הרשו לי....

הרשו לי....

היכנסו כווווולכככם, אבל כוווללללכככםםםם לתחת שלי! שבו ותתרווחו, יש מקום לכווווווולללםםםםם! לאף אחד מכם קורבות (אם להשתמש בלשון המנהלת) לא אכפת מה קרה לי? ואם מתי (חס וחלילה טפו טפו טפו) במהלך הלידה? ואם נולד לי קוף? נו באדי קרז? לא נשאלות שאלות? הקפת הזונה לא מצלצלת לא מתעניינת, לא נשלח שום צ'ק או לפחות זר מעפן בשם הפורום המחורבן ליולדות א' ב"ליס"? המשיכו להרקיב גופותיכם בחלקת הקבר השוממה שלכם. על הזין שלי! ותודה לכל המברכים והמברכות. בקרוב אצלכם, שלא תישנו כל הלילה ותריחו מחלב חמוץ ושלא תהיה לכם אף חולצה אחת שלא פלטו עליה. א מ ן !!!!!!

קפת

New member
אין, אין כמו הרוך והחמלה של אמא יהודיה

איך קוראים לקוף?

מזל קוף !

חיבוקי ונישוקי. תגידי, יצאו לך טחורים מהלחיצות? תפרו לך את הפרינאום עם חוט רקמה בצבע מתחלף בתך זיגזג? ברכות }{.

אני ולדנית מדופלמת

לא טחורים ולא תפרים. מהכוס שלי יכול לשעוט שור וצמד טוראדורים רכובים על סוסיהם ולא יהא לכך זכר או חתך. אבל יצאה קופה. חן חן על הברכות.

Kelevra

New member
מובן מאליו

שלא. לא אכפת אפילו קצת. גד דאם איט על מה חשבת בכלל. תוך חצי שנה תרגישי כמו שקית שוקו ריקה. לפני שתביני מה קרה תשתמשי במכנסיים רחבים עם שלייקס במקום חזיה. הספארי ברמת גן הודיע שיש לו מקום לאם, לגבי הילד לא בטוח. מזל טוב, שלחתי בשם הפורום זר פרחים להיס. יהודה היס. הזכרון שלי כבר לא מה שהיה מתישהו.

כולכם נשששמות!!!!

טהורות. לגמרי. שקיות השוקו שלי יתפקדו עוד זמן רב והן מלאות וגדושות. תודה. פתחתי כאן מחלבה קטנה כולל מכון חליבה ומרכז מבקרים עם אטרקציות יוצאות דופן, הקהל הרחה מוזמן, נא לא לגעת במיצג! עידכונים לגבי מין וסוג הקוף - בהמשך. עכשיו הילוד צורח ושקיות השוקו שלי מטפטפות... ביי.

קפת

New member
מושחתת, כנסי כנסי

אחרי שהבעת בקיאות מרשימה בענייני אסטרוגן, אני מצפה למסה בזכות הפרולקטין. שומוש, מרכז מבקרים בלי מסכי מגע, זה חרא מרכז מבקרים!

עזבי אותי מפרולקטין

אני בעד הרפת של מרחביה, במרחביה. אם תרצי אתן הרצאה מורחבת על חזיות מתחרה צרפתית המורכבת דרך נס מיותר חורים מאשר כותנה. זה משהו ששומוש תוכל ללבוש רק כששמעון פרס יהיה נשיא המזרח התיכון החדש.

קפת

New member
אני בעד ריבת חלב

שוס. הדבר הכי טעים שאכלתי מאז נזיד הלטאות שאכלתי במינזר הטיבטי בקטמנדו אחרי 17 ימי צום ותענית על ראש ההר, כשרק יאק מארח לי לחברה. כן, בטח. מפגרים. הלינגוויני בקפה איטליה גם היו טעימים.

ריבת חלב זה אדיוטי

לא ריבה ולא חלב. סתם מתיקות דביקה. אם בריבות עסקינן אין כמו מרמלדה מלימונים ופומלות. מריר מתוק, מרענן, זסטי. פרדס שלם בצנצנת אחת. אוחחח. קחי קצת כזה, שימי על בריוש טרי, ביס ו.... ואם את מתחזרת כמוני, תוסיפי גם גוש חמאה קטן און טופ. אם את מתחזרת יותר ממני, תוסיפי בפנוכו חצי כבש וכמה מפרום.

קפת

New member
יופי, בואו נחליף את שם הפורום

ל"פורום אודטה", נפרסם מתכונים וצילומים של רגליים שמנמנות בסנדלים - לתפארת הפוט-פאטישיסטים שחיים ביננו. פעם הייתי עושה ריבה מלימונים.

Kelevra

New member
ואללה?

בדיוק השבוע סיימתי להכין ריבות מהמבחר של השוק. הכנתי ריבת תותים ותפוזים, וגם (כן כן) ריבת לימונים וחלב (עם קצת ג'ינג'ר). יצא שוס. חשבתי להשתמש בריבת התותפוז לעוגת שושנים, אבל נוטלה עדיין יותר מתאים. לצרף תמונה של עטלף בסנדלים?

למעלה