התחרות "האחת שיודעת" - יוצאת לדרך !

GossipKid

New member
התחרות "האחת שיודעת" - יוצאת לדרך ! ../images/Emo6.gif

שלום לכולם, וברוכים הבאים !
התחרות "האחת שיודעת" מתחילה !
או במילים אחרות: המירוץ אל התואר הנחשק "האחת שיודעת הבאה" (או חלילופין: האחד שיודע).
אז מה בעצם עושים פה?
התחרות, היא תחרות אשר מחולקת לשלבים ולרמות. תחילה, תפתח ההרשמה כאן בשרשור הזה וכל מי שרוצה יוכל להירשם (מספר המקומות אינו מוגבל, אך זמן ההרשמה כן מוגבל למספר ימים). כאשר מספר המתמודדים יהיה קבוע, אני- האחראי על התחרות וגם השופט (גם המנהלים ישפטו) אחלק את התחרות למספר מסוים של שלבים בהתאם למספר המתמודדים. בכל שלב, יהיו 2 אתגרים:
אתגר ההדחה- שאלות טריוויה מהירות שיהיה על המתמודדים לענות, האחרון שיענה או לא יענה, יודח מן התחרות.
אתגר החסינות- האתגר שבעצם מעביר אתכם לשלב הבא ללא אפשרות ההדחה. באתגר הזה יהיו שאלות שהן פחות תוכן על הסדרה, יותר חידות, שאלות על השחקנים, מי שם לב לפרטים הקטנים בכל פרק... בסוף כל השלב יהיה את המודח הטרי שלנו, ואת המנצח בעל החסינות. עם כל שלב, רמת הקושי של השאלות עולה עוד ועוד... עד אשר נגיע לשלב האחרון אשר ייקרא "ראש בראש- על הפרס" שם החוקים ישתנו בהתאם, ואני אודיע כאשר נגיע לשלב האחרון של התחרות. בסופה של התחרות כולה, יהיה המנצח או המנצחת אשר יזכה בתואר "האחת שיודעת הבאה" (או:האחד שיודע) אז שיהיה לכולכם בהצלחה
מי יכול להשתתף?
אני- מנוע מהשתתפות. המנהלים, במידה ולא ישפטו, כן יוכלו להשתתף. כל גולש, מכל הפורומים ובמיוחד מהפורום יכולים להשתתף ולזכות.
הבנו, ויש פרסים???
לשמחתכם הרבה, אכן יש פרסים ! מלבד התואר המכובד ביותר, "האחת שיודעת הבאה" של העונה, אתם גם תזכו בהכרה בינלאומית ובהכרה אינטרנטית ופורומית מלאה ! סתם, בצחוק, הפרס האמיתי כרגע לא נחשף
רוצים לדעת מהו? הירשמו ונסו לזכות !
***שימו
: אתגרי ההדחה הם אתגרים מהירים.
הרשמה-בהצלחה לכולם !
כינוי: סמיילי מייצג: (נו אין לנו פה ת"ת
) גיל( לא חובה בכלל): שם:(לא חובה): האם את\ה מבטיח\ה להשתתף בכל שלב בתחרות ? האם את\ה מסכימ\ה לאפשרות שתהיה מודח בשלב כלשהו? האם את\ה חותם על חוזה ושומר על בלעדיות וסודיות? (
) מאפיין אותך: הערות וכל דבר אחר:
אם יש לכם עוד שאלות או משהו לא ברור, שרשרו או סמסרו.
הצטרפו אל המירוץ לעבר התואר האחת שיודעת...

GossipKid

New member
טעות ...

