הקו האדום שלי הוא ללא סקס- צבר הנמושה

oneboy1

New member
הקו האדום שלי הוא ללא סקס- צבר הנמושה

בעניין צבר מסתבר שצבר הגיע לבית עם קו אדום שהוא לא יעשה סקס, הוא לא בא לתוכנית שידוכים וכו' וכו'- אלה מילותיו שלו (ואני מקצר כי ממש אין לי סבלנות אליו) אז חוץ מזה שכמו שכתבתי בפוסט קודם, קרש הגיהוץ שלי יותר כריזמטי ממנו, וחוץ מזה שהוא כזה יבשושי, וכזה עצי (מהמילה עץ) וכזה משמעמם, להגיע לתוכנית כזאת, עם הצהרה כזאת - אני רוצה לדעת אם בתיחקור שלו לקראת התוכנית, הוא אמר את זה למפיקים- ואם אמר, וקיבלו את זה, אז זה ממש פגם רציני בשיקול הדעת של המפיקים (אלא אם כן הם מצפים שהוא יישבר בהמשך... נו באמת) ואם לא אמר להם- אז הוא עוד יותר גרוע .... חוץ מזה שהוא בחור מאוד יפה, אני לא מוצא בו כל עניין הוא פשוט לא מעניין ולא מעניין שכתבו כאן שהוא אסטרטג - אסטרטג זה טוב כשזה בא עם ערך מוסף, ולא כמו צבר דרך אגב: הייתי מגיב כך לגבי כל אחד ובכל נושא של קו אדום- כל הרעיון של הבית הזה שלא יכנסו אליו אנשים עם דעה קדומה ומוקדמת מראש, כי מה זה שווה ככה? מצידי צבר יכול להישלח כבר עכשיו לאנטרטיקה, שיצטרף שם לקרחונים ולפינגוינים - אני בטח לא אתגעגע אליו נסיעה טובה !

AlexH26

New member
האחות של ונסה היא המודחת הראשונה ממפרץ האהבה

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3596899,00.html לא להאמין. מאוד דומות גם. מענין אם ונסה תהיה המודחת השניה

AlexH26

New member
צבר חנון משעמם. יודח בקרוב מן הסתם מרוב שעמום

תופס מעצמו אחד שלמד משפטים אבל תכלס הוא משעמם כמו צנון מיובש. אולי הוא וערן יהיו הנשנשים שיצאו מהתוכנית בהצהרה

AlexH26

New member
גם מנו היה שפוי והפסיד לנעמה הקוסמטיקאית ../images/Emo8.gif

גם אני יכול ללמוד משפטים במכללה סוג ז'

לא שאני מזללזל וכל הכבוד למי שמשקיע ולא מוותר, ואני אומר את זה בתור אחד שעושה כרגע פסיכומטרי והמבחן הזה סוגר המון דלתות להמון אנשים ובעיקר את החלום ללמוד באונ'... ככה המכללות מרוויחות, מי שבא ממשפחה עמידה זוכה להשכלה בכסף-צבר- מדינת ישראל 2008. אומנם, יש מוכשרים שממלאים היום את האוניברסיטאות אך ורק בגלל כישרונם ולא בגלל חשבון הבנק של ההורים אז קחו הכל בפרופורציות... כנראה, שצבר שלכם לא כזה מושלם...

בתור אחד שלומד משפטים באוני', אני מסכים לכל

מילה שלך. אין שום חוכמה בללמוד משפטים בבינתחומי (35 אלף לשנה בערך ואני מאמין שזה כבר יותר...)! אנשים כאלה סותמים לאחרים שקורעים את התחת בפסיכומטרי ואוני' במקצוע. למרות שאני ממש לא מודאג, כי אני יודע שאם אני אבוא ואתחרה על משרה מול סטוסנט מכללה, אני אקח אותו בסיבוב.

שוב,

אני מעריך את אלו שלא מוותרים ומשיגים את התואר הנכסף. לא אשקר, עד הערב התחלתי לחשוב על אלטרנטיבות אחרות וחזרתי הערב מסימולציה והופתעתי לטובה (גאה בעצמי), אבל זה מעצבן אותי תאמין לי, שעד הסימולציה הזו אכלתי הרבה חרא בשלושה חודשים האחרונים... אז מה בדיוק יש לתפוס מצבר, על זה שחשבון הבנק של ההורים שלו "מנופח", עשו ממנו יותר מדי... אם כך למה מדי יום הוא נכנס לשערי המכללה ולא האונ'

שוב,

אני מעריך את אלו שלא מוותרים ומשיגים את התואר הנכסף. לא אשקר, עד הערב התחלתי לחשוב על אלטרנטיבות אחרות וחזרתי הערב מסימולציה והופתעתי לטובה (גאה בעצמי), אבל זה מעצבן אותי תאמין לי, שעד הסימולציה הזו אכלתי הרבה חרא בשלושה חודשים האחרונים... אז מה בדיוק יש לתפוס מצבר, על זה שחשבון הבנק של ההורים שלו "מנופח", עשו ממנו יותר מדי... אם כך למה מדי יום הוא נכנס לשערי המכללה ולא האונ'

AlexH26

New member
כן, כל אדיוט לומד משפטים (ע"ע צבר) ../images/Emo8.gif

סליחה, אין לי שום דבר נגדו. הוא לא מענין מספיק והוא משעמם כמו צנון מיובש

Lady in red2

New member
זה לא אומר שכל אחד שלומד במכללה

אינו מוכשר או חכם מספיק. קורה שגם לאנשים חכמים ומוכשרים מתאפשר ללמוד רק במכללה. * הכותבת הינה סטודנטית באוניברסיטה, ולא באה להגן על עצמה בדברים הנ"ל.

