השפעת ההורמונים על הבעלים?

מצב
הנושא נעול.

חשבתי לעצמי מה אנו הבעלים עוברים בזמן הטיפולים . האם רק לנשים המקסימות שלנו "הזכות" למצבי רוח / התפרצויות זעם או שמה גם לנו הבעלים ,יש את הלגיטמיות להתפרצויות זעם / חוסר שליטה?? שירשור זה מופנה לבעלים שבינינו. גדי של לימי

שיר5520

New member
מתפרצת ../images/Emo140.gif

חשבתי לעצמי מה אנו הבעלים עוברים בזמן הטיפולים . האם רק לנשים המקסימות שלנו "הזכות" למצבי רוח / התפרצויות זעם או שמה גם לנו הבעלים ,יש את הלגיטמיות להתפרצויות זעם / חוסר שליטה?? שירשור זה מופנה לבעלים שבינינו. גדי של לימי
מתפרצת

למרות שכתבת בפירוש שהשירשור מופנה לבעלים - אני מתפרצת בחוצפה. בטח שגם לכם יש זכות למצבי רוח!!! מה שאתם עוברים הוא לא פחות קשה. נכון, פיזית אתם לא עוברים הרבה, אבל נפשית אתם עוברים בדיוק אותו הדבר ואפילו יותר. למה יותר? כי אתם גם צריכים להיות חזקים ויציבים בשביל האישה, שהכאב שלה תמיד נראה לכולם יותר קשה. וזה לא נכון. וחוצמזה, לסבול אותנו כשאנחנו על הורמונים זו כבר עבודה ממש לא קלה...

גם אני מתפרצת ../images/Emo79.gif

מתפרצת

למרות שכתבת בפירוש שהשירשור מופנה לבעלים - אני מתפרצת בחוצפה. בטח שגם לכם יש זכות למצבי רוח!!! מה שאתם עוברים הוא לא פחות קשה. נכון, פיזית אתם לא עוברים הרבה, אבל נפשית אתם עוברים בדיוק אותו הדבר ואפילו יותר. למה יותר? כי אתם גם צריכים להיות חזקים ויציבים בשביל האישה, שהכאב שלה תמיד נראה לכולם יותר קשה. וזה לא נכון. וחוצמזה, לסבול אותנו כשאנחנו על הורמונים זו כבר עבודה ממש לא קלה...
גם אני מתפרצת

מסכימה עמך בכל מילה ומילה, אני לא יודעת איך הייתי עוברת תקופה כזו בלי מלח
פלפלת |מלח|

אני מגדיר את זה כך

אני מגדיר את זה כך
ההרומונים שלה לפעמים משגעים אותי. פלפלת נמצאת במנופזה מוקדמת הכולל גלי חום, גלי קור, וכמובן מצבי רוח קיצוניים. בנוסף לכל זה יש לה את הרצון העז להרות ולהביא ילד או שניים לעולם. עם לכל זה היא הייתה צריכה לעבור את תהליך של קבלת הרעיון של "תרומת ביציות" שזו עוד מעמסה נפשי לא קלה. עם הזכרתי מצבי רוח קיצוניים אז אני מתכוון למצבי רוח קיצוניייים
רגע אחת היא הייתה שמחה ומאושרת
אני רק הייתי מסובב את גבי לשניה ואז עצב
ובכי. אני לא יכול לספור את מספר הפעמיים שהייתי חייב לחבק ולחזק אותה ולהבגין חוזק נפשי כסלע מאחר שאני חייב לתת לה את כל התמיכה שיכול להיות. כל מי שמכיר את הסיפור שלנו יודע שהחלק הקל שלנו זה כניסה להריון. אנחנו צריכים לעבור עוד תשעה חודשים של שמירת הריון כאשר חצי שנה ברטו יהיו באישפוז. תאמין לי, כל החבילה הזאת ידעתי לפי החתונה ואני לא מתחרט למרות שזה קשה לפעמים לכן אסור לי להשבר במיוחד עכשיו כאשר אנחנו רק בתחילת התהליך. כן, יש לנו את הזכות לכעוס, אבל כל פעם שזה קורה אני אומר לעצמי על בעצם הכעס שלי. על מצב שאני לא יכול לשנות
חבל על האנגיה. את זה אני משקיע בלשמר אותה ולהכין אותה לקראת המסע הזה. מלח של פלפל

לא נורא בעלי היקר

לא נורא בעלי היקר
היי , אנ בעבודה ואני לא יכולה כל כך ברבה לכתוב כי זה מקום דתי והסיכון הוא גדול.לא נורא בעלי היקר אני יודעת שאתה אוהב אותי גם על הורמונים. טוב עוד מעט אני יוצאת לכיוון הבית. ביי אוהבת אותכם ושולחת
איזה כייף לראות שלמרות ששבת הפורום לא מת.

debrave

New member
קודם כל...

קודם כל...
בשביל זה יש הפסקות בין הטיפולים, כדי שיקירתי תוכל לאסוף כוחות ולי תהיה הזדמנות לאיזו התפרצות קטנה (לא משהו מיוחד, בכל זאת אנחנו גברים שלא אמורים להראות רגשות
) חוץ מזה יש מקום להקים איזה פורום סודי לגברים שבינינו על מנת שנוכל להחליף רעיונות בלי שיתפרצו לנו (עד שסוף סוף יש הודעה לגברים אתן חייבות להתפרץ
)

../images/Emo45.gif ../images/Emo8.gif

קודם כל...
בשביל זה יש הפסקות בין הטיפולים, כדי שיקירתי תוכל לאסוף כוחות ולי תהיה הזדמנות לאיזו התפרצות קטנה (לא משהו מיוחד, בכל זאת אנחנו גברים שלא אמורים להראות רגשות
) חוץ מזה יש מקום להקים איזה פורום סודי לגברים שבינינו על מנת שנוכל להחליף רעיונות בלי שיתפרצו לנו (עד שסוף סוף יש הודעה לגברים אתן חייבות להתפרץ
)

מלח של פלפל

שיר5520

New member
פורום בעלים בטיפולים - אני בעד../images/Emo6.gif

קודם כל...
)
פורום בעלים בטיפולים - אני בעד

מה יש? לכם לא מגיע פורום? אני מבטיחה שאם תקימו לכם פורום אנחנו לא נתפרץ יותר לשרשורים האישיים שלכם!!!

מצב
הנושא נעול.
למעלה