השקעה Rochester

טייטל

יכול להיות מאוד שזה מישהו שרכש, שיפץ ועכשיו מוכר ברווח
בכל מקרה לא רוכשים בית בארה"ב ללא טייטל קאמפני וללא טייטל אינשורנס כך שאתה די מכוסה מבחינה רישומית.
מציע לך לקחת גם אינספשקין מטעמך ואז תהיה מכוסה גם מבחינה פיזית של הנכס

Boston Guy

New member
מה חשוד בנסיון להרוויח 100% בחדשיים?

לא לגמרי ברור לי מה אתה מנסה להגיד.
הוא קנה ב 6. הוא רוצה לא להשקיע אגורה בשיפוץ, אלא למכור מייד ב 12.
מה חשוד בזה? תאמין לי שבאחוזים - הוא הולך להרוויח הרבה יותר מזה שיקנה את הבית ב 12, ישקיע עוד 40 בשיפוץ ויסיים עם בית ששווה 50.

dvir831

New member
אני מסכים לחלוטין

עם יריב,
א. למה לך לחשוב למה המוכר מוכר שכן לעולם לא תדע גם אם תשאל את המנומס שבמנומסים, מוכר שיש לו סיבה שלא רוצה שתתגלה פשוט לא יגלה....

ב. אם שורת בתים שם עולה כפי שציינת אז לדעתי פשוט תעשה חושבים אם תקנה במחיר טוב מאוד ויחד עם עלויות שיפוץ אם תצליח למכור ברווח נאה או להשכיר לטווח ארוך זה כל שעליך לדעת לדעתי מעבר לאפשרויות ההגנה לה תוכל "לזכות" מחברות הטייטל שלשם זה קמו... יתרה מכך אם הבית ממש "חורבV" כפי שכתב המוכר אזי אולי תוכל להוריד אותו במחיר עוד כדי שיישתלם לך אף יותר הרכישה.
תצליח!

Haytov2

New member
השקעה Rochester

שלום
ראיתי נכס שאני חושב לקנות ולהשקיע בעצמי זמן ולשפץ אותו שתי שאלות שמטרידות אותי:
1 בבדיקה שעשיתי עולה שהמוכר קנה את הנכס במאי השנה , אז למה הוא מוכר הוא קנה. ב 6000 ומוכר ב14,000
2 האיזור יחסית טוב אבל כותב ש:Both interior and exterior work will be required before move in ready. Kitchen needs repairs, house needs new mechanical, ceiling repairs, and other updates/repairs. It is a nice sized house
אני מוכן להשקיע כי אני מחפש נכס צלה שכרה הלוטוס ארוך
איך אני מוודא שהמוכר הוא הבעלים ואני לא נופל בפלח?

Boston Guy

New member
הדרך היחידה לוודא זה לקחת עו"ד שיבצע TITLE SEARCH

וגם אז יש סיכון מסויים - שזו הסיבה שאנשים (ובנקים שנותנים משכנתאות) עושים TITLE INSURANCE שמבטיח שתקבל את כספך חזרה אם הנכס לא היה של המוכר.

אני לא חושב שמישהו יכול לתת לך כאן תשובה מוסמכת לגבי "למה הוא מוכר" - למעט הניחוש שהוא "הוא מוציא תשואה של 100% על ההשקעה שלו בפחות מחדשיים".
הוא קנה אותה בזיל הזול, לא השקיע בה אגורה - ואם אתה תקנה אז הוא עשה את האימ-אימא של ה FLIPS. אני חושב שזו אחלה סיבה למכור...

אני מקווה שאתה באמת מקצוען בתחום הבניה בארה"ב ובעל ידע וידיים טובות - כי מה שהאיש כותב בתיאור הנכס, בתרגום למילים פשוטות בעברית, זה "אני מוכר לך חורבה מתפוררת שאינה ראויה למגורי אדם - ואתה תצטרך בת'כלס לבנות אותה מחדש לפני שאפשר יהיה לגור בה".
המילים שהוא כותב שם לגבי מה צריך לתקן מרמזות על השקעה של הרבה, הרבה עשרות אלפי דולארים - וזה בהנחה שאתה עושה את כל העבודה בשתי ידייך ורק קונה את החמרים ואת השרותים שעבורם חייבים בעל מקצוע עם רשיון.

AsiDS

New member
יש השקעה עצומה

בוסטון צודק! כתוב שהבית צריך REHAB מלא. אם זה הבית הראשון שלך בארה"ב זה גדול עליך וזה לא משנה כמה ידיים טובות יש לך. אתה מודאג אם זה הבית שלו? זה חברת הטייטל תפטור לך את זה ברגע, אך יותר חשוב שתבדוק את המרתף אם הוא יבש, תבדוק את הצנרת, תבדוק את המערכות, לוחות חשמל...
בית שיש לו כל כך הרבה עבודה והיא לא נעשת טוב מהשורש (גג, מרתף יבש, צנרת וחשמל) יהפוך מהר מאוד לבית עם תשואה אקטיבית, אתה תזרים לו בצורה אקטיבית כסף לתיקונים.

רוצסטר ניו יורק

כאחד שמשקיע לא מעט ברוצסטר ניו יורק חשוב לציין כי זהו שוק ברובו של משקיעים ולא של בעלי בתים, כי ברוב האזורים האוכלוסיה שם חלשה (אפשר לראות זאת לפי מחיר הזול של הבתים).
בלי קשר אל תסתכל על המוכר, תסתכל על עצמך והאם המחיר שווה או לא. משום מה לישראלים יש נטיה לראות את הרווח של המוכר ולא של עצמם ולפעמים זה לא רק הנתון עליו יש לקבל החלטה. אולי מחירי הנדלן באזור הם לא 14 כמו שאתה קונה אלא 30? עדיין יעניין אותך שהמוכר קנה ב 6 אלף?.
מה שאתה צריך לעשות זה לראות מהן מחירי הנדלן באזור, כמו גם לנתח האוכלוסיה ואז לקבל החלטה.
עוד עצה ידידותית במיוחד לגבי רוצסטר, תבחר טוב טוב את חברת הניהול, כי יש לה תפקיד מכריע בהצלחת ההשקעה

למעלה