הרשמה לבגרויות במועד קיץ

סריט

New member
הרשמה לבגרויות במועד קיץ

האם ניתן עדיין להרשם לבגרויות [לא לקורס, לבגרויות עצמן] במועד קיץ הזה? תודה

ההרשמה לבגרויות נסגרה

אך לפני הבגרויות עצמן ניתן להרשם לרוב בהרשמה מאוחרת קחי בחשבון שהם יכולים לשבץ אותך על בסיס מקום פנוי בכל מקום בערך

סריט

New member
תודה, רגע, אז לאן אני צריכה לפנות?

ומה זה אומר 'לפני הבגרויות'? חודש לפני?

אם לומר את האמת

אני לא זוכרת כמה זמן לפני לרוב זה כמה ימים והפנייה צריכה להעשות למשרד החינוך ממליצה לפנות את בית הספר בו את נבחנת כנבחנת משנה או ישירות לאתר משרד החינוך

יום לפני הבגרות בד"כ

את צריכה לקבל טופס מהתיכון שלך וללכת איתו למרב"ג (מרכז בגרויות). בתיכון שלך אמורים לדעת להסביר לך הכל בפירוט. זה במידה וסיימת תיכון ולא פתחת תיק אקסטרני. אם פתחת תיק אקסטרני, כל כללי ההרשמה לבגרויות כתובים באתר הבגרויות של משרד החינוך.

סריט

New member
לא פתחתי תיק אקסטרני

וכתוב באתר של משרד החינוך שאפשר להרשם רק עד מרץ. לכן אני שואלת אם יש אפשרות להרשמה מאוחרת או משהו כזה? אני לא ממש מבינה מה צריך לעשות גם ככה בשביל לשפר בגרויות, זאת אומרת, מה אני צריכה לפתוח ולאן אני צריכה לגשת. אני מניחה שבשלב כזה [אפריל] זה יהייה יותר מסובך. אשמח אם מישהו יודע אם יש סיכוי להרשם למועד קיץ הזה כי זה כל כך יציל אותי. אשמח לתשובה, או לפחות שתגידו לי לאן אני יכולה לפנות בשביל להבין יותר. תודה

כמו שלטינית אמרה

את צריכה לגשת לבית הספר בו סיימת תיכון ולבקש מהם לסייע לך להרשם לבגרויות בהרשמה מאוחרת - הם יכוונו אותך בדיוק למה את צריכה לעשות.

למעלה