חלילה, לא אמרתי זאת

אבל גם לא אשקר, אני מעדיף ללמוד באונ' ובהתאם לזה אני "קורע" את התחת... זה פתאטי האופן שבו מצבר "מוכר" את עצמו ואיך שהקהל קונה את זה...

ראית את הת.ז שלו בתחילת התוכנית../images/Emo35.gif ../images/Emo70.gif

בכל הזדמנות שתינתן לו הוא ידבר על עצמו, הלימודים, הפאבים בגישה של "רק אנשים כמוני" שם... (כן, אתה ועוד מליון)

Lady in red2

New member
לא ראיתי

ולא ראיתי בתוכנית שהוא מדבר על עצמו בכל הזדמנות, בכלל לא ידעתי שהוא לומד משפטים.

eli7r

New member
מסכימה עם חלק מכל השרשור הזה

קודם כל לא כל מי שהולך למכללה עושה את זה בגלל שהוא התקבל לאוניברסיטה... (לא יודעת במקרה הספציפי הזה)אבל בהחלט יכלה לצביע עלי (יש לי כבר תואר ראשון מאוניברסיטה ועכשיו אני רוצה לעשות גם ת.הוראה ולמרות שהאוניברסיטה היתה מקבלת אותי אני מעדיפה ללכת למכללה,למה?כי בא לי מקום קטן הספיק לי 4 שנים במקום גדול). דבר שני:מה הקשר כסף? אם יש לי אז אני אתקבל לאוניברסיטה?אז אני אקח 50 פעם קורס פסיכומטרי? מלבד הפסיכו יש גם ציוני בגרות,ויש מקוצמות שיש בהם גם מבחנטי כי יש הרבה מועמדים ומעט מקומות, ובקשר למשפים יש גם את מבחן הלשכה. דבר שלישי: מישהו העלה פה נקודה שהוא בתור סטודנט באוניברסטיה יש לו סיכוי יותר טוב לקבל עבודה אז....... צר לי לאכזב אותו אבל שמעתי זאת מעורך דין (ואני ממש לא זוכרת מי זה היה אבל גם אם הייתי זוכרת לא הייתי אומרת)שאמר כי אם יהיו לו 2 סטודנטים אחד ממכלה עם ציון ממוצע 90 ואחד מאוניברסיטה עם ציון ממוצע של 70 הוא עיעדיף את זה מהמככלה(הוא אמר לנו את כדי להעביר לנו את המסר שהמכללות כיום לא נחשבות לכ"כ נחותות). דבר רביעי ואחרון: נכון שבת.ז צבר מדבר על עצמו המון... אבל מה ציפיתם שהוא יגיד שם?שהוא ידבר על הכלב שלו?(יש לו בכלל?) בתוכנית לא נתקלתי בזה שהוא מדבר על עצמו ומשווק עצמו,ושוב כמו שכבר כתבתי בהודעה אחרת זו אחת מהטרות של אלו שהגיעו לבית לשווק את עצמם וכל עוד עושים בטוב טעם אנטי לא מוצאת בזה בעיה. סורי על החפירה פשוט רכזתי הכל בהודעה אחת במקום בכמה.

אוי אתם כאלה קנאים

"צבר חנון" עלק... הוא בדיוק ההפך. הוא הכי cool שם. גם אני לא הייתי רוצה לעשות סקס לעיני המצלמות, אבל די ברור שמה שהוא אמר לונסה זה בגלל שהיא פשוט מכוערת ומגעילה והוא לא רוצה לגעת בה. אתם לא מתעניינים בו כי אתם אוהבים רק ערסים מפגרים שפולטים שטויות ומרמים ולא בני אדם שקולים ורציניים. מצידי אתה יכול להישלח עכשיו לשחיטה, אני בטח לא אתגעגע אליך

oneboy1

New member
קנאה? אפילו לא בחלום הלילה- לאנטרטיקה !

אני לא יפה כמוהו אין לי חזה מנופח כמו שלו אבל אין לי במה להתבייש- הוא יכול להתחרות בתחרות הקקטוסים העולמיים (יש כזאת תחרות) סתם בחור יפה ומשעמם לא סתם המלצתי לו על נסיעה לאנטרטיקה - הקרחונים נמסים שם, כמו שכל אדם בר דעת יודע, , הוא יכול לעזור שם, בהצלת העולם שלנו - אולי אז אשנה דעתי לתשומת לבך: לא כל קטילה באה מראש רק מקנאה, אי אפשר ישר להגיד קניאים וזהו, זה לא נימוק וזה לא כזה פשוט אבל לא חשוב

למעלה