התלבטות קשה! זקוקה לייעוץ

ADIDAS011

New member
התלבטות קשה! זקוקה לייעוץ

שלום לכולם, אני עוסית מתחילה שמחפשת את דרכה בתוך המקצוע. מאוד הייתי רוצה להתברג בשירותים החברתיים אבל כרגע אין כל כך משרות.
הציעו לי משרה בסיעוד, 9 שעות עבודה ביום כולל שישי אחת לחודש. המשרה כולל רכב צמוד, 31 שקל לשעה.
רוב העבודה היא ביקןרי בית ומעט מאוד משרד.
זאת לא עבודה שחלמתי עליה, ממש לא
החשש שלי שאם אני אוותר עליה אני לא אמצא משהו אחר
אשמח לעזרה, תודה!!

sher2004

New member
תלוי עד כמה חשוב לך למצוא עבודה מהר

עבודה בסיעוד היא ממש לא עבודה סוציאלית ותצטרכי לכתת את רגלייך בין בתים ואז לעשות עבודה משרדית. ותקחי בחשבון שיש מקומות שלא יחשיבו לך זאת כניסיון. אבל שוב, זו עבודה ותמיד את יכולה לעבוד ונסות לחפש משהו אחר. אני אישית לא מתחברת לסוג זה של עבודה.
בהצלחה

Yuly30

New member
תגובה

אני התחלתי בחברת סיעוד, עשיתי כסף מצויין ותוך כדי חיפשתי עבודה אחרת.
וכשמצאתי, עזבתי.
לא נעים, לא אתי... הכל נכון. אבל במצב השוק כיום (והמצב הכלכלי) אין אפשרות להישאר לויאלים לנצח
שיהיה בהצלחה!
את צעירה. עדיין לא מאוחר ללכת ללמוד הנדסה :)

באיזה אזור את מחפשת?

ובנוסף ממליצה לחפש משרה אפילו כמחליפה, פעמים רבות אם יהיו מרוצים ממך ימצאו דרך להשאיר אותך

חוצפה על חוצפה

גם 9 שעות וגם *רק* 31 שקל לשעה?!? מעניין מי החברה הביזיונית הזו. מגיע לך טוב יותר. אולי באמת תכנסי ותמשיכי לחפש במרץ במקביל. אם אין להם כבוד למקצוע- לא צריך להיות לנו כבוד כלפיהם.
ב ה צ ל ח ה !

sher2004

New member
גם עבודה לפי שעה הינה עבודה בקבלנות

ושוב אנחנו עבדים. אפילו עובדי הניקיון שעובדים בקבלנות מקבלים הטבות המוסדרות בחוק ואנחנו לא.

כולי תקווה

שהפעם, ב-2015, תהיה מחאה/שביתה שבאמת תזיז משהו ותשפר את תנאי ההעסקה שלנו. אבל זו רק תקווה כי המקומות הפרטיים ימשיכו לעשות ככל העולה על רוחם.

למעלה