|הקורבן|

נסטי XD

New member
|הקורבן|

לאחר השאלות של יסמין.....היא אמרה לי מי יהיה הקורבן הבא... והקורבן הוא... היא... איריס!!!!!!! [stuck in this life] show no mercy...

PerfectSP

New member
DDDDDDDD: ../images/Emo190.gif

אז אה...את באה איתי לת"א ביום שישי לסמטאותיה החשוכים?
ותגידי..את ישנה בכלל לאחרונה?XDDD ו..אה..אה כן!@ תתקשרי לגלגלצ ותבקשי את סימפל!!@ את תושבת הדרום!!והם 24 שעות ביממה שמים בקשות של תושבי הדרוםXD אז אה.. מה קורה חוץ מזה?D: נכון את שמחה שבטח הפסדת איזה מבחן בהיסטוריה?D: מה את עושה כל הזמן?XD ואת כזה לומדת לבד או משו..או נהנת מהחופש?XD ואשכרה צועקים צבע אדום?DD:: אה..זהו בנתייםD:

../images/Emo80.gif

אז אה...את באה איתי לת"א ביום שישי לסמטאותיה החשוכים? ברוררר
ותגידי..את ישנה בכלל לאחרונה?XDDD...הממ יותר מידי וזה לא משפיע עלי טוב כמו שראיתXDDDD ו..אה..אה כן!@ לא!! תתקשרי לגלגלצ ותבקשי את סימפל!!@ הא ברורר!!D: את תושבת הדרום!!והם 24 שעות ביממה שמים בקשות של תושבי הדרוםXD חחחח באמת?? צריך לנצל את זהXD אז אה.. מה קורה חוץ מזה?D: הממ סבבה כזה
נכון את שמחה שבטח הפסדת איזה מבחן בהיסטוריה?D:..יותר ממבחן בהסטוריה
..גם בלשון ובמתמטיקה וקופר!!
מה את עושה כל הזמן?XD..הממ באמת שאין לי מושג איך הזמן עובר XD ואת כזה לומדת לבד או משו..או נהנת מהחופש?XD..הממ לפעמים שאני מגיעה למצבים שממש משעמם לי אני מתחילה להשלים קצת את השיעורים עוד מחופש חנוכה XD ואשכרה צועקים צבע אדום?DD:: חחח לא אצלנו זאת סתם אזעקה מעפנה כזאת עולה ויורדת
..צבע אדום יותר מגניב!

Johnni456

New member
איריססססס../images/Emo79.gif

מה קורה? מה שלומך? מה העניינים? מה המצב? מה נשמע? איך המרגש? חש בטוב? חשה ברע? חשה בכללי?
חחח אין לי עוד רעיונות.. אולי אני אמשיך אח"כ ^^"

../images/Emo80.gif../images/Emo3.gif

מה קורה? סבבהD: מה שלומך? הכל טובD: מה העניינים? הממ בסדר מה המצב? אוקי כבר לא ממש טוב מה נשמע? ממש רע איך המרגש? תפוח בדבשD: חש בטוב? כןD: חשה ברע? גםD: חשה בכללי? הממ..לא..
..פאק אני זומביתXD

Johnni456

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo79.gif

אבל אני מעדיפה את הגירסה של לימפ ביזקית

PerfectSP

New member
היי היי! ../images/Emo190.gif

אל תקפחו את הגרסא הנסגת של זה הוו
אני אוהבת אותה!

Johnni456

New member
אבל יש לו קול של בחורה../images/Emo6.gif../images/Emo79.gif

דומה קצת לסולן של בלינק

נסטי XD

New member
שאלות!

היי... מה קורה נששששששששששמה? מתי אכלת לחארונה גלידת קסטה? אוהבת קרמבו? אם היית יכולה לבחור בין בן לבת, עדיין היית רוצה להיות בת? מעשנת? לוקחת סמים? לוקחת קלגרון? ודקסמול קידס? יצא לך לצאת לקניות ואז להגיד שלא בא לך אז לא הלכת? מה את עושה שממש משעמם לך? על מה תחשבי שתהיי בת 50? מי יותר שווה, בריטני או מדונה? רואה סקינס? ~מקסי~ ראית פעם אנשים זקנים מתנשקים לך מול העיניים? נכון זה מגעיל? אכלת פעם חול? יש לך משיכה לחלזונות? באת פעם לקלל מורה ואז צינזרת את עצמך? אם תתארי את עצמך ב-3 דברים רעים ושלושה טובים, ממה תתחילי? טוב, חפרתי...

../images/Emo80.gif../images/Emo3.gif

היי... שלוםD: מה קורה נששששששששששמה? סבבבבבהההD: מתי אכלת לחארונה גלידת קסטה? הממ לא קר לי מידי בשביל זהXD סתם טחנתי שאיריות צימוקים שמצאתי בביתXD אוהבת קרמבו? לא:] אם היית יכולה לבחור בין בן לבת, עדיין היית רוצה להיות בת? כן
..המין השולט
מעשנת? לא לוקחת סמים? לא..למרות שזה נראה ככה לפעמים|שורק|...לא סתםXD לוקחת קלגרון? כשכואב הגרון
ודקסמול קידס? הממ אולי..
יצא לך לצאת לקניות ואז להגיד שלא בא לך אז לא הלכת? הממ אולי מה את עושה שממש משעמם לך? כרגע משלימה שיעוריםXD על מה תחשבי שתהיי בת 50? תשאלי אותי עוד 34 שנה
מי יותר שווה, בריטני או מדונה? בריטני לייק דעעע..........לא
רואה סקינס? ~מקסי~ לא:] ראית פעם אנשים זקנים מתנשקים לך מול העיניים? נכון זה מגעיל? הממ תודה לאל שלא נתקלתי בזה עוד XD אכלת פעם חול? אולי כשהייתי קטנה XD יש לך משיכה לחלזונות? גילית אותיXD באת פעם לקלל מורה ואז צינזרת את עצמך? הממ בא לי כל הזמןן אם תתארי את עצמך ב-3 דברים רעים ושלושה טובים, ממה תתחילי? הממ ברעים

למעלה