התחילו משחקי ליגת הקיץ בווגאס

OrEl74

Well-known member
מנהל
באופן אישי אני לא מתלהב הליגה הזאת ולא חושב שאפשר באמת להתרשם בה משחקנים או מהסיכוי שלהם להשתלב בליגה.

ובכל זאת נציין...
צאט הולגרמן שלא שיחק בעונה שעברה בגלל פציעה, חזר למגרשים ונתן יופי של משחק עם 18 נק' 9 ריב' ו 4 חסימות.
בהחלט שחקן מסקרן שימשוך לא מעט תשומת לב העונה.

גוליאן שמפניה מהספרס מתגלה כשחקן שצריך לשים לב אליו בעונה הקרובה אחרי שכבר גילה ניצוצות בסוף העונה שעברה.
הלילה הוא סיים עם 30 נק' 8 ריב' ו 4 אס' שזה לא קל להשגה אפילו בליגת הקיץ.

ברנדון מילר סיים את המפגש מול הספרס עם 18 נק' ו 5 ריב'
הספרס אגב הביסו את ההורנטס, ויקטור לא שיחק.

מה עוד ראיתם שצריך לשים אליו לב?

anfield1

Member
חיכיתי מאוד ליום הזה שצ'אט יחזור והיה נחמד לראות אותו+7 קילו שהוא העלה.
הוא התחיל חלש אבל בהמשך נראה טוב, הרמה קטנה עליו כמובן. הבלוקים באים בקלות. מרגש מאוד לראות אותו חוזר ונותן סוף סוף להגנת צבע הרכה שלנו איום משמעותי של בלוקים. כרגע הגנת ה1:1 עוד צריכה להשתפר, יכול להיות HELPER נהדר.
התקפית הוא כמובן איום מעולה ל3 (ראינו את זה סאמר ליג קודם). עוד משהו שהיה חסר לנו וצפוי לקבל שדרוג העונה.
דיינג לצערי לא נראה כאילו הוא השתפר בינתיים. חבל. כרגע נראה כמו BUST אבל כמובן שהוא צעיר ויש לו עוד זמן.
ג'יילן וויליאמס גדול בכמה רמות על היריבה הזאת, הוא קלע כל פעם שהתחשק לו. למעשה היה כבר 27 הפרש וכשהוא הפסיק לשחק זה ירד עד ל8.
יתר השחקנים אין מה לרשום יותר, ג'יילין וויליאמס הוא לדעתי אחלה בחירה לתחילת סיבוב 2, הוא שחקן נחמד ברוטציה של הגבוהים.
טרה מאן חייב לעזוב, הוא סוליסט ולא נראה קשור לקבוצה. אולי זה יעבוד לקבוצה אחרת כי יש לו יכולות אינדיבידואליות לא רעות.
היתר אלה שחקנים שלא באמת יהיו בסגל של הקבוצה בעונה הקרובה.
צריך להגיד ש2 בחירות הדראפט של 2023 לא שיחקו. וואלאס עוד לא עבר רשמית בטרייד עם דאלאס, ג'ונסון פצוע.

נערך לאחרונה ב:

OrEl74

Well-known member
מנהל
צאט בעיניי שחקן סופר מסקרן
לא פחות מויקטור
ובדיוק כמוהו גם במקרה שלו צריך בעיקר לקוות שהוא ישאר בריא
אלה שחקני העתיד כנראה "קומבו" בגובה 2.20 שעושים הכל מהכל

Krit123

Well-known member
איזה בלוקים מגוחכים יש לו, ויזואלית הם נראים אחרת מהשאר, כאילו מגדיל ראש וחוסם את כל הזוויות הריאליות. ללא קשר ליכולת שלו, הת'אנדר מוכנים לעשות קפיצה, נבנה שם תלכיד מצוין ואולי ההסכם הקיבוצי החדש יאיץ בהם להתחרות בחלון חוזי הרוקי של צ'ט וג'יילן וויליאמס התותח. לא יפתיע בכלל אם יתחרו על יתרון ביתיות בעונה הקרובה.

ריילי בטח היה מבסוט מהבכורה של חאקז והפתיחה של יוביץ', בכיף העלו את ערך הטרייד. למרות שצריך לקחת את ליגת הקיץ בערבון מוגבל, חאקז פשוט הופר כיפי לצפייה. קינח בפוסטר רציני

לגבי שמפייני, נצפה להמשכיות, אין המון דקות בעמדה שלו והוא די מרוויח אותן. הוא ומאמו קיבלו הארכת חוזה, שזה מאוד מוסיף לאטרקטיביות של הספרס בשבילי, אם איכשהו וומבי לא היה מספיק. יש להם המון צעירים עם פוטנציאל יפה אך מעט מאוד סטאר פאוור באופן יחסי. לפי מה שעקבתי בפתיחת הפרי אייג'נסי הם כן התעקשו להשאיר את רוב הפרוספקטים אז מעניין איך תראה התפלגות הדקות ואיך פופ יגיב, בדרך כלל הוא מתעדף וטרנים ומחפש איזון מסוים.

