הצעה לניהול פורום זה...

• פותח הנושא gl
  • פורסם בתאריך

gl

New member
הצעה לניהול פורום זה...

בתור אספן קומיקס חובב ואוהב קומיקס אמריקני מושבע אני מציע את עצמי לניהול פרום זה לפי דעתי הז´אנר הנ"ל הוא ז´אנר שאינו מיוחסת לו התייחסות רבה הן בחניות המוחרות קומיקס והן בתוכניות טלויזיה ורדיו. לכן אני חושב שהרעיון לפורום אולי קצת יואצי (אני מקווה שככה כותבים את זה) את הביקוש לאור ואולי יותר חנויות היפתחו ויותר מודעות לביקש תווכח לכן בתור אחד ממצעי העלהת הפורום לאוויר אני מציע את עצמי לניהול הפורום. GREEN LANTERN
גם השם אכן קשור לנושא

חגי דהן

New member
אני תומך - למרות שבעבר העלתי רעיון

לנהל בעצמי את הפורום, אין באפשרותי לעשות זאת עקב לוח זמנים צפוף אשמח לשמוע עוד על האוסף שלך, ולהיכנס מדי פעם כשאשמע חדשות מעניינות או ארצה לחלוק עמכם חוברת חדשה שרכשתי כל הכבוד על היוזמה, אתה נשמע מנהל מתאים ורציני

gl

New member
צר לי על העובדה שאינך יכול להיכנס

לפורום ולנהלו באופן קבוע. כי אולי הוא כבר היה עולה מזמן ... חבל אין לי אוסף גדול במיוחד כי רק התחלתי באוגוסט אסוף וחוברות של DC קומיקס יוצאות לאור רק פעם בחודש (כשהן יוצאות בארץ ) יש לי גם קשרים בחו"ל אבל אני עוד לא השתמשתי בהם יש לי רק מספר חוברות קטן (18) ואני אוסף בעיקר FLASH ןGREEN LANTERN אך גם קראתי קצת ספרים של JLA וגמביט וולורין GREEN LANTERN
מקווה שתתחבר לפורום בכל הזדמנות שתהיה לך

NuckBunnies

New member
טוב...

אני גם הצעתי את עצמי... המממ... מי מחליט בדיוק? בהצלחה, ולא משנה מי יקבל את התפקיד אני מקווה ששנינו נהנה לכתוב כאן. NuckBunnis

thunderflash44

New member
אני בעד

קראתי את ההודעות שלך ואני רואה שאתה באמת מתאים לתפקיד: אתה מבין הרבה כדי לעזור ונכנס הרבה לפורום חוץ מזה שבחרת שם מגניב טוב אז בקיצור אני בעד thunderflash44

פלאש 2000

New member
לדעתי...

לגרין לנטרן יש את כל הקישורים והידע בנושא הקומיקס והייתי שמח להשתתף בפורום ע"י ניהולו

gl

New member
תודה תודה

מה זה פה קם לי מועדון מעריצים? זה נשמע מה זה מזוייף אבל הכל אמיתי פלאש 2000 וסנדרפלאש אף ששמותיהם דומימים הם אנשים אמיתיים GREEN LANTERN מועדון המעריצים נפתח

ויאגרה

New member
מועמד נוסף

אני חושב שגם אני,במידה ויהיה לי זמן,אוכל לנהל בצורה טובה ומוצלחת את הפורום הזה. אני אוסף קומיקס,בעיקר של מארוול,כבר 5 שנים והאוסף שלי כולל,אני משער, כמה מאות של חוברות,בינהן אקס מן,ספיידרמן,איירון מן,דדפול,בלאק פנת´ר,אוונג´רז,הולק וכדומה.חלק מהן אני אוסף כבר כמה שנים באופן קבוע,וחלק גדול מהן קניתי בתור ילד קטן שהיה חייב לקנות כל חוברת שהוא רואה שמצויירים עליה ציורים יפים עם אנשים שיוצאות להן בועות עם כיתוב באנגלית מהפה. גם אם אבחר לתור מנהל הפורום וגם אם לא,אני מבטיח להוסיף לו בכתבות,המלצות וכל מיני שטויות אחרות.

למעלה