הרפתקאות קרי ו/או קייסי בדרכים

Guncrazy

New member
זה בכלל משודר איפשהו?

איזו בחירת מועמדים לוקה. מי בכלל בוחר אותם?

symptoms

New member
קייסי מופיעה עם קייטי פרי

לרגל צאת אלבומה החדש קייטי פרי הופיעה ב-Hollywood Bowl והיא הזמינה כמה חברות לשיר איתה. ברות המזל היו Tegan And Sara, Ellie Goulding, Sara Bareilles, Kacey Musgraves.

קייסי ביצעה גרסה חמודה של Follow Your Arrow:
http://www.youtube.com/watch?v=miZvI5sE1ZY
שנכון שלא ממש רואים אותה, אבל שומעים סבבה והיא ממש חמודה שם.

והצטרפה עם כולם לשיר את Roar:
http://www.youtube.com/watch?v=FnWzZSPKmMM

רעות

ממש מוצלח

אהבתי את שיתוף הקהל, היא חמודה ממש.

וההופעה המשותפת של ROAR גם טובה מאוד!

symptoms

New member
הקהל היה ממש מעאפן בהתחלה של השיר,

אבל זה מובן כי בטח אף אחד שם לא מכיר אותה. אבל ממש אהבתי איך היא התעקשה לשתף אותם ולקראת הסוף כבר יותר שמעו אותם.
נראה לי ממש כיף להיות בהופעה שלה.

רעות

Guncrazy

New member
לא חושבת שזה נכון שאף אחד לא מכיר אותה

היא די מוכרת ...

Guncrazy

New member
דווקא קייטי הייתה בין האמנים הראשונים שפירגנו

לקייסי בטוויטר שלה והיו הרבה מעריצי קייטי שהלכו לקנות את האלבום רק בגלל שקייטי אמרה להם..
חוץ מזה שהאוונט הזה שווק מלכתחילה כאוונט של כמה זמרות אז לא נראה שרק מעריצי קייטי נכחו במקום.

symptoms

New member
את זה שקייטי פירגנה לה אני יודעת,

וזה כן שווק בתור קייטי פרי ו...
בכל מקרה, אין ספק שהקהל לא בא לשם בשביל קייסי
ודי ראו את זה בתגובות שלהם...

רעות

LeAnnDylan

Well-known member
אני חושבת שהקהל דווקא היה מאוד מפרגן

זה פשוט צולם ע"י מישהו שעמוד ממש בסוף אז אולי זה לא נשמע ככה אבל עשה רושם שדווקא כן הגיבו יפה לבקשות שלה.

Guncrazy

New member
ההופעה של קייסי ממש חמודה

הייתי ממש קרובה לללכת להופעה שלה בלונדון אבל בסוך זה התנגש עם פגישה שלא יכולתי לדחות ופיספסתי אותה

symptoms

New member
וסתם קייסי, כי מגיע לה

כמו שכולם כבר יודעים (או משהו) הסינגל הבא של קייסי הוא Follow Your Arrow שאותו היא גם תבצע ביום רביעי בטקס ה-CMA.
קייסי היא המובילה במועמדויות לטקס עם 6 מועמדויות: אמנית השנה, האמן החדש, אלבום השנה, סינגל השנה ל-Merry Go 'Round ושיר השנה (שמוענק על כתיבה) לאותו שיר ובנוסף ל-Mama's Broken Heart של מירנדה למברט.

והנה ראיון קצר עם קייסי מאחורי הקלעים של הקונצרט עם קייטי שבו היא מדברת על הסינגל החדש שלה, על מוזיקת קאנטרי ועל נשים במוזיקה קאנטרי
http://www.youtube.com/watch?v=P70O7_soNc4
למרות שהשיר קיבל ביקורות חיוביות מאמנים מז'אנרים שונים וכן מאמני קאנטרי השחרור שלו הוא עדיין צעד אמיץ בגלל קהל הקאנטרי השמרני בעיקרו שעלול לא להגיב בצורה חיובית על המילים של השיר. למעשה כבר עכשיו ישנם טוקבקים היוצאים נגדה ונשאר לראות איך השיר יצליח במצעדים וכמה קייסי תתאמץ לקדם אותו למרות הכל, והעובדה שהיא מופיעה איתו ביום רביעי היא סימן חיובי.

רעות

היא נראית משונה

משהו בשיער שלה עושה לה פרצוף מוזר.
את מה שהיא לובשת אבל אני אוהבת. לא הייתי מתלבשת ככה אבל זה מאוד היא ואני אוהבת את הסטייל שלה.
טור שלה עם ליידי אי נשמע טוב. אני צריכה להשיג לי כרטיסים לזה!
אהבתי את הקטע עם החנות גיטרות

ריינבואו ממש יפה

גם השני נשמע מוצלח. חבל שהוא לא באיכות טובה יותר.
אגב, למה היא שרה כל כך הרבה קאברים? יש לה מלא שירים משלה.

symptoms

New member
היא צריכה קאברים כדי לגוון את הסט,

כי אחרי הכל האלבום שלה מכיל די מעט שירים. ועכשיו היא בטור בעצמה.

ואני לא חושבת שריינבואו הוא קאבר, לפי מה שהבנתי משיטוטי במרחבי האינטרנט היא כתבה אותו עם שיין.

רעות

למעלה