליו כי א. הוא עם ההורים awkward ו-ב. זה די מעפן לבוא למישו זר וזה בטח יילך ככה -"שיואו אתה יודע, אתה מה זה דומה לסולן של קין" -
- "להקת קין" -
-"נו קין... Somewhere Only We Know" -
או שזה יהיה: -"אתה ממש דומה לאיזה זמר..." -"נו ו...?" -

../images/Emo6.gif

ראיתי איזה חייל דומה לריצ'רד אוכל שאוורמה
והכי מצחיק הסתכלתי עליו וחייכתי כמו איזו מטומטמת. זה גיחך אותי:$

חחחח../images/Emo6.gif ראיתי מישהו ממש שמן ומכוער

בוויילס וכל הזמן בכיתי לחברות שלי שהוא חמוד

justin9

New member
גיתית האם יש סיבה שנחשוש../images/Emo35.gif../images/Emo6.gif../images/Emo12.gif

גברברי העולם הכעורים והשמנים היזהרו לכם

מבחורות צעירות הרודפות אחריכם תוך כדי קריאת "טום תעשה לי שסק!"

CrazyPenguin

New member
נצל"ש../images/Emo191.gif|פינגווין|

חלמתי על קין XDD זה היה הזוי... שהם באים להופיע בבי"ס שלנו.. ואף אחד לא מתלהב
זונות.. ואז יוצא שהם עושים סוג של הופעה פרטית רק לי ולעוד 15 אנשים D: וטום מבקש ממני לשבת ליידו,
ולשיר יחד איתם
ואז אני אומרת לעצמי "אחאעחאע אני מתה לדעת מה האנשים בפורום יגידו1#@!$#@%" למהההה???????? למה רק חלום????????
אני רוצה הופעה של קין [מישהו יודע אם הם בהופעה בחופש הגדול בארה"ב? אני בארה"ב בחופש :X ]

חחחחחחח! גדול../images/Emo13.gif אבל תני לי את טום../images/Emo4.gif

הגעתי למסקנה שהוא דווקא יפה באופן לא ברור. האמ. הם הרגע חזרו משם אז אני חוששת שהם לא יופיעו בארה"ב בחופש

למעלה