התנדבות בקופ"ח כללית

LuckyJinx

New member
התנדבות בקופ"ח כללית

אני עומדת להתחיל את השירות הלאומי שלי בספטמבר, והתקבלתי לקופ"ח כללית, עבור עבודה משרדית..
מהראיון הבנתי שזה אחלה של מקום, אבל בזמן האחרון סיפרו לי שזה ממש לא נכון.
אמרו לי שהיחס שם הוא מגעיל, שהשעות עבודה הן מעל ל8 שעות, עבודה קשה, שלא שווה את היחס שמקבלים שם..
האמת שקצת הבהילו אותי, כי חשבתי שאני הולכת למקום טוב, אבל עכשיו כשאני חושבת על זה אני לא רוצה ללכת למקום שיהיה לי בו רע,
והרבה אנשים אמרו שכדאי לבדוק את המקום שבו אני הולכת לשרת לפני שאני קובעת את מקום השירות שלי..
אז מה זאת אומרת? איך אני יכולה לבדוק את המקום? ובכללי רציתי לדעת אם יש פה אנשים שמתנדבים בקופ"ח ויכולים לספר לי על זה?
האם זה באמת כל כך נורא כמו ששמעתי?.. כי ממש ירד לי החשק לשרת במקום הזה..

תודה רבה והמשך יום נעים!

green girl 11

New member
היי שבת שלום

תראי כול מקום הוא שונה גן שפתי תקשורתי בפתח תקווה שונה מגן שפתי תקשורתי בתל אביב.
קופת חולים כללית ברמת גן היא לא קופת חולים כללית בראשון לציון.
בעצם מה שאני מנסה להגיד לך זה שאם הכיוון שאת רוצה הוא משרדי, הלכת לראיון, התרשמת לחיובי הייתה אינטרקציה טובה עם הצוות, ועם מי שראיין אותך
יצאת בהרגשה טובה ואהבת את הכיוון אז תשארי שם.
מה שאת כן יכולה לעשות זה לפנות לבת שירות שכבר משרתת שם ולשאול אותה מה היא עושה בפועל, איך מתייחסים אליה, אם היא נהנת.
רק מי ששרת באותו מקום שאת מיועדת אליו מול אותם אנשים ובאותו תפקיד יכול לייעץ לך, האנשים הם מאוד שונים זה מי זה.

אני שרתתי בתחום החינוך ושנפגשנו בימי סדנאות כול אחת חוותה שונה את הילדים (שבכול גן בכול שנה נכנסים ילדים שונים) , שונה את הצוות, ושונה את התפקיד.

אז תראי אם את יכולה לדבר עם הבת שירות שתחליפי אם לא בעקרון מה שסיפרו לך בראיון זה כנראה מה שיש שם, ואת צריכה רק לקוות שמערכת היחסים שלך עם הצוות תהייה טובה שזה סיכון בכול מקום וכבר ממש אינדיבדואלי. (אני יכולה לאהוב אדם שאת לא תביני מה יש לאהוב בו).

בהצלחה =) .
והרכזת שלך היא אחלה כתובת לכול שאלה פחד, חשש גם אם עוד לא התחלת את השירות תפני אליה.

למעלה