הערה לגבי פילי, אמרתי בדראפט הקודם ונתנו לי סיבה לחזור על כך - שאפו. לא היו להם בחירת סיבוב שני (או בכלל), וגם הפעם הם עשו שיעורי בית והחתימו שחקנים שלא נבחרו ובקלות היו יכולים להיבחר, אפילו סוף סיבוב ראשון אם נגזים טיפה. שמפייני לדוגמה הוא שחקן שהם הרימו לפני ששוחרר לספרס. הפעם לקחו מישהו שבניתי עליו לנאגטס, מעניין אם ישיארו.

anfield1

Member
משחק 2 שלנו, נגד ממפיס.
טרה מאן רותח בליגת קיץ הזאת וזה אולי מסביר לכם על הרמה כי אני לא מקבל את הרושם שמדובר בשחקן ששווה דקות רוטציה באוקלהומה.
דיינג השתפר מאוד במשחק הזה, היה טוב הגנתית. התקפית זה לא זה בינתיים.
נחמד לראות את הבלוקים של צ'אט, התקפית נעלמה לו היד ל3 שהייתה מטורפת בסאמר ליג הקודם. הזריקות שלו לא קרובות בכלל, בד"כ קצרות מדי. מקווה שזה סתם משהו רגעי. בגדול אני מרוצה מאיך שהוא זז ואיך שהוא נראה.
ג'יילן וויליאמס נח. אולי יחזור הלילה נגד פילדלפיה.

fatnoam

Active member
מינוס האתלטיות, צ׳אט מריח כמו דוראנט בגוף של דייויס… או כאילו מראה פיקים של רוקי דוראנט ורוקי דייויס.. די מרשים.

מעניין אם הוא יוכל לשמור על ווינגס.
נראה לי שיתגלגלו לליגה לא מעט שחקנים בשנים הקרובות שהם במודל שלו, או של mpj, ומשחקים אי שם ב-3 וב-4, כל אחד ומה שמתאים לו, ועושה רושם שצ׳דר יהיה מהטובים שבהם.

שלא ייפצע ויהיה בסדר.

anfield1

Member
משחק 3 היה די משעמם, רוב השחקנים המעניינים נחו.
מי ששיחקו ומעניינים היו טרה מאן שממשיך לשרוף את הליגה הזאת, האם הוא בא משופר לעונה הקרובה? אולי.
ודיינג שצריך עוד הרבה זמן בצד, לדעתי רוב העונה הוא יעביר ב G-LEAGUE.

anfield1

Member
לגבי צ'אט-דוראנט.
אם כבר מחפשים אוקלהומה חדש מול אוקלהומה ישן, ג'יילן וויליאמס מזכיר לי את הארדן כשהיה צעיר.
צ'אט לא הולך להיות גלגל ראשון בהתקפה של אוקלהומה, הכדור צריך להיות בידיים של SGA/גידי/ג'יילן וויליאמס. משם ההזדמנויות של צ'אט בהתקפה יהיו פשוטות. הוא יקבל המון זריקות חופשיות והתקווה היא שיווצר פיק אנד רול יעיל בינו לבין גידי שהוא מוסר מצוין. האימפקט המשמעותי ביותר צריך לבוא בהגנה. הקבוצה הזאת סיימה 9 בלי שום הגנת צבע ונוכחות בריבאונד הגנתי.

anfield1

Member
משחק 4, נגד דאלאס, מי שתפס את העין היה קייסון וואלאס שסוף סוף הטרייד עליו הושלם ויכל לשחק לראשונה.
הפציץ ל3, היה מאוד פעיל בהגנה ובהתקפה, נראה לי כמו שחקן מעניין מאוד. יהיה תוספת מעולה לספסל שלנו עושה רושם.

fatnoam

Active member
צ׳ט יכול לחסום כמה זריקות, אבל אל תצפה ממנו להרבה בהגנה, מאוד קשה לגבוהים צעירים בעונות הראשונות.

anfield1

Member
השאלה מה אתה מתכוון ב'הרבה' בנוגע לציפיות.
אוקלהומה הייתה מקום אחרון בריבאונד הגנתי בעונה שעברה והגנת הצבע שלה הייתה לא קיימת.
הגבוהים של הקבוצה הזאת היו ג'יילין וויליאמס - נבחר תחילת סיבוב 2, לא מראה משהו פרט להתלהבות. דאריו סאריץ' - רך מאוד. מוסקאלה - רך מאוד.
הציפייה של האוהדים היא להגנה משופרת בקבוצה.
אני דווקא חושב שיהיה לו קל לעלות על הציפיות לנוכח העובדה הזאת.

