הקארד החלומי

REL YESAYA

New member
הקארד החלומי

בואו נתפרע קצת. תנו קארד חלומי בכל המשקלים ל8 קרבות MMA לכבוד ufc 92 ביד אליהו :)

REL YESAYA

New member
הקארד שלי

UFC 92 טייסון גריפין נגד שון שרק על האליפות GSP (עלה משקל ) נגד אנדרסון סילבה על האליפות פורסט גריפין נגד יוסטון אלכסנדר ג'ו פיטץ נגד מט יוז על האליפות צ'אק לידל נגד שוגון פלוריאן נגד פן ונדרליי סילבה נגד רמפייג' לא מציאותי בעליל אה ?

AmericanDragon

New member
ממה שאני מכיר:

קל- שון שרק נגד רוג'ר הוארטה טייסון גריפין נגד גווידה קל בינוני- יוז נגד GSP בינוני: סילבה נגד קוטה חצי כבד: ראמפייג' נגד שוגון כבד: אורלובסקי נגד גונזאגה/קרו קופ

אז נכון שיש 5 קרבות בקארד ראשי

אבל בשביל קארד חלומי אפשר עוד קצת. אליפות משקל קל שון שרק (א') נגד טייסון גריפין. שני האתלטים הטובים ביותר במחלקה הזאת. אליפות וולטרווייט מאט היוז (א') [בהנחה שזה מתקיים אחרי UFC 79
] נגד ג'ון פיץ' אליפות מידלווייט אנדרסון סילבה (א') נגד קונג לי קרב מידלווייט פראנק שאמרוק נגד מאט לינדלנד קרב לייטווייט גילברט מלנדז נגד טקאנורי גומי אליפות לייט הביווייט וונדרליי סילבה (א') [ראה קרב וולטר'] נגד מירקו קרו קופ, במידה והוא חותך משקל. אליפות משקל כבד רנדי קוטור (א') נגד "פיודר" (
) אמיליאננקו. נו, חשבתם אחרת?

FrecCo

Active member
lol

אז הנה קארד חלומי באמת שתלוש לגמרי מהמציאות... סוקודג'ו VS לידל אליפות LW: שון שרק VS ביג'יי פן אליפות WW: קני פלוריאן GSP VS אליפות MW: פרנק שאמרוק VS אנדרסון סילבה אליפות LHW: שוגון VS וונדרליי
בארנט VS פידור (זיבי, שפידור ינצח גם את בארנט ורק אז את רנדי ואז אף אחד בעולם לא יטיל ספק
) אליפות HW: נוגיירה VS רנדי

favor

New member
ננסה

1. לייטווייט: שון שארק נגד טקאנורי גומי. 2. לייטווייט: רוג'ר הוארטה נגד ג'ורג' סיינט פייר (ירידה במשקל, למרות שאין צורך ממשי. רק על הנייר). 3. מידלווייט: אנדרסון סילבה נגד פאולו פילאו. 4. לייט הביווייט: ואנדרליי סילבה נגד סוקודג'ו. 5. לייט הביוויט: ראמפייג' ג'קסון נגד סטפן בונאר. 6. הביוויט: רנדי קוטור נגד פידור אמיליאננקו.

talhorm

New member
קארד חלומי?

HW: פידור נגד קוטור MW: אנדרסון סילבה נגד דן הנדרסון LW: גומי נגד פן 2 LHW: וונדרליי-שוגן!! (כי וונדרליי צ'אק כבר יקרה אז זה כבר בגדר מציאות ולא חלום
) WW: סרה נגד GSP... הרימאצ' הכי מעניין בעולם לדעתי. LHW: ראמפייג'-ליידל 3! אני חושב בקרב נוסף דווקא ליידל ינצח אותו
HW: קרו קאפ נגד ברנדון וורה ו..ברוק לסנר נגד קורט אנגל

talhorm

New member
כה, שכחתי מזה לגמרי

זה עדיין יכול להשאר בקארד החלומי שלי... אם לא זה אז עוד קרב חלומי שלי עם אנדרסון סילבה זה נגד מאט יוז עם מאט יחליט לעלות לMW, או סילבה יחליט לחתוך משקל... היו דיבורים בעבר על קרב כזה

למעלה