התנתקות שרת

התנתקות שרת

בשבוע האחרון, יש לי כל הזמן הפסקת משחק עקב התנתקות שרת. הבעייה איננה מהמחשב שלי, היות ומחוברת במקביל לאתר נוסף ושם אין לי ניתוק. מה הבעייה איתכם? ממש לא כיף לשחק כך.

הבעייה ממשיכה

ובהזדמנות חגיגית זו , רוצה להודות להנהלת הפורום, על ההיחלצות המהירה לעזרה. על ההבנה , ההיענות המהירה, על התשובות המפורטות. בקיצור "כל הכבוד". ומי שלא הבין, נאמר בסגי נהור. הבעייה ממשיכה. השרת מתנתק, ניקוד יורד. הבעייה הועלתה בבוקר. ונכון לרגע זה , השעה 21:00 , אין קול אין עונה. נו כנראה שככה זה פה. ערב נעים לכולם.

Xuver

New member
אני יודע איך אתה מרגיש

גם לי לא ענו הרבה זמן כבר הרבה פעמים, גם במציאות גם לי הרבה פעמים שאני משחק באמצע או שאני מסיים את המשחק מופיעה ההודעה שהשרת התנתק או משהו כזה וזה מאוד מאכזב והרבה פעמים אני מסיים את המשחק וזה לא ממשיך לעמוד של הטבלה זה פשוט נתקע המון זמן משום מה.. אבל אלה כנראה בעיות באינטרנט שלי שהוא שונה ומיוחד

מפרידה לשני חלקים

מפרידה את תשובתך לשני חלקים: 1) חוסר התייחסות. 2) בעייה "באינטרנט שלי". לגבי הסעיף הראשון, עכשיו כבר יותר ממטריד ומרגיז. ברגע שנוכחת לדעת שמדובר במגמה של התעלמות, אז בלשון עדינה זה פשוט "מגעיל ופוגע". לתומי חשבתי שאולי יש עיכוב והתמהמהות בתשובה, אך....לא! כנראה שזו הגישה. מה אומר ומה אגיד? . בסופו של דבר "העם מצביע ברגלים" . או ליתר דיוק במקרה דנן, הגולשים יצביעו בידים ובעכבר. החוכמה אינה לפתוח אתר , לפרסם בכל שלט חוצות ובכל באנר באתרי האינטרנט. החוכמה הפשוטה היא בשירות אמין לאורך זמן. ופה, בנקודה זו, נכשלתם, כישלון מחפיר. לגבי הנקודה השנייה, בה אתה מצביע על האינטרנט שלך. שוב, אינה פוטרת את מנהלי האתר ממתן תשובה הגיונית ומנומקת , ובזמן סביר. אך, מה לעשות....קטונתי!!!!!!!! (נקודה למחשבה).

Xuver

New member
לא עונים לך כי לא יודעים מה לעשות

לא כי לא רוצים ולמה את מדברת בלשון גבוהה כזאת? את חושבת שזה חכם יותר? כל אידיוט יכול לדבר ככה.. וזה רק מעצבן אנשים לא מרשים אותם..

המ....

גם תשובה בנוסח "איננו יודעים כרגע....או מטפלים....או מנסים...." הינה בגדר תשובה. אך חוסר התייחסות או התעלמות , בפירוש אינה דרך נאותה לאתר שמכבד את עצמו.

Xuver

New member
מה עדיף, לא לענות בכלל או לומר שזאת באמת בעיה

שצריך לטפל בה? ועם הודעות כאלה לא ידידותיות וחצופות ולא נעימות ברור שלא ירצו לענות לך..

aaa123

Member
עדיף לומר שזאת בעיה שצריך לטפל בה

חוץ מזה אני לא מסכים שעם הודעות כאלו זה ברור שלא ירצו לענות לה.

