התייעצות

yahavs

New member
התייעצות../images/Emo141.gif

שלום לכולם, אני בעלת תואר ראשון במדעי ההתנהגות , נרשמתי ללימודי הסבה למורה-גננת במכללת גורדון. אני בהתלבטות לגבי המערכת שקיבלתי שהיא מאוד מאוד ארוכה ( יומיים לימודים משעה שמונה עד שמונה!!!)+יומיים התנסות בגן ילדים.סה"כ ש"ש לשנה הזו יצא לי:38, ביררתי גם במכללת סמינר הקיבוצים ושם נאמר לי שכל ההסבה שלי היא:43 ש"ש שמתוכן 12ש"ש הן עבודה מעשית.הבעיה שלי היא שפיספתי את הרישום בסמינר הקיבוצים והלימודים מתחילים כבר ביום א' הקרוב,בגורדון קיבלתי שיבוץ לגן שנמצא באיזור מגוריי וזה היתרון היחיד שיש לי שם כרגע, השאלה היא איך אני פועלת לשינוי המערכת??

yahavs

New member
אני ממתינה לתשובה זה קצת דחוף- או שתפנו אותי

למקום אחר שאקבל בו תשובה

היי.

הממ.. לפי ההודעה שלך אין לך הרבה ברירות לגבי השנה שמתחילה עכשיו.. לשנות את המערכת? אולי תפרשי את הלימודים העיוניים על פני עוד סימסטר? כך לא תלמדי יומיים עד שמונה בערב..

yahavs

New member
העניין הוא שהם לא נתנו לי פטורים מקורסים

שבסמינר הקיבוצים כן נתנו לי. עוד שאלה- האם אפשר להצטרף ללימודים אחרי שהשנה התחילה כבר או בסמסטר ב'?

בסימסטר ב' אני יודעת שיש הצטרפות

אני מכירה בנות בלוינסקי אבל לגבי עבודה מעשית אני לא יודעת.. בסמינר הם לא מוכנים לקבל אותך כבר לתחילת השנה?

yahavs

New member
השארתי להם הודעה ואף אחד לא חזר אלי, אני אנס

שוב מחר,תראי אני כבר משובצת לעבודה מעשית, אולי אני יכולה לעשות רק עבודה מעשית בינתיים?

אני לומדת

במכללת גורדון ואני יודעת שהמכללה מצויינת, הם אנושיים, מתחשבים ואני בטוחה שאם תסבירי להם שבסמינר הקיבוצים נתנו לך מערכת אחרת אז הם גם יסכימו כי לדעתי הם לא רוצים לאבד סטודנטים. בהצלחה

שולה82

New member
לוינסקי

בלוינסקי אפשר להתקבל גם בשבועיים הקרובים וגם בסימסטר ב. תנסי שם

למעלה