התנסות ראשונה ומוזרה בסיתוונית

arrow770

New member
התנסות ראשונה ומוזרה בסיתוונית

כבר הרבה זמן רציתי לגלוש במצנחי רחיפה. אז היום לפני סיום השנה רציתי לנצל את החופש ליום אחד שלקחתי מהעבודה לרחיפה במצנח. יצרתי קשר עם המדריך מסיתוונית וסיכמתי איתו על זמן. לפני היציאה יצרתי איתו שוב קשר אך הקליטה לא הייתה טובה וכשתפסתי איתו קשר שאלתי אותו לגבי המיקום המדוייק ואיך צריך להתלבש. לפתע הוא אמר אתה יודע מה אל תתקשר אלי יותר וטרק לי את הטלפון. אני עדיין בהלם דברתי איתו ברוח טובה ושאלתי אותו שאלות פשוטות ולגטימיות. אני גם מאד מופתע מסיתוונית הרי האתר שלהם עשה עלי רושם מאד מקצועי אבל היחס האישי הוא משהוא לגמרי אחר. זה ממש חבל שבמקום להפוך את יום החופש הזה ליום כיף, נהפך היום למורת רוח. מה אני יכול לעשות ולמי אני יכול להתלונן??

fanman

New member
להתלונן?

סתוונית היא חברה מסחרית, מכיוון שלא שילמת (אני מקווה) אז הוא לא חייב לך דבר... יש מי שהגישה שלו שונה... אם אתה מעוניין לחוות את הרחיפה בצורה "אמיתית" אתה מוזמן ליצור קשר ולבוא לטוס בהרים. הטיסה בהרים היא מאתגרת ומהנה בהרבה מהטיסות השגרתיות שמבצעים בנתניה. התמונה המצורפת צולמה בטיסה מהתבור לכנרת... יובל : 050-6555557

../images/Emo23.gifתגובה לתגובה!

שלום לך! התגובה ההמומה שהצגת ברורה ומובנת. סיתוונית לא נייצגת את הלך הרוח והחברותה בענף. אתה מוזמן לנסות גם במקומות אחרים. אני מייצג את מועדון עגור ואשמח לשרת אותך. בברכת שנה טובה ארנון הר לב עגור 03-5067467 050-2792079

למעלה