השחקנים האמיתיים!-כנסו!כולםם!

lilo the sexit

New member
השחקנים האמיתיים!-כנסו!כולםם!

תראו איך ה"שחקנים" מציפים פה בהודעות לשחקנים אמיתים אין זמן להיות בבית ולראות ת'הורים ות'אחיםם! תאמינו לי שדוד שלי (שהוא היה צמפורסם אבל זה הפריע לו אז הוא החליט שהוא לא רוצה יותר!)הוא לא יכל לראות את אשתו את הבן שלוו! וזה עצוב שאתה לא רואה ת'משפחה רק ת'מפיקים והסיגריות של האולפנים ות'אנשים צועקים לך באוזן קאט וכל האלוו! אז צאו מהבלון הנפוח הזה(יותר נכון פנטזיה!) וואיק אפ מן! או וומאן! זה לא השחקנים האמיתיים מה לא נירא לכם שיש להם עוד דברים לעשות חוץ מלהציף פה ת'פורוםם! אעלק: ציטוט ל:(לא אומרת זה כולםם!):מצטערת שאני לא ניכנס/ת בימים האחרונים פשוט יש לי הרבה מבחנים וכל זה... ובסוף נכנסים ומציפים הודעה אחר הודעהה ככה שאני שמה פס על האדום הבולט! אני אמרתי ת'דעה שלי מצידי אם תרצו תוכלו לקבור אותי מרב שנאה או כעסס! תגידו מה שאתם רוצם תעשו מה שאתם רוציםם!! אומרת ת'דעה שלי ברוגע רק מציפה כאילו שאני"כועסת" עכשיו תנו לכם בום תרח לראש ותאמינו לי שתגידו לעצמכם מיזה פה מתחזה אעלק! כמו שאמרתי תתעוררו!!!!!!!!!!!!!!!!!!! אוהבת ברוגע, ליאת!!!.

lilo the sexit

New member
זה לא השחקנים האמיתיים!

אתם יודעים מה באלי לעשות לשקרנים המתחזים האלוו?! למעוך אותם כמו מ-ק-ק!!! תגידו אין לכם טיפת שכל!?,או מהה?! תכעסו עליי אם אתם רוציםם!אבלל..תרגעו והוכחה:חבר של אחותי אז כשהראתי לו ת'אדום הבולט הוא פרץ (יש תוכנה! ויש גם שיטה)הוא השתמש בתוכנה וגם בשיטה!ולא תאמינו...!זה לא האמיתיים!! יאלה ביי! (אין להם מה לעשות חוץ מלהציף פה ת'פורוםם יאלה תאמינו לי אנשים עכשיו עושים עליכם דאחקות ותאמינו לי שאף אחד פה לא רוצה לצאת לוזרר!!!) להתראות!, ליאת!!!!.

yuviz

New member
איזה שטויות

תעשי לי טובה ותחסכי מאיתנו את זה

lilo the sexit

New member
זה לא השחקנים האמיתיים!

אתם יודעים מה באלי לעשות לשקרנים המתחזים האלוו?! למעוך אותם כמו מ-ק-ק!!! תגידו אין לכם טיפת שכל!?,או מהה?! תכעסו עליי אם אתם רוציםם!אבלל..תרגעו והוכחה:חבר של אחותי אז כשהראתי לו ת'אדום הבולט הוא פרץ (יש תוכנה! ויש גם שיטה)הוא השתמש בתוכנה וגם בשיטה!ולא תאמינו...!זה לא האמיתיים!! יאלה ביי! (אין להם מה לעשות חוץ מלהציף פה ת'פורוםם יאלה תאמינו לי אנשים עכשיו עושים עליכם דאחקות ותאמינו לי שאף אחד פה לא רוצה לצאת לוזרר!!!) להתראות!, ליאת!!!!.

../images/Emo41.gif ../images/Emo41.gif חחח סתומה כנסי רגע..../images/Emo41.gif ../images/Emo41.gif

זו עובדה שזה הם או רועי לפחות כי דיברתי איתו בטלפון והוא אמר לי שזה השם משתמש שלו והוא כותב אז לחי תחפשי מי ינענע אותך..

ספיר דיברה איתנו במצלמת וידאו

זה הם נו מה הבעיות שלך יא מפחידה אחת ליאתתת?!!?!? זה הם ועל זה אי אפשר להתווכח ויש המון הוכחות לזה!!!!חלאס...את לא מאמינה את לא חעייבת להאמיןם אבל תפסיקי לזרוק שטויות מהפה..!!

avshalomariel

New member
ו...../images/Emo41.gif

8. גם אם אח שלך באמת פרץ, הוא לא היה יכול לדעת אם זה באמת הם, כי ניק זה לא לפי המחשב. 9. אז את גם שקרנית 10. הלוואי שפקאצות לא היו קיימות

avshalomariel

New member
פאק... לאן הגענו?? ../images/Emo41.gif

פקאצה שקוראת לעצמה פריקית??? בושה... בושה...

avshalomariel

New member
זה שלא מלמדים... ../images/Emo41.gif

איך להרוג פקאצות בבפצר זה לא אומר שזה לא חכם לעשות את זה...

זה הדבר הכי לא נכון ששמעתי

אני יודעת ובטוחה במאה אחוז שזה השחקנים האמיתיים אז לא לחוץ אף אחד!!!!!!!!!!!!!!באמת מותק אני יודעת שזה הם יש לי הוכחות...סורי

lilo the sexit

New member
לל כנסי מהרר!

זוכרת שהבאת לי לפני המון זמן את ה-ICQ של יהונתן שנברג?! אז הוא אמר אמר שסה לא הוא האמיתי(בלי שום קשר לפורום עכשיו..!)

למעלה