התלבטות לגבי מישהו..

התלבטות לגבי מישהו..

היי לכולן:)) אני אשמח אם מישהי תעזור לי ותאמר לי את חוות דעתה לגבי זה!! אז ככה,יש לי איזה"מישהו" שהכרנו לפני שלושה שבועות,וממש כיף לנו ביחד יש לנו כימיה מעולה,הוא בנאדם ממש זורם ופתוח,הבעיה,שבזמן האחרון משום מה השיחות שלנו נהיו די כבדות,ויצא ששאלתי אותו אם הוא חושב שאנחנו סוג של ידידים,אז הוא אומר שהוא לא מאמין שגברים מחפשים ידידות,וזה די גרם לי לבלבול,מצד שני הוא די סטוציונר והוא יודע שאני לא אחת שמחפשת את זה,וכל הזמן שאני מדברת על בנים אחרים הוא מתעצבן. ואומר שגברים מחפשים רק לשכב ואם האישה רוצה יותר אז היא צריכה ליזום את זה,מזה רומז?,אני לא מבינה מה סטטוס הקשר בכלל!!וזה גורם לי לבלבול ענקי!ובנוסף לכל הבנאדם הזה די מסתורי!!=[ מה אני אמורה לעשות??

היי

למה לא לנהל שיחה פתוחה ואמיתית? ופשוט לשאול את כל השאלות האלה אותו... מה הוא רוצה ממך, מה את רוצה ממנו... מה הלאה... זה הכי טוב!

Lir האחת

New member
ממ..

אני מסכימה שאפשר לדבר על זה פשוט, ולאו דווקא בצורה כבדה של להגדיר וזה, אלא באופן כללי על כיוון הקשר. נראה לי ששיחת יחסינו לאן אחרי 3 שבועות זה מוקדם מידי... בלי קשר, גם בלי לדבר, אפשר להרגיש מתי מישהו מתייחס אלייך ברצינות ומתי לא
האם אתם מדברים באופן יומיומי? האם יש הדדיות בקשר (את לא מתקשרת יותר, ויוזמת יותר מפגשים, ולהיפך) האם אתם יוצאים ומבלים? האם הוא מדבר על חברים שלו, מכיר לך חברים שלו? ועוד שאלות שאפשר לשאול בנוגע לקשר, ולהסיק לאן זה מתפתח... אני אומרת מסתוריות זה טוב בהתחלה, לא צריך לגלות ישר ומהר הכל. זה מה שמאפיין את ההתחלה..תהני מהחלק הזה, לגלות כל פעם משהו חדש, להכיר, להנות אחד מהשניה. רגע, שניה, לאט לאט...יש זמן
בהצלחה!

shuval3

New member
הזוית הגברית

טוב בואו נגלה לכם סודות של גברים..... א. כן זה נכון, כל ידידה של גבר, היא מבחינתו גם אופציה מינית. לא! זה לא אומר שהוא כל רגע חושב על איך הוא מכניס את הידידה שלו למיטה! אבל כן, הוא כן נמשך אליה ברמה שאם תקפוץ לו תמונה שלו ושלה במיטה הוא יגיד וואלה נראה לא רע(להבדיל מוואו נראה טוב). ולמען הסר ספק, יש מרחק עצום בין זה, ובין לעשות משהו עם זה. ב. התופעה שיש לך היא תופעה מאוד מאוד נפוצה בין גברים ונשים בסיטואציות האלה. אוקי יש כימיה ומה עכשיו? אף אחד לא חושף קלפים? אם את מעוניינת בו, תגידי לו. אם הוא סטוציונר, צריך לחנך אותו אבל את זה תשאלי אותי בפרטי איך.. ג. הגישה שלו היא של ילד(ואני בטוח שהוא גם לא מי יודע מה מבוגר). אז ככה, כן אנחנו רוצים לשכב עם בחורה- למה? כי זה הדבר הכי טוב שיכול לקרות לך, יותר מנסיעה לחו"ל יותר מהעלאה מהבוס, הכמה שעות האלה הן נהדרות, לא - אנחנו לא רק חושבים על בחורה כפרטנרית מינית, אלא גם כבת זוג לכל דבר ועניין, רק שתלוי מי זאת. וסוד קטן, כל גבר, כל גבר!, לפני שהוא מתחתן עם מישהי(למשל חברה הרבה זמן) עושה את מבחן הילד בזרועות האמא - רואה את החברה מחזיקה ילד ביד וחושב עם זה נראה לו טוב, אם כן? צריך לבחור חנות לטבעת, אם לא? פרידה היא עניין של זמן. ואחרי שחפרתי לסיכום: הגישה שלו ילדותית. ככלל לא הייתי ממליץ לך לצאת איתו, הוא נשמע מאוד לא בוגר ויש סיכוי שיפגע בך. לגבי רמיזה? באמת נראה לך שאם גבר רוצה מישהי הוא לא הולך ומשיג אותה?! אם בכל זאת תחליטי שאת רוצה אותו למרות מה שאמרתי, תפני אלי בפרטי ואני אלמד אותך איך מחנכים גברים כאלה...

למעלה