הקטעים המגוחכים משר הטבעות....

TheSegal

New member
הקטעים המגוחכים משר הטבעות....

אני אוהבת את שר הטבעות עד מאוד....מהפעם הראשונה שקראתי את ההוביט וגיליתי את עולם הפנטזיה היפה, שר הטבעות היה בשבילי הגשמת חלום...סרט פנטזיה איכותי שהעלה את הרמה לכל הסרטים שנעשו אחריו (פנטזיה או לא...) אך כמו בכל סרט, גם בו יש קטעים שנראים מעט מגוחכים...שאחרי שרואים את הסרט מספר פעמים מגלים כל מיני הבעות פנים שמעלות חיוך (fozzie מבינה אותי) או סיטואציות שלא שמנו לב אליהן....שירשור זה יציג גם את הצג הקומי של שר הטבעות....ואני אסתכן ואתחיל... 1. הידעת ? בשר הטבעות אחוות הטבעת כשחברינו מגיעים ליער של גלדריאל אם תשימו לב לגולאס רץ כמו "הומו" (אין שום כוונה לרדת על הגאים שביננו, אלא הוא רץ כמו...הבנתם אותי) 2. כאשר בורומיר גוסס ואראגורן עושה איתו את שיחת המוות לגולאס מגיע מאחור ונותן מבט עצוב שעשוי להתפרש כ : "מה...מה קורה פה?" 3. שוב לגולאס מככב...מי שם לב שכל שורה שלולאס מוציא לאורך כל הסרטים היא שורה מאוד פיוטית ???|סהדגש| "A red sun rises. Blood has been spilled this night." וזה רק קצה הקרחון.... אתם מוזמנים לשרשר....

•aniviel•

New member
אין על המשפט המטומטם ביותר...

שתקעו ללגולאס "a diversion" בשיבת המלך, כאילו כל כך היו צריכים שהוא יפתח את הפה מדי פעם אז תקעו לו משהו כזה ברור ומטומטם

Optimus_Prime

New member
חח..

אני תמיד אומר את זה לחברים שלי..זה כ"כ נכון.. a diversion a red sun rises טובים, אבל אין על האחד והיחיד : This forest is old...very old NO SHIT SHERLOCK

Fozzie

New member
../images/Emo80.gifאני חזקה, אני מגניבה

ואני יכולה לעשות מוּ

Ridds

New member
אין לי מושג מה רצית להגיד בזה

אבל הרגת אותי מצחוק!

כמו שאמרת- לגולאס

עם ההבעות והמבטים האהבלים והמשפטים שדחפו לו כדי שידבר
. חוץ מזה, ארוון במקום גלורפינדל וארוון בסרט השני{מאיפה זה הגיע?!}. הציניות היתרה של גימלי. האומללות של פרודו. בטח יש עוד אבל אני אשאיר קצת לאחרים.

Ridds

New member
"אל תאמר 'רץ כמו ____', אמור:"

"רץ כמו קוקיצה" ואין משפט יותר עלוב בכל שלושת הסרטים האלה מאשר: "!You shal be the fellowship of the ring" וכל פעם שאני שומעת אותו אומר את זה כואבות לי האוזניים. ובהזדמנות זאת, הייתי רוצה לערוך טקס פרסים קצר (מישהו אמר אוסקר?) לכמה רגעים מרגשים: 1. פרס הקוקיצה כאמור - ללגולאס, על דילוגיו החינניים בערבות לוריין 2. פרס היצירתיות - כמובן לגאנדאלף שהראה לכולנו איך רוקדים 'ברייקדאנס' באורת'אנק 3. האף הכי גדול שאי פעם ראיתי על אלף - האלדיר מלות'לוריין 4. לארוון - שהראתה לנו מה קורה כשנותנים לאישה לנהוג. למישהו עוד רעיונות? (רעיון לא רע לשירשור, הא?)

LOLועוד אחד.

5.לאלרונד-שהראה לנו כיצד התקיים היטלר. 6.לקלבורן-העלך הכי מכוער שהיה אמור להיות הכי יפה. 7.לגלוריפינדל-שהראה לנו את תעלול "איך להתאפר לארוון"

שמתם לב שרובם{חוץ מגנדלף} אלפים?

בספר הם היו כל כך קסומים ויפים ובסרט
. לא יודעת למה הם פשוט מעצבנים אותי.

shlox

New member
אתם יותר מדי מחמירים עם לגולאס

גם בספרים, ואפילו ב"הוביט", האלף מופיחעים כיצורים פיוטיים וחכמים כך שטבעי שהטקסטים שלהם יהיו כאלה.

TheSegal

New member
ידוע שאלפים הם כאלה...

אבל זה לא אומר שזה פחות מצחיק...ואני מאוד אוהבת את לגולאס...

אלרוס

New member
אני יודע שאלפים חכמים

אבל אם הם חכמים, למה תקעו ללגולס את כל המשפטים הברורים מאיליהם?

Ridds

New member
קוקיצה ובהטיה: קוקיצייתך, קוקיצייתי

קוקיצייתנו וכו'... היא המילה אותה לימדני ידיד קרוב מקהילת הגאים לתיאור בחור גאה המתנהג ביתר נשיות (נו, כזה עם נוצות ורודות) וד"א - פרטי, נמקי והדגישי

למעלה