התחלה חדשה

• פותח הנושא rolan
  • פורסם בתאריך

rolan

New member
התחלה חדשה../images/Emo42.gif

זה יופי, נפלא... הרבה זמן חיפשנו פורום שמתאים לאנשים כמונו והנה הוא... גם אנחנו נמנים על חבורת המשפחות המורכבות. הרבה זמן רציתי, חיפשתי אהבה, לחיים טובים חדשים ואולי לבניית פרק ב' (כך קוראים לזה?...). בין היתר, ביקרתי בפורומים שונים ברחבי הרשת, אולי, אולי משם יבוא הנסיך... זה לא ממש קרה שם... אבל זה כן קרה במקום אחר, הוא הגיע. הביא איתו בן ושתי בנות, אני הבאתי את שתי בנותי – כולם מתבגרים. ההתחלה לפני כ 10 חודשים, בינינו נבנתה מערכת יחסים נפלאה, לילדים זאת היתה דרך זרה ומוזרה... הוא בא לחיות איתנו בביתי וילדיו מגיעים לביקורים, מי יותר ומי פחות. הקטנה שלו, לא כל כך אהבה את הרעיון, היה לה קשה מאוד לוותר על אבא הנפלא שבמשך חודשים רבים היה רק שלה. היו תיסכולים, בכי וקשיים רבים – שלה ושלי... הגדולים השכילו וחיזקו ידינו, חלקם אף נרתמו למלאכה ועזרו לה ולנו להיתקרב. לאט לאט כמו כשבונים פאזל ענק שמורכב מחלקים קטנטנים אנחנו בונים מערכת יחסים. עברו ימים רבים והיא הסכימה לבא אלינו הביתה. באחת מנסיעות העסקים של אבא, ניצלתי את ההזדמנות והצלחתי להביא אותה לבילוי איתי לבד, לנסיעה לים שהיא כל כך אוהבת וכך לאט ובעדינות היא מתקרבת ואני מקרבת. השיא היה לאחר ויכוח וכעס עם אבא ואחותה הבוגרת שנגמר בטריקת הטלפון, בצר לה התקשרה אלי להתייעץ – וואוווווווווו זעקתי לעצמי בלב!!! זה קורה!!! ומיד התקשרתי לאהובי היקר לספר לו על החדשה הנהדרת, כמובן שהתרגש יחד איתי. אני עדיין לא מברכת על המוגמר, המלאכה עוד רבה, הדרך ארוכה אך הכיוון כבר ברור. אין מתכונים לבניית מערכת יחסים יש רק דבר אחד עליו אסור לוותר – ה א ה ב ה ! רציתי לשתף אתכם בטוב שלי והאיש היקר והאהוב עלי בוודאי יוסיף גירסתו... אולי נוכל להוסיף, לייעץ לעזור ולספר לכם עוד על משפחתנו החדשה המורכבת והאהובה. ואני... היום מתחילה כאן מחדש, שם חדש ומעמד חדש... יש לי איש שאוהב אותי מאוד, דואג ואכפתי, משענתי התומכת בכל. הלוואי שכולם יגיעו לשלווה ואהבה. באהבה, רולן

איזה יופי! נשמע שאתם על דרך המלך

להצלחה. זה נהדר שגם הקטנה נפתחת ושכל חלקי הפאזל שלכם מתחברים להם ומתחילים ליצור תמונה. ממה שתיארת כבר ניתן לראות שהתמונה יפה. ברוכה הבאה לפורום!
אבל בעצם, הכתיבה שלך והגישה שלך וכל התחושה שאת משדרת כל כך מתאימים שאת כבר מרגישה לי כמו חברה וותיקה פה בפורום (וותיקה? כל הפורום הזה הוא בן שבועיים שלושה...
) בואי תתיישבי לך בינינו ונמשיך כולנו ביחד במסעותינו הנפרדים אל האושר והאהבה.

