התלבטות ללימודי שפה - הצטרפות לארגוני סיוע

אורן5898

New member
התלבטות ללימודי שפה - הצטרפות לארגוני סיוע

אנשי אפריקה שלום, פנטזיה מקצועית שלי היא למנף את הידע המקצועי שרכשתי ( ולא משנה מהו בדיוק ) ולהצטרף לארגוני סיוע בינלאומיים. חשבתי עד אז לרכוש שפה נוספת בנוסף לשליטה שלי באנגלית וגרמנית. אני לא הסתדרתי אף פעם עם צרפתית. מניסיונכם איזו שפה יכולה לסייע בהקשר של ארגוני סיוע באפריקה ? תודה מראש חברים על המחשבה והסיוע מצידכם, אורן5898

לילית462

New member
אולי לא תאהב לשמוע זאת אבל

צרפתית!!! מעבר לכך אין שפה שמדוברת באפריקה כמו אנגלית וצרפתית. שאפר השפות הן שפות שבטיות שקבוצות קטנות יחסית באוכלוסיה דוברות אותה. אפשר ללמוד סווהילית - שזאת שפה שמדוברת במזרח ומרכז אפריקה.

samaria

New member
תלוי לאיפה באפריקה.

צרפתית תהיה מאוד שימושית למערב אפריקה. סווהילית טובה למזרח (קניה, טנזניה, אוגנדה, באופן מוגבל גם רואנדה, בורונדי, קונגו וכו') והיא בסיס טוב לשפות בנטו אחרות. אם אתה מתכנן להגיע לאיזור ספציפי באפריקה, יהיה טוב לדעת את שפת השבט המקומי. אבל אז התכנון שלך צריך להיות ספציפי עד כדי שתדע בדיוק באיזה כפר אתה עומד לעבוד.. בקיצור: צרפתית

אורן5898

New member
נראה לי שאלך על הסווהלית ושאלה לפורום

עד כמה שיודע לי הסוהלית הרבה יותר פשוטה מצרפתית. אני לא בטוח איך ארגוני הסיוע מתפרשים באפריקה אבל אני משוכנע שיתרון יחסי שלי יהיה דווקא בשליטה בסווהילית ופחות בצרפתית בה שולטים מיליונים רבים. מישהו יודע איפה לומדים ?

עינת גז

New member
שפות באפריקה

אנגלית/פורטוגזית/ספרדית/צרפתית צרפתית היא שפה שולטת ולצערינו גם רוב ארגוני הסיוע נמצאים במדינות הפרנקופוניות פורטוגזית- אפשרות, אבל מעט מדינות יחסית ספרדית- מדינה אחת בלבד לשיקולך....

Nimrod BA

New member
עינת שלום

האם קבלת את המייל שלי? אודה לך אם תחזרי אלי שקבלת אותו נמרוד

עינת גז

New member
היי

תפנה אליי במייל ותציין שזה מהפורום ייתכן שקיבלתי ולא קישרתי לפורום בברכה עינת

למעלה