הריון קטן

bezeq

New member
הריון קטן

אתמול הייתי בביה"ח מכיוון שחשתי ברע כבר מס' ימים כולל כאבים עזים בצד ימין והקרנה לרגל ימין. שורה תחתונה נמצא כי יש לי דלקת במפרק הירך והאגן הקידמי (ממש כיף לי) ואין מה לעשות, רק משככי כאבים (שאני לא מוכנ ליטול). דבר אחר דווקא מטריד אותי. ד"ר מזור שבדק אותי במיון העיר לי כי העובר קטן בשבוע ממה שהוא צריך להיות ושעליי להיות שוב במעקב. בקיצור אני בפאניקה, אלא מה. מה זה אומר? מה לעשות? כולי תקווה שאני לא בדרך החוצה ....... מקווה להישאר עד הסוף הטוב. ממש סוף טוב. גילה

מיליתו

New member
באיזה שבוע את?

בדרך כלל סטיה של שבוע נחשבת זניחה. בשבועות הראשונים זה יכול להעיד על כך שהביוץ היה מאוחר יותר ממה שחשבת, ולכן ההריו צעיר יותר. בשבועות מתקדמים - טעות המדידה המקובלת של המכשיר היא שבועיים. כדאי להיבדק באופן קבוע באותו מכשיר וע"י אותו בודק כדי לצמצם את הטעות הזה, אבל היא עדין קיימת. בשלבים מתקדמים גם מתחיל להיות אפקט גנטי - לא כל העוברים באותו גודל כמו שלא כל האנשים באותו גודל - כל עוד קצב הגדילה תקין זה חסר משמעות.

bezeq

New member
שבוע 10

בשני ההריונות הקודמים לא הייתה סטייה כלל וכלל השבוע התאים בול אפילו בימים.

זה לרוב חסר משמעות

ראישת, מספיק שהוא טעה במדידה בפחות ממילימיטר וזה כבר משנה שבוע שלם בשלב זה של ההריון. מה שקובע זה המציאות ואם העובר גדל זה מה שחשוב. בעקרון, ברגע שיש דופק (ויש) סביר שהכל הכל בסדר.

bezeq

New member
../images/Emo24.gifתודה אמא של פילפילון את תמיד

מצליחה להחדיר בי תחושת רוגע מסויימת. אז שוב תודה תודה תודה גילה

למעלה