השחקנים האמיתיים!-כנסו!כולםם!

תגידי את מפגרת?!?! חחחח כנסוו...

אני דיברתי בטלפון עם כמעט כול השחקנים... וזה הםם.. ב=א=מ=ת... אזז... תתחילי להרגיע את עצמך!! חחח... עלק מתחזיםם!!! ביושש!!! >>>אוהבת<<<

mikmik000

New member
פחחחחחחחחחחחחחחח

לפני שממציאים שטויות בודקים אם הם נכונות... כל השחקנים התארחו בבלוגי טיוי ואמרו שזה הם וזה.. את רוצה להגיד לי עכשיו שזה גם מסכות שלהם? זיוף? עוד משהו???

Jחחחח וואלה מיק מיק...שמעו

אולי באמת שמו מסכות וזה לא הם...יווו זהו!ליאת!תודה!!!!! מסכות...איך לא חשבתי על זהה חחחחחחחחחחחח סתםםםםםםםםםםםםםםםםםם!!!!!

דניאל866

New member
איזה שטויות

את מדברת שטיות במשקל, טוב נו ילדה בת 11, בטח שזה הם דיברנו איתם במצלמההה עם גור וספיר בצ'ט , הם באצם הם יתחפשו לגור וספיר זה מה שאת אומרת? פעם הבאה תשמרי תדעות האלו לעצמך אחרי שהשחקנים נותנים את זמנם בשבילך ובשבילנו את עוד אומרת עליהם ככה מגעיל! ממש לא יפה!!!!!!! אני מיתכתבת כל הזמן אלמה בפרטי ועם ספיר וכולם וזה כןןןןןןןן הם! ואחרי הכל את אומרת להם שהם לא! לדעתי הם ממש יעלבו ממך!!!! =/ דניאל

אוףף דיי להמציאאאאא, זה השחקנים

באמת!!!!! אז תפסיקי!!!! את סתם תעליבי אותם... אם את לא מאמינה את לא חייבת לדבר איתם..!!!!!! אבל אל תרשמי דברים שהם לא נכונים ויכולים להיות פוגעים....

יופי...

א.אם יש תוכנה שעושה את השם שלך אדום אז היו פה מלא אנשים אדומים עם שמות של שחקנים אבל אין את זה ...עובדה יש אדם הירש אחד...רועי וינגרט וגור מורד אחד!! אז די לנסות לגרום לנו להרגיש רע!!!!!! ב. בגלל אנשים כאלה רוב השחקנים לא נכנסים לפה יותר... ג.בחי אבל בחיים!! אל תדברו ככה אני רוצה לראות שמישהו אחד בא ואומר לי את זה בפנים אני ישר שולח לו טיל קרקע קרקע לפנייים!!!

porsh

New member
אדם

מה שאמרת כאן הוא נכון והבחורה הזאת מדברת שטויות אבל.... בקשר ל-ג' מזה האיומים האלה אל תדברו ככה בחיים למה תתן לנו טיל קרקע לפנים חחח ... אדם אני יכול לומר את זה חופשי בפנים ואני יכול להביא עוד מיליון ואחד אנשים שיאמרו לך את זה בפנים ולא רק יאמרו גם ידרכו... וואלה מספיק אתה רק מסתכל עליהם אתה יורד על ארבע אדם מזה האיומים האלה אתה יש לך יותר מדי ביטחון והאיומים האלה וואלה בכלל לא במקום... פעם הבאה בלי כאלה שטויות

lilo the sexit

New member
למה בפנים?!

למה בפנים אה?! אמרתי את זה פה בפורום וטוב מצטערת סליחה צודקים צודקים! מצטערת!, ליאת. |עצוב|

יופי...

א.אם יש תוכנה שעושה את השם שלך אדום אז היו פה מלא אנשים אדומים עם שמות של שחקנים אבל אין את זה ...עובדה יש אדם הירש אחד...רועי וינגרט וגור מורד אחד!! אז די לנסות לגרום לנו להרגיש רע!!!!!! ב. בגלל אנשים כאלה רוב השחקנים לא נכנסים לפה יותר... ג.בחי אבל בחיים!! אל תדברו ככה אני רוצה לראות שמישהו אחד בא ואומר לי את זה בפנים אני ישר שולח לו טיל קרקע קרקע לפנייים!!!

olsentwins1

New member
אתם רק מורידים לשחקנים

את החשק להיכנסס לפורום הזה.. אם כל הערות שלכם והתנהגות שלכם...

חחחחחח איזה מאמייי!

הוא צודק במאה אחוז... ואתם השחקנים לא צריכים להתייחס לילדה אומללה שמנסה לקבל צומי בפורום... כי זה סתם שטויות וכולם יודעים את זה...!!!!!!אנחנו חולים עליכם ובטוחים שאלו אתם...למרות התקרית הממש לא נעימה עם מיכאלה ואלקין... אבל זה כבר מקרה חריג! אנחנו חולים עליכם וסומכים עליכם בעיניים עצומותתתת!!!! וליאתתתתתתתתתתת תיראי למה את גורמת יא....{אני לא אוהבת לקלל חחחח...} סהו...שיהיה לכולם בוקר טוב ושבת נעימה..!!

דניאל866

New member
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

אדם צודק! וליאת פעם הבאה שמרי את הדעות שלך לעצמך ואם את לא מאמינה את מוזמנת לעזוב את הפורום כי בגלל ילדים כמוך השחקנים לא ירצו להיכנס!

lilo the sexit

New member
אדם...

אתה דיברתה במיקרה בצ'ט עם מידן1?! (הוא אמר לי שדיברתם מלא פעמים ויש לך מתחזה שקורה לעצמו אדם הירש1 וילדים שואלים אותו מלא שאלות!)

למעלה