מה יגידו בESPN ומה יגיד פרקינס? זה פחות מעניין.

אגב באחד הטריידים שעשינו בשביל לקבל בחירות, קיבלנו מיוסטון גבוה מעניין. יש מצב שהוא יכול להיכנס לרוטציה ולהיות מספר 2 של צ'אט.
Usman Garuba
מקווה שנראה אותו אולי הלילה...

anfield1

Member
משחק 5, כולם נחו פרט לקייסון וואלאס.
אהבתי את ניהול המשחק שלו, את המסירות, את ההגנה. לא אהבתי את הדיוק בזריקות, צריך לשפר את זה.
ג'ונסון, בחירה 50, נראה לא רע התקפית.

anfield1

Member
משחק 6, צ'אט התעלל באינדיאנה, רוב הסלים שלו הטבעות. השומר שלו נראה כמו גמד ברוב המהלכים או שהוא קיבל חופשי בפיק אנד רול.
בהגנה גם דפק 5 בלוקים.
דיינג גם הפציץ, היריבה באמת נראתה חלשה.
ג'ונסון נראה כמו שחקן מעניין מאוד התקפית, מעדיף אותו על דקות של כלום של JRE.

anfield1

Member
משחק אחרון, וואלאס יצטרך להשתפר התקפית. אני מצליח לראות אותו חלק מהרוטציה לעונה הבאה.
דיינג פרוייקט, יש רגעים שזה יותר טוב יש שפחות. הפוטנציאל ברור, לא ברור אם יממש אותו.
באטלר נראה כמו שחקן לא רע, אולי ייכנס בקצה הסגל.
נתראה עוד חודשיים וחצי.

מסתבר שהוסיפו לנו משחק נגד סאן אנטוניו מחר בלילה....קטע.

OrEl74

Well-known member
מנהל
התאומים תומפסון הולכים לכבוש את הליגה, אמנם אחד מהם(ההוא מיוסטון) ראינו רק למשחק אחד לפני שנקע את הקרסול אבל בהחלט אפשר להבין למה הם נבחרו גבוה בדררפט.

לטעמי הם שני השחקנים שהכי מעניינים בדראפט הזה וכדאי לשים אליהם לב בשנים קרובות.
לא כולל האיטריה הצרפתי כמובן

anfield1

Member
משחק אחרון.
באטלר נראה כמו גאנר שאולי קבוצות טנקינג יכולות לתת לו חוזה. קלע 31 נקודות, אני לא באמת חושב שהוא שווה דקות אצלנו, אולי קצה סגל.
אם כבר שחקן כזה אז עדיף טרה מאן.
וואלאס נראה לא מלוטש, משחק 1 שלו התלהבתי, עכשיו אני חושב שאולי הוא יצטרך קצת זמן להיכנס לעניינים. יש מצב שמיצ'יץ' יראה יותר דקות ממנו עד שהוא יבשיל. או אולי עד שנעשה איזה טרייד גדול על דורט.
דיינג....פרוייקט....לצערי אני תמיד חושב שיותר סיכוי לBUST אצלו מאשר לשחקן רוטציה. צריך עוד הרבה מאוד להשתפשף, יש מצב ששווה לשלוח אותו אפילו לעונה ביורוליג.

משחק הבא עוד חודשיים וחצי. תהיה קבוצה מאוד מסקרנת.
SGA - מפלצת.
ג'יילן וויליאמס - מתחת לאף של הרבה אנשים גדל פה שחקן משמעותי מאוד. מזכיר לי את הארדן.
גידי - אתם מאמינים שהוא יותר צעיר מוויליאמס בשנתיים ומצ'אט בשנה. מה שהוא נתן זאת עונה מדהימה לבן 20. יש לו עוד הרבה לאן להשתפר.
צ'אט - נראה מבטיח. כמו שכבר רשמתי, אנחנו קבוצה עלובה בהגנת צבע. כל דבר שייתן זה שיפור מטורף.
חושב שהקבוצה הזאת יכולה לעשות עונת סקרמנטו. זה יהיה מדהים מבחינתי. לקפוץ מתחתית ל3 במערב.

למעלה