התחרות

התחרות

קיבלתי מייל מעלמת חן בת 25 היוצאת עם עלם חמודות בן 21 . היא טוענת שהרמך הצעיר הוא מאהב מנוסה מאוד ובעל כשרון מדהים להאריך בעונג ההתעלסות. האישה הצעירה סיפרה כי באחד מערבי השבוע נפגשו כמה חברה והתפתחה שיחה אינטימית במהלכה החל ויכוח בינה לבין האיש הצעיר. כל אחד טען שהוא הוא ה.."חזק" יותר במיטה. כל אחד מהן טען שיוכל להביא את הצד השני לכדי תשישות ולצד הראשון עדיין יישאר כוח לעוד.. בקיצור - הצמד קבע תחרות בינהם. הם קבעו לרדת לאילת לסוף שבוע, להיכנס לחדר ולמיטה מיום חמישי.. ולהתחיל במצווה! הבחורה פנתה אלי לקבלת טיפים. איך תוכל להכין עצמה לתחרות הקשה? מה תוכל לעשות כדי לגרות כמה שיותר את הצד השני עד כדי גמירה? איך תוכל למנוע מעצמה תשישות מוקדמת? קדימה, חברה. תנו עיצות.

טוב שהם בחרו באילת ...

כזירת התחרות. עצתי לגברת: התחילי בתחרות עוד במרכז....נצלי את 5 שעות הנסיעה לאילת...שילחי ידיים תוך כדי שהוא נוהג...לטפי - ועזבי .....ושוב...ושוב.... כשהוא יגיע לאילת...הוא יהיה כ"כ מחורמן....שהוא יגמור מיד.... והיא תנצח !! (זה בדיוק מה שאני הייתי עושה
)

מייקי69

New member
רגע רגע, על מה התחרות, בעצם?????

מי יגמור אחרון? מי יגמור ראשון? מי יגמור הכי הרבה? או מי ירדם בעמידה (תרתי משמע) בחיי שבילבלת אותי עכשיו, חייבת.... בכל מקרה - זה הכי מטומטם בעולם ללכת תחרות כזאת נגד בנות.... אמנות הזיוף - חברים - אמנות הזיוף היא בלעדית לנו. רק צריך לצרוח חזק ולשמור לא להרדם. או, אם עדיין לא הבנתי את התחרות, אז אפשר לגמור בשקט ולא לגלות.... נו, באמת..... לבחור דווקא הייתי מציעה לקרוא קצת ספרי ביולוגיה, פסיכולוגיה ואולי גם פיזיקה - ללמוד את מהות המינים, תורת האביונה, וגם מעט אודות חוקי הגרוויטציה. אני צופה נצחון מוחץ לגברת ותבוסה מ-ו-פ-ל-א-ה לבחור. האם-אמא של התבוסות. אחחחחחחחחחחח איזה כייף להם !!! (תגידי, פסי, לתחרויות כאלה מוכרים כרטיסים???????)

נשמה..

ככה גמני אמרתי לה! היא טוענת שהוא יודע איך "להפעיל" אותה. מכיר אותה ואת תגובות הגוף שלה כל כך טוב שאיפשר לעבוד על הרמך. את מכירה את אלה שיוגעים בדיוק איזה כפתורים לסובב, איפה ללחוץ ועד לאן להגיע עם הלשון עד שאת מגרדת את התקרה? אז העלם אלוף בזה והיא מתה מפחד שתפסיד

מייקי69

New member
אז המטרה היא לא לגמור....?

איזה בזבוז.... לנסוע עד אילת למספר לילות במטרה לא לגמור....?????? אני הייתי הולכת על הטקטיקה הפסיכולוגית. הייתי אומרת לאותו רמך-קל-לשון שהלילה הוא לא יקבל את זה. לא יהיה זיון. יהיה כל מיני, אבל ללא חדירה. אין ולא יהיה. הנה, היא עוזרת לו לנצח ומראש לא מאיימת בשום אתגר. אין זיון. כאב הביצים - עליו. והיא - בכבוד רב, לא מתכוונת לתת לו "את זה". יש לחזור על המשפט הזה במיליון צורות, עדיף כל דקותיים. ואז הייתי מפסיקה באמצע כל דבר. יעני "לטובתו". יעני "בעדו". נשיקה טובה, בום עוצרת באמצע. איזה ליטוף מענג - טראח - עצירה. איך שהייתי מזהה איזו נשימונת מרוסקת ממנו - מתרחקת. מחייכת. חוזרת, הולכת. מסירה פיסת לבוש, וחוזרת ללבוש אותה. נשכבת על המיטה, חוזרת לכורסא. מתחילה עיסוי ממכר, ועוצרת לדקה כדי "לעשן סיגריה" על הכורסא ממול. ו"לא, לא, אתה לא צריך להפריע לעצמך. תשאר לשכב. אני כבר חוזרת"... מקפידה להגיע תמיד לעינוג - לפני העצירה. נו, טוף, אני לא אכביר באופציות הפיתוי. כי כשאני חושבת על זה, ומחברת את זה עם הקטע של התחרות - זה נראה לי לא מוסרי, נורא ואיום וגם בזבוז עצום. אבל אולי, אם מדובר בבעלת חושים טובים, ועצבים חזקים... אז זה יכול לעבוד. להקניט להקניט -ש..ע...ו....ת ואז, פתאום, בלי הודעה מראש... בדיוק כשהוא כבר קצת מבריז במשמרת - להתיישב עליו טראח !!! ונראה אותו לא מתפוצץ. איכסא. לא אהבתי את זה עכשיו..... משום מה.... את בטוחה שזאת התחרות??? שהבנתי נכון???? ללכת להזדיין במטרה ברורה של לא להנות, לא להתענג... וואללה התחרפנתי עכשיו טוטאלית.....

לאאאאאאאאאאאאאאאאאא

לא בנת! המטרה היא דוקא כן לגמור! ולהינות.. המוןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןן.. המפסיד יהיה זה שירים ידיים ראשון. זה שיגיד שהוא צריך לנוח קצת.. זה שיזרוק את המגבת לאמצע הזירה ראשון
הבחור יודע לעצור בעצמו.. את יודעת. מין יחס כזה של 17 אורגזמות שלה לאחת שלו או משהו כזה..

תבור.

New member
תחרות מהסרטים

ראיתי פעם בסרט (ארוטי סקס כזה מפעם) מישהי שהתנאי שלה לשכב עם כאלה שרצו בחסדיה (וחסדיה היו בולטים והרבה רצו...) תחרות אוננות כאשר אחד צופה בשני . האחרון לגמור הוא הממנצח . במובן שהגבר לא יכול להסתיר את הגמירה והגברת במקרה הנל כמובן שלא זייפה כי אז תוכרז כמפסידה . בנוסף היתה מאלה "הפולטות" בזמן הגמירה. כצופה בסרט די נהניתי כמובן ש"סיימתי" הרבה לפניהם.

למעלה