הצפות

G@T

New member
דליים למניעת ביצבוץ במים../images/Emo105.gif

כותרת משנה:"אף פעם על תזלזל בשני דלי פלסטיק מהשוק" אז ככה, סיפור מהחיים: במשך תקופה ארוכה הייתה לסירה שלי (לשעבר) נזילה של מים מאיזור המנוע בזמן פעולתו, מאחר שהיה מדובר בנזילה קלה בלבד שכל סמרטוט ריצפה ממוצא ספג בקלילות,העניין נגרר עד שבסופו של דבר לפני יציאה לקפריסין-תוקן-כאילו תוקן. למרות ההבטחה שהכל תקין , בכל זאת הצטיידנו במשאבה חשמלית חדשה שבשבחה הרבו לדבר, אני לא זוכרת כרגע את הפרטים אבל הייתה אמורה להיות משאבה טןבה מאד. בזמן השייט לקפריסין, הרוח כהרגלה בקודש, נעלמה לחלוטין והמנוע עבד שעות נוספות ללא הפסקה. אחרי משהו כמו 10 שעות, נכנסתי לקבינה וצעדתי לכוון השרותים. צליל מאד אינטנסיבי של עכברי הסירה מכרסים בהמוניהם-דווקא בתא השרותים הדליקו לי נורה אדומה....בדרך כלל הם מכרסמים ליד המטבח-ליד המנוע (או לאאאא) והכן, כפי שחשדתי, בדרך לכוון המנוע הגרביים כבר התרטבו לי. מיד הוצעה המשאבה האמינה, המאמינה והמדהימה ממקומה, בתוך בילג´ים מלאים במים.....ו בקול אנחה קלה משהו כמו "אוי איזה באסה מי היה מאמין שצריך לעבוד" שבקה חיים. מאותו רגע, מלאו דלינו מים וסמרטוטנו ספגו ונסחטו שוב ושוב עי ידי צוות אמין אך עצבני וכן יובשה הביצה בעזרת 2 דליים כתומים משוק הכרמל. ...כן אפילו עכברנו חזרו למחוז חפצם בשמחה רבה. מוסר השכל-אין לזלזל ביכולתם של שני דליים. ותודה לסינאן על המסמך בתיה

למעלה