התחרות "האחת שיודעת" - יוצאת לדרך !

זוהר57

New member
נרשמת

כינוי:זוהר סמיילי מייצג:
גיל( לא חובה בכלל):14 שם:(לא חובה):זוהר האם את\ה מבטיח\ה להשתתף בכל שלב בתחרות ?כן האם את\ה מסכימ\ה לאפשרות שתהיה מודח בשלב כלשהו?כן האם את\ה חותם על חוזה ושומר על בלעדיות וסודיות? ()חח כן מאפיין אותך: הערות וכל דבר אחר:

GossipKid

New member
לכמה זמן?

התחרות תחל רק ביום ראשון, את יכולה לבקש לצאת מהתחרות או משהו ...

TetiBETTY

New member
נרשמת

כינוי: TetiBETTY סמיילי מייצג: נפטרתי מה
לפני שנים. לשמחתי. גיל( לא חובה בכלל): 23 עוד חודשיים בדיוק! שם:בת אל האם את\ה מבטיח\ה להשתתף בכל שלב בתחרות ? דה. האם את\ה מסכימ\ה לאפשרות שתהיה מודח בשלב כלשהו? דה. האם את\ה חותם על חוזה ושומר על בלעדיות וסודיות? דה. מאפיין אותך:
הערות וכל דבר אחר: כל דבר אחר..

Robin Sparkles

New member
נרשמת../images/Emo13.gif

כינוי:רובין ספארקלס סמיילי מייצג:
גיל( לא חובה בכלל):18 וחודשיים שם:(לא חובה):כרמית האם את\ה מבטיח\ה להשתתף בכל שלב בתחרות ?כן האם את\ה מסכימ\ה לאפשרות שתהיה מודח בשלב כלשהו?כן האם את\ה חותם על חוזה ושומר על בלעדיות וסודיות?
מאפיין אותך:פרפקציוניסטית לפעמים..וגם לא החלטית
הערות וכל דבר אחר:

נרשמת

כינוי:כל הכינויים תפוסים2 סמיילי מייצג: (נו אין לנו פה ת"ת )
גיל( לא חובה בכלל):18 וחצי שם:(לא חובה):רוני האם את\ה מבטיח\ה להשתתף בכל שלב בתחרות ?אשתדל כי שבוע הבא אני בסמינר ואחר-כך עוברת לדירה . האם את\ה מסכימ\ה לאפשרות שתהיה מודח בשלב כלשהו?ברור.. האם את\ה חותם על חוזה ושומר על בלעדיות וסודיות? ()חחח טוב. מאפיין אותך:מפוזרת.. הערות וכל דבר אחר:לא ראיתי את כל העונה השנייה עצרתי בפרק 20

Shexy Peanut

New member
נרשמת

כינוי: Shexy Peanut סמיילי מייצג:
גיל: 16 שם: בתאל האם את\ה מבטיח\ה להשתתף בכל שלב בתחרות ? יאפ האם את\ה מסכימ\ה לאפשרות שתהיה מודח בשלב כלשהו? יאפ האם את\ה חותם על חוזה ושומר על בלעדיות וסודיות? חחח נגיד מאפיין אותך: טעם טוב במוזיקה (וסרטים) D: הערות וכל דבר אחר: וגם בסדרות.

GossipKid

New member
אז תירשמי...

הרשמה: כינוי: סמיילי מייצג: (נו אין לנו פה ת"ת ) גיל( לא חובה בכלל): שם:(לא חובה): האם את\ה מבטיח\ה להשתתף בכל שלב בתחרות ? האם את\ה מסכימ\ה לאפשרות שתהיה מודח בשלב כלשהו? האם את\ה חותם על חוזה ושומר על בלעדיות וסודיות? () מאפיין אותך: הערות וכל דבר אחר:

ליאור XX

New member
נרשמת :)

כינוי: ליאור XX סמיילי מייצג:
גיל( לא חובה בכלל): 15 שם:(לא חובה): ליאור האם את\ה מבטיח\ה להשתתף בכל שלב בתחרות ? יס האם את\ה מסכימ\ה לאפשרות שתהיה מודח בשלב כלשהו? כן האם את\ה חותם על חוזה ושומר על בלעדיות וסודיות? () כן מאפיין אותך: מוזיקאית בנשמה חחחחח הערות וכל דבר אחר:

liat012

New member
מקווה שעוד אפשר להירשם ../images/Emo13.gif

כינוי: ליאת אבל אם הכוונה לשמשתמש אז liat012 סמיילי מייצג: (נו אין לנו פה ת"ת ):
גיל( לא חובה בכלל):15 שם:(לא חובה):ליאת האם את\ה מבטיח\ה להשתתף בכל שלב בתחרות ? אשתדל האם את\ה מסכימ\ה לאפשרות שתהיה מודח בשלב כלשהו?
אבל בכל זאת אני מסכימה
האם את\ה חותם על חוזה ושומר על בלעדיות וסודיות? (XOXO) מאפיין אותך: חח לא יודעתXD הערות וכל דבר אחר: שיהיה בהצלחה

GossipKid

New member
כה ברור.

התכנית היא: אני נוסע מחר לת"א וחוזר, בערב אסגור את ההרשמה רשמית
יום שבת- רשימת מועמדים רשמית עם מספר עדכונים. יום ראשון-שלב ראשון. תהנו כל עוד אתם יכולים

GossipKid

New member
מחכה ל-13 שיגיע...

ואז ההרשמה נסגרת רשמית. מדובר במישהו שהבטיח לי שירשם D;

Damn Regret

New member
אני אני אני!../images/Emo153.gif../images/Emo152.gif

כינוי: Damn Rregret סמיילי מייצג: (נו אין לנו פה ת"ת )
גיל( לא חובה בכלל): 84 שם:(לא חובה): אריאל [
] האם את\ה מבטיח\ה להשתתף בכל שלב בתחרות ?
האם את\ה מסכימ\ה לאפשרות שתהיה מודח בשלב כלשהו?
האם את\ה חותם על חוזה ושומר על בלעדיות וסודיות? ברור! מאפיין אותך: אה? חחח.. הערות וכל דבר אחר: בהצלחה לכולם!

למעלה