הרעיונות שלכם

5036

New member
פנסיונרים

שלום
אשמח לקרוא פורום המתאים לפנסיונרים, והעוסק- בפעילות שאינה עולה כסף, וכמו כן הצעות חברים בנושא הצעות לטיולים בחו"ל, או בארץ- לא טיולים מאורגנים.

פורום תיקשור ורייקי

אולי פיספסתי אבל לדעתי פורום בנושא תיקשור ורייקי יכול להיות פורום פעיל שיעזור
להמון אנשי בתחומים שונים בחיים , בשאלות ובעיות , כמו כן בנושא רייקי שהוא תחום
שלא כ"כ מוכר אבל יש בו המון מה להציע בנושא ריפוי , אני אשמח אם זה אפשרי לנהל פורום
כזה , אני מתקשרת ומאסטר קארונה רייקי .

דידי 9

New member
"פורום לגברים נפוחים לחינם".

יש?

זה עלול להיות מועיל. ויחד, נשנה את העולם...

inbary1

New member
דידי9, זה רעיון

מעולה. ווברשותך, אוסיף -
"כאלה שחושבים מהמקום שיושבים עליו, או שחושבים שהשמש זורחת להם משם...."
LOL

golan2072

New member
חידוש פורום זוחלים

מתנדב להיות מנהל שלו. וגם לספק תמונות של חרדונים ושממיות.

Purple Mushroom

New member
פורום שלושים פלוס

ידעתי שנסגר רק חצי שנה אחר כך, נסגר בתחילת 2013, ולא מצאתי זמן ואומץ למלא טופס ניהול. עדיין לא בדקתי, אבל פעם אחרונה שבדקתי עדיין סגור. ואני עוד מעט בן 40 כבר. חבל מאוד :( היה פורום ותיק, עם מנהלות טובות וותיקות, חבל שעזבתי אותו וחבל שנסגר.
&nbsp

Purple Mushroom

New member
יכול להיות פורום חברתי גם :)

פורום המשך לפורום עשרים פלוס, ישנם בפורום (כולל אני) אנשים שכבר עברו את השלושים , אחרי עשרים פלוס.
&nbsp

koryz

New member
פורום יעוץ למתבגרים ונוער

בעתיד יהיה אפשר לפתוח פורומים ספציפיים נוספים כמו ילדים להורים גרושים, ילדים למשפחות מורכבות וכו', אבל צריך להתחיל ממשהו.
ישנם מעל 14 פורומים העוסקים בהורים והורות, 7 פורומים העוסקים בהריון, ואף לא פורום אחד לנוער ולגילאי העשרה. - לפחות לא כזה שידוע לי.
היום יש לא מעט ילדים שיודעים להפעיל מחשב היטב וזקוקים ליד מכוונת ולאוזן קשבת, מצד שני יש לא מעט אנשי מקצוע שיוכלו לתרום מניסיונם ולהציל נפשות ובמקביל להחליף דעות ולהכיר אנשי מקצוע חדשים ובאותו הזמן יפרסמו את עצמם על הדרך.

Y. Welis

New member
פורום רעיונות, פרוייקטים ופטנטים

לרעיונות ויוזמות שיכולים להפוך למוצרים, תוכנות, אפליקציות או יישומים אחרים. מקום לסיעור מוחות ולקבלת תגובות על רעיונות ועד כמה הם מעשיים.

יש כרגע פורום לפטנטים (וקניין רוחני - 1735), אבל רק במובן המשפטי - אין לרשום פטנט וכו'.

arieli11

New member
פורום ל30+

שמנסים בכל כוחם לעסוק במקצוע האהוב עליהם "אורות המצלמה והפלשים" וההתבלטות ולא מצליחים...

Ramikarmiel22

New member
פורום התארגנות קואופרטיבית

בו ידובר על כל מה שקדור לארגון והקמת קואופרטיב לכל מטרה.
זה מספר שנים שהתאגנות במסגרת זו החלה לחלחל להכרה במדינת ישראל, אבל בינתיים זה רק למשוגעים לדבר.
התארגנו כזו יש בה תועלת רבה לפרט ולחברה וכדאי לעודד את זה.
להרעכתי אין הרבה מודעות לתחום, ופורום כזה יכול להביא אנשים למודעות בנושא זה.

למעלה