השחקנית השבועית-סטנה קטיק-קייט בקט

pennylane11

New member
אני לא בטוחה ממש למה,

אבל יש כל כך הרבה גיפים של סטאנה צוחקת.
כל. כך. הרבה.

(ובנימה אופטימית זו- זה מספר 42! למה שמתי לב לזה
)

pennylane11

New member
טוב זה לא ממש סטאנה

אבל לא באמת יכולתי לעצור את עצמי
אע
אני מאוהבת בהם די
זה לא הוגן.

Cordillia

New member
המממ ...

קייט בקט חמודה, אבל קצת אנמית. מה אנחנו באמת יודעים עליה? לא הרבה. בעיקר שהיא בנאדם טוב ורגיש, ושלוקח לה יותר מדי זמן להתאהב בבחורים שווים ששורצים על ידה.
הייתי שמחה אם היו מפתחים את קווי האופי של הדמות, כדי שנכיר אותה יותר ואולי גם ניקשר יותר. כמו לקאסל

עדושית

New member
מסכימה איתך.

אם כמה שהיא מלכה לפעמים ויש לה הרבה רגעים מעולים,
לא התחברתי אליה כמו לקאסל.
בגלל זה אני קצת אמביוולנטית כלפיה - היא מעולה לעיתים, אבל בדר"כ, בא לי פשוט לבעוט בה

כאילו סירייסלי?! הבחור מחכה לך כ"כ הרבה זמן! אוף איתך בקט!!!#$#

אבל היא מתחילה להשתחרר לאט לאט - בעיקר בעזרתו של ריק

נקווה שבעונה 5 נראה עוד צדדים של קייט.

ellendili

New member
המ.. קייט...

טוב אז לקח לי זמן לחבב אותה...
לאורך העונה הראשונה היא סתם הייתה הבחורה הלא-ממש-יפה שלא שווה את תשומת הלב של קאסל
. ממש לא הבנתי מה הוא מתלהב ממנה בכלל...
(תתלהב ממני, קאסל!
).
אבל אז זה התחיל ממש להשתפר...
באמת ככל שהשיער שלה ארך, כך חיבבתי אותה יותר. עד השלב שבו ממש שנאתי אותה אבל על זה בהמשך.

בעונה 2 כבר היה לי אליה איזה משהו... כי היא נפתחת קצת יותר ומגלים דברים על העבר שלה והקשר בינה לבין קאסל עובר מ-שוטרת הארדקור וסופר ילדותי שבמקרה עובדים ביחד לקשר של שותפות וחברות.

עונה 3 הייתה מקסימה מבחינת הדמות שלה (ושל כולם) וממש רואים איך היא מתחילה לצאת מהשריון שלה קצת.
ואז בסוף עונה 3, תחילת 4 ממש כעסתי עליה. נו אוף איתך קייט! אני מבינה הכל... מבינה שיש לך אישיוז, מבינה שאת לא מוכנה לזה, שמרוב שאת מפוחדת את מעדיפה לשקר לו כדי לא להתמודד, מבינה שיש לך חומה סביב הלב. בסדר... אבל למה את מתעללת בו ככה!! למה להיות טיזרית?? הרי את יודעת שהוא אוהב אותך, שהלב שלו יוצא אלייך... תרחמי קצת! זה גובל בלהיות ביץ'. באמת.
לכן קצת שמחתי לאד כשקאסל גילה שהיא זוכרת הכל והצעיד לה בלונדיניות מול הפרצוף. אבל רק קצת... כי בסה"כ אני כן מחבבת אותה והיא עושה אותו מאושר וכל זה...

באופן כללי אני חושבת שהיא מגניבה ובד אס ומעולה בעבודה שלה. אני גם אוהבת את הקשר שלה עם ראין ואספו ואיך שהם תמיד מגבים אחד את השני. וכמובן הקשר אב-בת שלה עם מונטגומרי

אני מודה שלמרות שהרבה פעמים היא דורשת מכות בגלל היחס שלה לקאסל, זה מספק המון קטעים מצחיקים ומעולים אז אני נוטה לסלוח לה.
אני יותר אוהבת אותה בקטעים המרגשים-עצובים שלה כשמשהו אחר נפתח ואנחנו רואים קצת מעבר לסופר וומן הנכה רגשית שהיא בד"כ.

והסצנה האחרונה שלהם בפינאלה 4 גרמה לי לסלוח לה על הכל. אי אפשר היה לעמוד בפני ה"אני כל כך מצטערת, קאסל" ו"כל מה שהצלחתי לחשוב עליו זה אתה". הגיע הזמן באמת!!! חתיכת ייבוש! ועוד לכזה בחור...

אני מקווה שבעונה 5 היא תשתחרר עוד קצת וגם תיתן לקאסל להוביל יותר. קצת באסה לי שהוא רק לוטש בה עיני כלבלב כל הזמן...
בקיצור אני מקווה שנראה יותר צד נשי ועדין שלה. ומלאמלא סצנות קיטשיות ורומנטיות ודביקות ודוחות עד להקיא! די... ארבע עונות סבלנו, הרווחנו קצת נחת משני אלה.

קאסקט לנצח

shirush3

New member
הוצאת לי את המילים מראש!

"באמת ככל שהשיער שלה ארך, כך חיבבתי אותה יותר"
זה אשכרה ככה! הדמות שלה גדלה ביחד עם השיער

אני גם כעסתי עליה בעונה 4
זה היה פשוט רע מצידה
זה לא משנה מה קאסל חטף ממנה (וכשחושבים על זה הוא חטף הרבה) הוא עדיין נשאר שם
גם אחרי שהוא גילה שהיא יודעת בסוף הוא עדיין נשאר שם
ואחרי הכל היא עוד כעסה עליו

אבל הפינאלה...

pennylane11

New member
האמת,

אני מההתחלה אהבתי אותה.
ועוד יותר ככל שהשיער שלה נהיה שפוי.
(אגב- זה מה שאני אומרת לכולם על הסדרה. בעונה 1 זה לא משהו, אבל אז השיער של בקט נהיה טוב יותר
)
אני חושבת שככל שאנחנו מכירים יותר רבדים שלה אני יותר אוהבת את הדמות, על המוות של אימא שלה, על מערכות היחסים שלה... אני מצפה מאוד לראות את ההתפתחות שלה בעונה החמישית, כי אני יודעת שקאסל ישאר טיזרי ומגניב וכמו שהיה, אבל נקבל צד אחר שלה.

למעלה