השביתה מתחממת

neta s

New member
השביתה מתחממת

במהדורת החדשות באנגלית בשבוע שעבר ניתן היה לראות כיצד שוטר נפצע ממוט ברזל שהושלך לעברו; הנכים מנסים לפרוץ את דלת משרד האוצר ומתעמתים עם השוטרים שוטר נפצע ממוט ברזל שהושלך לעברו על ידי אחד המפגינים הנכים. השוטר מטופל במקום על-ידי צוות מד"א. זמן קצר לפני כן פרצו המפגינים את גדר המשטרה והגיעו לדלת משרד האוצר, תוך כדי עימות עם השוטרים במקום המונעים מהם כניסה למשרד האוצר.
בהמשך - קצת מהצד השני

neta s

New member
ועוד על המאבק בפתח משרד האוצר

במשטרה אומרים שהם נוהגים באיפוק מקסימלי אבל הנכים מסלימים את המאבק. יש רמיזה כאילו בגלל הנכים וההפגנה נפגע הבטחון בירושלים. לכתבה במעריב

neta s

New member
עיכוב לחקירה

22.12: שני מפגינים שהשתוללו בכניסה למשרד האוצר עוכבו לחקירה. השניים הם בנים של נכים השובתים. ובינתיים? שום דבר לא השתנה! למבזק ב Y-נט

neta s

New member
הכל חוקי

ולמרות הרמיזות, ההפגנה חוקית. מצורפים האישורים

Brendan

New member
יושב ראש מטה המאבק ודוברו בהפגנה..

יושב ראש מטה מאבק הנכים, מר אריה צודקביץ עם דובר מטה המאבק מר יואב קריים כפי שצולמו מול משרד האוצר בירושלים ביום שישי שבוע שעבר

הושגה הסכמה .

27.12.2001 הושגה הסכמה בין האוצר למשרד העבודה בעניין מתן הטבות לנכים הנזקקים הושגה הסכמה בין האוצר לבין משרד העבודה והרווחה לגבי ההצעה שתוצג בפני הנכים השובתים. המסמך, שגיבשו השרים שלום ובנזירי, אינו כולל הטבה גורפת לכלל הנכים, אלא סיוע למי שמצבם קשה ביותר, ובכלל זה הנחות במיסי ארנונה וסיוע כלכלי לקניית עזרים. נציגי הנכים לא שותפו בגיבוש המסמך. בשעה 15:30 ייפגש השר בניזרי עם הנציגים, ויציג בפניהם את המסמך. (ynet)

בלילה... על רצפת משרד הרווחה ,אבי ס

מאת אבי סלומה 22/12/2001 08:20 בלילה... על רצפת משרד הרווחה בלילה בלילה, על רצפת משרד הרווחה, בליבי עכשיו מעט שמחה. כי עתה סיימתי לאכול ארוחה. אני חולם, או ש.. סתם בלבי החושך? בלילה, על רצפת משרד הרווחה, כיסו אותי בשמיכה. אני חולם, או ש.. סתם בלבי החושך ? בלילה, על רצפת משרד הרווחה, אני שומע לידי קול אנחה. ילדה כאן בוכה. בלילה, על רצפת משרד הרווחה, הכרית מדמעות לחה.. אני חולם, או ש.. סתם בלבי החושך ? יום הששי לשביתת השבת, משרד הרווחה ירושלים. אבי סלומה

השביתה ביומה ה -13,

מאת: אתי אברהמי תאריך:29/12/2001 שעה 08:50 השביתה ביומה ה -13, ואין מי שישמע אותנו ברצינות. לא משתפים אותנו בדיונים עושים הכל מאחורי גבינו מנסים להפיל אותנו בפח חושבים שאנחנו "נכים" בראש , ואיננו מבינים דבר ביום א´ החרפת השביתה אם המשא והמתן לא ישא פירות. אזרחים יקרים עלו לירושלים ביום ראשון להזדהות יחד אתנו בהצלחה לכולנו.

למעלה