השמועות היו נכונות!

יש מכרז למכירת המולדת ../images/Emo104.gif?

פרטים בבקשה, אפשר ב
. גם אני שמאלנית, גם לי מגיע.

Xx ofek xX

New member
ממש רציתי להגיד לך

כל הכבוד שלא ויתרת על העקשנות שלך! בחיים האמיתיים זה מוגזם אבל בטח היה כיף לעצבן את החופית הזאת
.

NuritDro

New member
חצי אופטופיק - הערה קטנה

אני בטוחה שזה מעניין את ישבנך הגרום, אבל לשקרכלשהו של אורלי וגיא התלבשת מ-ה-מ-ם! נפלא!

תודה רבה! ../images/Emo13.gif

הבגדים שם הם שלי, וגם היה לי אותם לפני התכנית. רק הז'קט חדש, אחותי עזרה לי לבחור

NuritDro

New member
יפה

באופן משעשע ולדעתי לא רק לטעמי החנוני למדי, יוצא שאתה מתלבש בצורה הרבה יותר מרשימה מעמיתתך הורדרדה, שנראה כי מתכנית לתכנית כמות התאים האפורים שלה הולכת ומתאדה. חם בכרמי יוסף. בכלל היה נדמה לי שעם תחילת התכנית ראיתיך ליד ביתי, בתחנה של קו 25, אבל מפאת השיער הקצר לא הצלחתי להחליט.

ברוך הבא לפורום ../images/Emo24.gif

אביך את עצמי ואגיד שאתה היית מהאנשים שיותר חיבבתי בתוכנית מההתחלה ורציתי שיתקדמו כמה שיותר... (רק חבל שרציתי שתתקדם לבד חחח את חופית ופניני החוכמה שלה לא בדיוק אהבתי) בכל מקרה הגעת לפורום הנכון... נחמד פה! תהנה :)

In Red

New member
שלום לך

אני חייבת להודות שמאוד הערכתי אותך על כך שידעת לעמוד מול חופית ולא להיות סמרטוט לרגליה כמו שהיא רצתה שיהיה. ואני שמחה על כל הפייט שנתת לאורך התוכנית כדי לא לעוף החוצה. מה קורה ככה בחוץ? =]

ImZ

New member
../images/Emo97.gif - היית אחד המתמודדים הבולטים בתכנית

אני חושבת שגם אתה וגם חופית הייתם מתמודדים מאוד בולטים בתכנית, וכצמד הייתם מאוד ססגוניים, אני גם חושבת שחוץ ממך, היחיד שהיה מצליח להגיע רחוק בתכנית כשהחצי השני שלו הוא חופית, זה ככל הנראה אלכס. אולי גם זורנזון. בכל מקרה, רק מישהו שיש לו הומור עצמי.

למעלה