הראשון בארץ והיחיד לעת עתה

Eran De Niro

New member
הראשון בארץ והיחיד לעת עתה

עד שיבואו קנאים ויעשו את מה שאני עושה בקיצור הנה לפניכם אוטובוס של חברת קונקס מועמס על ידי מובילית סקניה 27 טון כולל , נהוגה על ידי (ערן סקניה )

Eran De Niro

New member
מחר אני אצלם אותה

אני בונה עכשיו קטלוג של כל הדברים שאני מוביל ,

אלון 58

New member
זה גם בין היחידים בארץ...,

מעמיס שמשקלו העצמי 110 טון,בכף שלו ניתן למלא מסה של יותר משני אוטובוסים(עד 30 טון...),האמינו או לא,זה אני נמצא שם בתא-המפעיל,צולם ע"י חבר לעבודה ב-
שלו,בסוף משמרת-לילה,כשאני מסיע את הכלי לחניה.

Eran De Niro

New member
זה על באמת מפלצת

אני אוהב את הכלים היחודיים , הנדירים , ובמיוחד שיש כלים כאלה שיש רק לי כמו המלכה הלבנה הנה היא אחרי המון זמן של עבודה קשה ודיוק בכל פרט ופרט הנה היא לפניכם

Eran De Niro

New member
אין לי רשיון גרירה וחילוץ ולכן אני נקרא .

נהג מובילית (מוביל ציוד מורכב ) משאיות ,טרקטורים, עגלות של פול , חלקי מנוף , קומביינים מיוחדים

Eran De Niro

New member
אני עושה את אותה עבודה של גרר

אבל עם הגדרה שונה בשביל החוקיות , מובילית זה רכב שמוביל רכבים בהעמסה מלאה וגרר גורר אותך מושך אותם איך שלא נקרא לזה , אני עושה עבודות מכונאות , מושך על כבל משאיות מחלץ משאיות לאחר תאונה , אפילו אם אין להם גלגלים אותה עבודה של גרר אבל עם הגדרה שונה יש המון הובלות מורכבות וחילוצי שטח שעשיתי למשאיות שאפילו נהגי גרר שנתתי להם שירות התפאלו מהיכולת של המשאית שלי האדומה , בשביל הצחוק משכתי פול טריילר עמוס שהמקסי שלו משוך והזזתי אותו , (יש לי כננת עם כבל 20מ"מ וכח מטורף הידראולית ) אני אומר את מה שאני אומר על עצמי רק לאחר שהמון אנשים בעלי מקצוע בענף הללו ושבחו אותי בפני הבוס שלי ושאר בעלי חברות בענף

אלון 58

New member
יפה מאד...,

רק התסבוכת החוקית בהגדרת מובילים,גררים ומחלצים,משגעת את השכל.

Eran De Niro

New member
לבנתיים אין צורך ברשיון גרר ,

עד שיקום איזה שמוק וירצה רשיון מיוחד, כמו שעשו לנהגי ההסעות בשנת 97

אלון 58

New member
לגבי היתרי ההסעות...,

נשאלתי פעם באחת מהמכללות לתחבורה,אם אני רוצה "לעבור קורס" אוטובוס זעיר,כשברשותי רשיון-נהיגה לאוטובוס,צחקתי ועזבתי את המקום.

למעלה