התלבטות

yooav32

New member
התלבטות

\אני מטופל מזהכשנתיים במכון ידוע להסרת שיער בלייזר. הטיפול- כל הגוף, ובחלק מהמקומות הטיפול הוא דילול.
סה"כ יש תוצאות טובות, והתנסיתי בסוגים שונים של לייזר.
עם זאת, העסקה עלתה לי יקר , יחסית, ותומחרה לפי כוכבים ולא אזורים בגוף. הכוכבים נגמרו , וטרם הגעתי לתוצאות הרצויות. בחישוב והערכה כללית, נראה כי עד התוצאות הרצויות אזדקק שוב לקנייה גדולה של כוכבים /אזורים והמחיר יהיה יקר. (אציין שבמהלך השנה וחצי טיפלתי באיזורים שונים שלא חושבו בעת הקנייה, ולכן הכוכבים נגמרו טרם זמנם).
שאלותי בעצם הן עניין של עלות וניסיון- האם כדאי לי לקנות מכשיר ביתי או לקנות שוב כוכבים יקרים, לבזבז ימי עבודה , נסיעות וכ"ד וטפל במכון?
שנית, האם מכשיר ביתי , טוב ככל שיהיה , יכול לתת תוצאות טובות והפחתה לצמיתות ( בחלק מהאיזורים) אם השימוש יהיה נכון? כי הבנתי שהביתיים זה לא לייזר, אלא אי פי אל.
לבסוף, האם ניתן לטפל במכשיר הביתי בכל איזורי הגוף? כולל פנים ?
תודה מראש

התלבטות

ערב טוב לך
אני מבינה את ההתלבטות שלך אבל החדשות הרעות הן שהתוצאות שהשגת עד כה הן התוצאות שהלייזר מסוגל לתת ,הלייזר עובד בטפולים הראשונים על השיער אחר כך זה לא תוצאות זה סחבת אז לשיקולך בכל אופן בגב והכתפיים הזהר מגילוח שמא יתרבו השיערות ולגבי מיכשור ביתי כפי שעניתי לאחרים זה מסוכן להסיר שיער מבלי לעבור קורס אתה עלול להסב לגופך נזק
בהצלחה לך
גילי נוי

למעלה