הצקה ראשונההההה ישששששששש

luckies

New member
הצקה ראשונההההה ישששששששש

אז ככה על איזה אופנוע הייתם ממליצים לסופר מוטו מוגבל, לשימוש יום יומי ומידי פעם מגרשים,לא למרוצים וכו'... רצוי גם שיהיה בנוי לנסיעות ארוכות מידי פעם בלי שזה יהרוג אותו הדגשה נוספת אני מתכוון להלביש עליו גלגלים יצוקים (גלגל קידמי gs לשעבר אחורי rgv או משהו כזה). האם אני יוכל להשתמש גם בדיסק של הgs או שזה יחייב גם החלפת קליפר? כמו כן הקשחת המיתלים איך למה וכמה? אהה ועוד דבר חשוב רצוי מאוד שיהיה לו סטרטר(עצלנות+לא מסתדר אם קיק) תודה

אז אתה מוגבל...הבנתי.

רוצה סופר מוטו לשימוש יומיומי, עד 500, אוכל נסיעות ארוכות מידי פעם ומגרשים (לא למרוצים...שמענו), אוי... טוב תראה לא אמרת תקציב וכאלה, אבל אם כבר אנחנו מתעסקים בסרוס הפאן אבל להגיד שיש לך סופר...אז לך על XT500 אווו DRZ400 שעדיף משמעותית על ה XT בכל תחום שהוא כולל פאסון. הוא יקח אותך לאן שתחפוץ ויעשה עבודה טובה גם במגרשים (וגם במרוצים...אהה אתה לא מחפש להתחרות...כולם אומרים את זה בהתחלה..) נ.ב יש לו גם סטרטר.

luckies

New member
drz יקר עליי מידי../images/Emo10.gif

גם אני חשבתי על xt 500 ופה הבעיה מה צריך לעשות כדי להפוך אותו לסופר והאם הציוד שיש לי יוכל להתאים לו?(גלגל קידמי של gs כולל דיסק והקליפר+גלגל אחורי של rgv נדמה לי).וכל השארר שכתבתי...

45degrees

New member
יש גם KTM400 EGS-E עם סטרטר

שיעשה הכל טוב ולדעתי הוא זול יותר מה DRZ. גם אין הרבה בשוק, ולדעתי נסחר נמוך משמעותית מהמחירון. יש לו כסא מרופד עם ריפוד יתר - מתאים בול לחיפאים מפונקים
עדיין - הוא רועד יותר מכלים יפניים. אז יש לך 3 אפשרויות: XT500 או EGS-E או לחכות. אם אין לך תקציב מספיק ל DRZ - נראה לי עדיף לחכות לרשיון לא מוגבל, ובנתיים להתחיל לרכוש את החלפים הרלונטיים - גלגלים, דיסקים, וכד'.

thegreengo

New member
אין שום בעיה להסב...

כל החלקים שלך הם אחלה .אין צורך בקליפר קומפלט רק ליצר מתאם לקליפר.אני עשיתי את שלי מסט של בנדיט ויצא פצצה .שים לב שלהתאים גאנטים יצוקים זה לא פשוט אבל בטוח יותר זול משפיצים.

Shlomi TC

New member
מנצל"ש - זרועה אחורית מקורית תתאים?

לא ספציפית לאופנוע הזה אלא בכלליות. זרוע אחורית בדו"ש שמתחברת לג'אנטים שטח מקוריים תתאים גם לג'אנטים יצוקים של כביש? אם לא, איזה התאמות תידרשנה?

45degrees

New member
כל מקרה צריך לבחון לגופו.

בד"כ הבעיות אינן בזרוע כי אם בצירים ובגלגלים היצוקים.

ransnow

New member
מה שעולה בזול -תמיד עולה ביוקר

בסוף. כבר אמרתי לך את זה. זה אולי מבאס קצת, אבל זו האמת. לפי התקציב שלך, כדי רק לחכות קצת, לחסוך בנתיים , לחרוק קצת שיניים, לעבור מעל 500, ולעלות ישר על בלי בסיסי/דו"ש חביב, שיוכל לשרת אותך מעבר ל 3-6 חודשיים שתעשה שימוש ב350 למשל. מהר מאוד יחסר לך הכוח, הנפח והכלי יבאס אותך. מבלי לנקוב בשמות, אני מניח שאתה מכיר טוב מאוד אחד על 600 סמ"ק עם כלי יחסית חלש לעומת האחרים, שבוודאי עם היה יכול היה עובר לכלי עצבני מעט יותר...

למעלה