התייעצות

irisiris1

New member
התייעצות

הי מיכל, אני מרגישה שאני נמצאת בשנה קשה בחיי, כאילו הנחיתו עשרות פצצות עליי מכל כיוון אפשרי. בעיות אישיות, לימודיות, סכסוכי שכנים, בעיות בעבודה, הבית שלי מתפרק (פיזית), חדרי שירותים שלא מתפקדים, פשפשים שלא היו לי מעולם בבית התנחלו על מיטתי, אפילו רהיטים חדשים שמגיעים (כי אין ברירה) מלווים בבעיות, קשה לי להתרכז ולהתנהל ללא לחץ נפשי קבוע. אינני מאמינה בדברים כמו החלפת מזוזות , עין רעה, כישופים וכו'. האם ניתן לראות בתאריך לידתי או באינדיקציה אחרת סימנים לשנה גרועה במיוחד שכופה עליי לבצע שינויים מרחיקי לכת בחיי?
תודה ואת תאריך לידתי ושאר הפרטים שלחתי לך בפרטי.

תשובה התייעצות

בוקר טוב לך, את מתארת מצב קיצוני נראה כמו קטסטרופה. את אומרת שאת לא מאמינה בכישופים וזה נכון מאד. גם אני לא מאמינה בכאלה דברים ולא נכנסת לזה. מה שכן אני יכולה להגיד לך שיש לפעמים תקופות שפתאום שום דבר לא אולך. יש צירוף מקרים של אמון דברים שקוראים לך במקביל ונראה שזה בתוך הבית. אני מאמינה באנרגיה חיובית. מה שאנ י יכולה לייעץ לך אולי כן לבדוק את המזוזות ואני לא אומרת את זה ממקום דתי אלה כי גם לי היה מקרה דומה ובדקתי את המזוזות והם היו פסולות. זה לא מזיק ליבדוק מזוזות אני עובדת עם חשיבה חיובית כי אני באה מדמיון מודרך ויש תהליכים לשינויי דרך החשיבה ויצירת מציאות אחרת. קודם כל אני מציאה לך להוציא מהראש את המחשבות השליליות. עכשיו ראש השנה בפתח ויש אומרים שאתחלות חדשות מתחילות. תנקי את הבית עם מי מלח (עוד אמונה) שמנקים את הבית ועושים אווירה תמיד עוזר. מעבר לזה נראה אולי שהבית ישן? ופשוט צריך לשפץ או משהוא? דרך הגב מה מספר הבית? לכל מספר יש אנרגיה מסויימת ומשפיעה על הדיירים בבית זה לא אומר שצריך לעבור דירה בגלל המספר אבל אפשר לאזן את האנרגיה שתהיה יותר מאוזנת.

למעלה