ח ד

New member
ברוכה הבאה רולן../images/Emo140.gif

לברך על המוגמר עוד מוקדם אולי...אבל בהחלט נשמע שאתם בדרך הנכונה ... ....זרעים של אהבה וחברות אמיצה ...מניבים את פרי השלווה והנחת. שיהיה בהצלחה רבה וים של אהבה....

oehhe

New member
../images/Emo3.gif גמני גמני

בוקר טוב לכל המורכבים ואוהדיהם. כן אני הוא, אני אחד מחלקי הפאזל אשר במשפחתה המורכבת והחדשה של רולן. אני האיש שנכתב עליו שהוא אוהב ומתחשב ונפלא, האמינו לי, תכונות אלו נסתרו מעייני במשך שנים ארוכות, לא ידעתי שאני כזה. אז כך: לאט לאט, אני פוסע מעדנות דרך פורום דיני משפחה עם השתהות קצרה ועקרה בפורום פרק ב, והנה אני כאן. (התחנה הבאה כנראה היא פנסיונרים
) אכן כן, בדרך פלא ובזריזות מעוררת התפעלות נוצרה כאן מין משפחה נעימה, כמעט מושלמת. את חלקן של הבעיות שמשתקפות באיגרותיכם איננו מכירים כלל, את חלקן אנו מכירים, ולנו כמובן גם לבטים וקשיים משלנו.אבל!!! משקלם היחסי של הקשיים הוא קטן ביותר, קטן וזניח. לאחר נאומי הפתיחה המלוקקים נוכל לתרום כאן מלבטינו ואולי אף נוכל להועיל מתישהו למישהו מניסיונינו הקצר ביותר. מלא הערכה והערצה לזאת שקלטה אותי ואת צאצאיי אל זרועותיה אאחל לה את כל הטוב שבעולמנו, ואפרד מכם בברכת סופ"ש נעים oehhe

הערכה והערצה גם לך.

אתה קלַטְתָ אל זרועותיך את זוגתך וצאצאיה בדיוק כמו שהם קלטו אותך. אתה מלא הערכה והערצה קלפיה על כך. לגבי עצמך זה נראה לך כל כך טבעי שאפילו לא הזכרת את זה... גם אוהב ומתחשב, גם נדיב ובעל לב פתוח לתת ולקלוט, וגם עניו... גבר לעניין.

ע י ן

New member
שמחה מאוד שבאת...../images/Emo140.gif

נהדר שאתה פה! תכונות נפלאות שנסתרות משך שנים...מעידות בעניי על עוול גדול. וטוב מאוד שהיום הן מתחוורות לך דרך זוגתך הנפלאה...זאת הדרך!!! כל כך חשוב ללמוד את הלקח ולא להיות שוטרי תנועה בזוגיות שלנו...כל כך עושה הבדל הפירגון והביקורת העיניינית והבונה. אני שמחה בשמחתכם ועל ההארה הגדולה
גם לנו זה קרה ...זכות היא לחיות לצידו של אדם אוהב ומעריך... ניסיונכם הקצר הוא תחילתה של דרך חיים אוהבת ועם אהבה בלב ...מנצחים!! הערכה והערצה לכל המעריכים האוהבים עם הלב הפתוח והראש החושב .. תשמרו טוב טוב על הקסם שיצרתם לכם... סופשבוע נעים , אוהב ושלוו...

rolan

New member
תודה לכולם../images/Emo24.gif

על קבלת הפנים הנהדרת והנה פגשתם גם את האיש הנפלא והאהוב שלי ועכשיו......כל המשפחה כאן אנחנו מרגישים בבית, רצויים ומועילים (מקווה) אז שיהיה לכולנו סוף שבוע נפלא וחיים נהדרים

blonda3

New member
כמה הרבה ../images/Emo23.gif....../images/Emo57.gif

גם אני רוצה....
טוב, זה לא בא ביום, לא יומיים, צריך כנראה לחכות עש שהמכסה המתאים יגיע גם...אליי.

*יערית

New member
|כעוד סיפור אחד של אהבה../images/Emo23.gif../images/Emo50.gif

נשמע נפלא...התחיל נפלא.... ושרק ימשיך לכם נפלא.... הצלחתם לחזק בי את האמונה יותר...
וכשאגיע לגשר הזה...אני רוצה שנעבור אותו ברכות....למרות הקושי שיהייה כרוך בזה...

maof

New member
בלי אמונה צסק"א לא היתה אוכל אותה:-

עוד סיפור אחד של אהבה...... באמונה שבלבי, באהבה ללא גבולות, בצדק אשר בקרבי ובתקוות הכי גדולות, ובמוסר שבלבי צריך רצון משותף בכדי להצליח אהבה משותפת מגשרת ומקרבת ומרחיקה את כל הפחדים מעוף

ברוכים הבאים ../images/Emo140.gif../images/Emo23.gif../images/Emo140.gif

מרגש כל כך להרגיש את האושר מתפזר וממלא את כולנו... הצלחה בהמשך הדרך כשהמבחנים האמיתיים הם אותם הצלחות קטנות כמו עם הקטנטנה שהצלחת לקרב אל ליבך,כל הכבוד

למעלה