התנתקות א` - קסנדרה

מילי**

New member
התנתקות א` - קסנדרה

התנתקות בצהרי יום שישי, אחרי ארוחת הצהריים המשפחתית, נפגשנו בצ`אט. השם הקצר היה בראש טור רשימת השמות, לא היה לי מוכר. הוא פנה אלי, כך יצא, דווקא אלי מכולם. השבתי בנימוס לשאלותיו והשיחה החלה לעניין את שנינו. הצעתי, ``אולי נמשיך בפרטי..?`` ``מה זה פרטי...?`` שאל ``אני חדש...`` הוסיף. חייכתי לעצמי והסברתי לו מה זה פרטי, כיצד נכנסים לשיחה פרטית, ומה המטרה. וכשהצליח שמח כמו ילד קטן ושאל ``זהו, עכשיו אני בפרטי שלך ? אף אחד לא רואה מה אנחנו כותבים..?`` השיחה התנהלה באיטיות, ``אני מקליד באצבע אחת...`` אמר. מצאתי עצמי מדריכה אותו בנוהגי צ`אט ונדמה כי התחיל להינות. השיחה נעמה לנו ונפרדנו בהבטחה שעוד נמשיך להיפגש בצ`אט. חלף שבוע ושוב דיברנו הפעם השיחה הייתה חמימה יותר, הצחלנו להעמיק את הכרותינו, הפעם כשנפרדנו ידענו שנחזור וניפגש בצ`אט. התדירות עלתה, התכתבנו ארוכות, ככל שהכרנו יותר גברה הסקרנת והצמא לדעת עוד, לשמוע עוד ואלי להיפגש... החלפנו טלפונים. שיחת הקול הראשונה שלנו. הקול מעברו השני של הקו היה עמוק, סמכותי ומשרה בטחון, קול שנתן לי את ההרגשה שאוכל לסמוך עליו בכל צרה שאם תהייה לי חלילה אי פעם בחיי, קול מבטיח. שיחות, שיחות ועוד שיחות. התנתקות !!! קסנדרה המשך הסיפור בקטע התנתקות ב` לא יכולתי להעביר בקובץ אחד

למעלה