השרשור השבועי יוצא לדרך!!!!

38+6, ככל הנראה התפקדות אחרונה שלי

אז מאתמול אני בתה"ש, מאושפזת בהיי ריסק בעקבות לחץ דם לא יציב כ"כ. בכלל הגעתי למיון כי הייתה קצת ירידה בתנועות ולא רציתי להיות גיבורה (כפי שהמליץ הרופא בקופה). במוניטור אכן שניהם היו קצת רדומים, אבל אחרי קיטקט החלו לנוע לשביעות רצון כולם. מה שכן, הלחץ דם שוב היה קצת גבוה, והאחיות במיון כבר אמרו לי שנראה להן שישאירו אותי. אחרי שביקרתי אצל הרופאה במיון, היא מצאה פתאום פתיחה של 3 (אמרה שיכול להיות שזה משהו מבני, שלא קשור להתפתחות של לידה), צוואר מחוק 90%. כל ה"תנאים הצוואריים הטובים" האלה הובילו אותם להציע לי פקיעת מים (יענו, זירוז למי שלא קלטה) ואתן מכירות את הגישה שלי. שאלתי אם יש סיכון לעוברים כרגע, אמרה שלא, אז החלטתי שלא מסכימה לפקיעה. בתמורה היא החליטה לאשפז אותי, למעקב והשגחה (ולדעתי, לניסיון לשכנע אותי שוב הבוקר לפקוע את המים). בינתיים פצחתי באיסוף שתן מלבב. זהו. ככל הנראה כבר לא אשתחרר עד הלידה, שנראית קרובה מתמיד. אני אלך לחפש עוד מעט את מנגה, אולי היא פה. שיהיה שבוע טוב לכולן, ולידה מוצלחת למחכה בסיבוב (מעניין אם בסוף אקדים אותך או לא). היה נעים להיות זקנת השבט למספר ימים בודדים
מי אחרי "מחכה בסיבוב"?

../images/Emo41.gifיואו איזו התרגשות בובה!

שיהיה בשעה טובה, בזמן הנכון וכמו שאת רוצה!!!! אני ממש מתרגשת בשבילך וממתינה בתו"ש, בסבלנות, כמובן. יהיה מגניב ל"שוחח" ב-5 לפנות בוקר, בין הנקה להחתלה להנקה להחתלה להנקה.....
אם את רואה את מנגה תמסרי לה חיבוקים ונשיקות. ותעדכנו........

BABYBOOM10

New member
מתחילה שבוע 32...

הי נסיכה- לדעתי מימיי אחרי מחכה בסיבוב... ה-כ-ל כבר נהיה קשה וכבד ואני לא יודעת איך אמשוך עוד 5 שבועות, השבוע היינו במעקב וניסיתי לקום ממיטת הא.ס לבד ופשוט לא הצלחתי, הייתי צריכה לקרוא לבעלי שיעזור לי לקום... אני צריכה עזרה בללבוש מכנסיים, גרביים, אני מרגישה חצי נכה... אני 17 ק"ג יותר , קשה כבר לצאת מהבית, אתמול יצאנו לארוחת צהריים ואח"כ בדרך חזרה כנראה ירד לי הלחץ דם או משהו כזה, הרגשתי פתאום חולשה, דפיקות לב מואצות, גל חום מטורף והייתי אוטוטו לפני עילפון, פשוט לא יכולתי לדבר מרוב חולשה, בעלי לא הבין מה קורה כי לא עניתי לו ועצר בשוליים... אחרי כמה דקות זה עבר אבל הוא החליט שלא יוצאים יותר מהבית... אז זהו, שיהיה שבוע טוב ובשורות טובות לכולן!!!!

אני מתרגשת בשבילך עד הגג... יכולה רק לתאר

לעצמי כמה אדרנלין זורם בדמך כרגע ! אוטוטו זה קורה, נסיכה יקרה. זה ממש מעבר לפינה... מצפה לעדכונים ממך. :)

נסיכה קסומה זה יותר קרוב מתמיד בהצלחה ../images/Emo24.gif

ומתרגשת בשבילך מלא תשתדלי לישון טוב הלילה למרות שבטח יהיה קשה עם כל המחשבות מאחלת לך שיהיו לך מחשבות חיוביות וזו תהיה לידה מדהימה עם קטנטנים שמנמנים מתוקים ובריאים
ואל תשכחי לעדכן

מתפקדת בשמחה

שבוע 13+4 אחרי שקיפות מוצלחת ב"ה. בהצלחה לנסיכה ולמנגה שהיה כיף לקרוא מהרגע שהתוודעתי לפורום הכיפי הזה! מחכה לבשורות טובות.....

איילת1711

New member
שבוע 35

כל יום אני נדהמת מחדש כמה העור יכול להימתח ואיך הבטן נשארת במקומה בניגוד לכל חוקי הגרביטציה. לפני 4 ימים פתאום הכל נהיה יותר קשה ומסורבל (לא שלפני כן לא היה): יש לי כאבים נקודתיים בכמה מקומות בבטן מה שדורש שכיבה על הצד בזוויות ספצפיות, יש לי מידי פעם כאב חד במפשעות שמגיע עד לכפות רגליים, כל רגל הפכה לי לעמוד סגול מלא נוזלים, הכפות ידיים שלי נפוחות ובנוסף לכל זה - מאתמול כואב לי הגרון. יש עוד קיטורים אבל נראה לי זה מספיק לבינתיים.... שבוע מקסים לכולן ולידה קלה ליולדות השבוע.

aytapuz

New member
גם אני בשבוע 35 וגם אצלי לפני כמה ימים היתה

קפיצה בקושי, וגם אני עכשיו מצוננת. רק זה היה חסר לנו עכשיו (-:

aytapuz

New member
הייתי מעדיפה שתהיי לבד ../images/Emo8.gif באמת כבר קשה...

מצד שני - הגענו לשבוע 35 + !

zora82

New member
בוקר טוב לשבוע 26+3

וואו איך הזמן טס.... אז אחרי שביום חמישי התגלתה סכרת הריונית חמורה, מתרגלת לחיים חדשים של בדיקות סוכר והזרקות אינסולין... שבוע נפלא לכולנו ובהצלחה ומנגה ולנסיכה....

נוגי35

New member
שבוע 9 מסתיים היום

בשישי הייתי שוב בא"ס על מנת לוודא דופק כפול (ככה זה ההיסטריה אחרי אובדנים) ולשמחתי אכן ראיתי. עוד שבוע עד הא"ס הבא אצל הרופא. מקווה לשבוע קל יותר, עם פחות בחילות והרגשה רעה. שבוע נהדר!!

37+1 התפקדות אחרונה!!!! אימלה!!!../images/Emo53.gif

מחר קיסרי!!!! בינתיים מדדה ברחבי הבית וקצת מסדרת, סוגרת קצוות בעבודה, ובעיקר כוססת ציפורניים ומנסה לא להכנס לפאניקה מרוב התרגשות..... נסיכה- בסוף נלד באותו היום....

BABYBOOM10

New member
וואי מחכה

איזו התרגשות!!!!!!!!!!! לא אמורים להיות בבי"ח יום לפני הניתוח..? אוף, גם אני רוצה שיהיה לי כבר תאריך לחכות לו!!!!!!!!!!!!!! שיהיה בהצלחה ושיעבור בקלות, מחכים לעדכון...

תלוי מתי הניתוח

אם על הבוקר - מתאשפזים יום לפני אם בצהריים - מגיעים על הבוקר וגם אצלך זה יגיע! כמו שאת רואה, בסוף כולן מגיעות לזה......

למעלה