****המירוץ אל התואר הנחשק "האחת שיודעת הבאה" (או לחילופין: האחד שיודע).

GossipKid

New member
../images/Emo103.gif גלגל הצלה-אפשרויות ../images/Emo103.gif

האפשרות של גלגל ההצלה תפתח בשלב מסוים בתחרות, כאשר יהיו מספר מודחים, ייערך חידון אשר יכריע מי יחזור, או הצבעה של הגולשים בעד מי הם ולמי באמת מגיע לחזור לתחרות ולקבל סיכוי לנצח.
הסיוע שלכם, או גלגלי ההצלה לאורך כל התחרות: (ניתן להשתמש בכל שלב אך רק פעם אחת בכל דבר) דבר ראשון- לרשותכם תמיד גוגל וויקיפדיה. דבר שני- זכותכם להריץ את הפרקים במידה ויש לכם. דבר שלישי- זכותם לבקש ממני רמז במסרים, אך אני אענה בזמן שאהיה פה, מה שיעקב אתכם במתן התשובה, ואפשרות זו ניתנת לשימוש רק 3 פעמים לכל אורך התחרות לכל משתתף. אפשרות רביעית ואחרונה- "שאל את ידידך" במקרה הזה הידידים הם המנהלים, אתם יכולים לבקש מהם עזרה, רק פעם אחת לכל אורך התחרות !!!

jasika siton

New member
נרשמת :)

כינוי: ג'סיקה סמיילי מייצג: (נו אין לנו פה ת"ת )
גיל( לא חובה בכלל): 17 שם:(לא חובה): ג'סיקה האם את\ה מבטיח\ה להשתתף בכל שלב בתחרות ? אני אשתדל האם את\ה מסכימ\ה לאפשרות שתהיה מודח בשלב כלשהו? כן .. האם את\ה חותם על חוזה ושומר על בלעדיות וסודיות? () לא D: מאפיין אותך: מה זאת אומרת ? הערות וכל דבר אחר: יאלה תרשמו ..

../images/Emo60.gifנרשמת../images/Emo9.gif

כינוי:שתיקה אחרונה סמיילי מייצג: (נו אין לנו פה ת"ת )
גיל( לא חובה בכלל):19 שם:(לא חובה):מעין האם את\ה מבטיח\ה להשתתף בכל שלב בתחרות ?אשתדל
האם את\ה מסכימ\ה לאפשרות שתהיה מודח בשלב כלשהו?
האם את\ה חותם על חוזה ושומר על בלעדיות וסודיות? ()ברור! מאפיין אותך:חריצות(?)
הערות וכל דבר אחר:שיהיה בהצלחה לכולם :) סחטיין על היוזמה

GossipKid

New member
חח תודה רבה !

תמשיכו להירשם
זה באישור המנהלים, וגם הפרס זה תודות למנהלים. וכשיירשמו עוד אנשים ייפתח שרשור נרשמים עם השלב הראשון D;

keren didi1

New member
נרשמת:

כינוי:Keren didi1 סמיילי מייצג: (נו אין לנו פה ת"ת )
גיל( לא חובה בכלל): שם:(לא חובה):קרן האם את\ה מבטיח\ה להשתתף בכל שלב בתחרות ?כן האם את\ה מסכימ\ה לאפשרות שתהיה מודח בשלב כלשהו?כן האם את\ה חותם על חוזה ושומר על בלעדיות וסודיות? ()כן מאפיין אותך:שאפתנית הערות וכל דבר אחר:אין

Sugarfall

New member
נרשמת../images/Emo192.gif

כינוי: Sugarfall סמיילי מייצג: (נו אין לנו פה ת"ת
)
גיל( לא חובה בכלל): 18 וחצי שם:(לא חובה): האם את\ה מבטיח\ה להשתתף בכל שלב בתחרות ? אממ אני מתגייסת עוד שבוע וחצי, אז תלוי באילו ימים תיהיה התחרות. האם את\ה מסכימ\ה לאפשרות שתהיה מודח בשלב כלשהו? לא!!
נו.. כן
האם את\ה חותם על חוזה ושומר על בלעדיות וסודיות? (
) לא יודעת אם הצבא מסכים לזה
מאפיין אותך: Bitch
הערות וכל דבר אחר: מה אתה מעדיף צ'ק או מזומן?

GossipKid

New member
מזומן XD

אני מקווה שתספיקי להשתתף. ואם הצבא לא יסכים לחוזה בלעדיות זה אבוד

למעלה