קיפוד8

New member
סליחה, התכוונתי לומר "למה אתם רבים"

אני לא יודע למה כתבתי "למה אתה צועק" מוזר..

aaa123

Member
הודעות במסרים אישים הן דרך יעילה יותר לקבל

תגובות מהמנהל מהודעות בפורום. מנסיוני המנהל מגיב ברוב המקרים או באותו יום או למחרת במקרה שההודעה נשלחת בערב. לצערי ברוב המקרים גם שיש תגובה היא לא משביעה את רצוני ,וגם אם בעיה נמשכת יותר משבוע ואת שולחת תזכורת את יכולה לקבל התייחסות בנוסח "הנושא בבדיקה, אנא תאזר בסבלנות והכל יתוקן ! הדברים האלה לא נעשים בחצי שעה, הבאג יתוקן ! תודה"

חולקת על דעתך

אינני מסכימה לדבריך. אין מדובר פה בבעייה אישית. אלא בבעייה שלהערכתי נמצאת אצל עוד כמה מגולשי האתר. מדוע לטאטא מתחת לשטיח? הודעתי הועברה אתמול בבוקר דהיינו 10/6/08 ....והתאריך היום 11/6/08 .....? יש צורך להוסיף משהו? אינני חושבת. ולמה לשלוח תזכורת? האם מדובר פה ב"חנות מכולת" . משום מה הייתי סבורה שמדובר באתר רציני שנותן שירות והחשוב מכל מעניק מענה. נכון לרגע זה, פשוט מאוכזבת הן מהשירות, והן מהיחס.

aaa123

Member
אני בהחלט מבין אותך

הנקודה היא שהעובדות מראות שיש יותר סיכוי לקבל תשובה במסרים אישים,ואני זוכר שהמנהל המליץ למי שיש לו בעיה לפנות במסרים אישים. לעצם הנושא אני מסכים שלא צריכה להיות בעיה עם דיון פומבי מאחר שסביר שיש ליותר מאדם אחד את אותה בעיה (למרות שלי מעולם לא היתה בעיה במשחק המהג'ונג). במקרה ששלחתי תזכורת לא מדובר בתזכורת בגלל מסר שלא נענה,אלא בתזכורת בגלל שלא תיקנו את הבאג. ותוכן המסר הקודם שקיבלתי היה: "היי הבאג שאתה מציין ייבדק בימים הקרובים ובמידה שאכן יש באג, הוא יתוקן.. תודה רבה על ההערה" לא נאמר מתי הם מצפים לתקן אותו, ועד עכשיו כשבועיים אחרי שהודעתי על הבאג הוא לא תוקן. גם אם לא מתכוונים לטפל בזה בזמן הקרוב הייתי מעריך יותר תגובה שאומרת לי מתי מי שכתב(ה) את הקוד של המשחק מתכוונ(ת) לטפל בבאג, וכמה זמן להערכתו(ה) יקח לתקן את הבאג.

ממתי חברה נותנת תשובה במיידי?

תנסי לשלוח מייל לתמיכה של חברות גדולות ותגלי שכתובים שם דברים בסגנון..."תשובה תינתן תוך 1,2,3, וכו' ימי עסקים". למה את מצפה לתשובה מיידית כאילו זה צ'ט והמנהל חייב לעזוב את כל עיסוקיו ולשבת כל היום במחשב? המנהל הוא בן אדם עם חיים משלו, יכול להיות שהוא לא הרגיש טוב אתמול? יכול להיות שהיה לו אירוע משפחתי? יכול להיות שהוא סתם יצא לטייל? זכותו לעשות זאת, ותאמיני לי הגישה שלך לא עושה הרבה חשק לענות. אני שלחתי למנהל מסר והוא ענה לי אחרי יומיים שלמים, זה אומר שהצקתי לו כל היומיים האלה? לא, חיכיתי בסבלנות וקיבלתי תשובה. ורק שתדעי, מעולם לא התנתק לי משחק, אז כן, זה קשור לאינטרנט שלך.

אירנוש

למרות הנימה התוקפנית שבפירוש אינה לענין,מכיוון שמדובר בענין עקרוני . אתייחס לדברייך אחד לאחד. 1) כאשר הינך שולחת לחברה גדולה , ומקבלת תשובה ..."תשובה תנתן תוך 1.2.3 וכו' ימי עסקים" הרי זו תשובה. ויותר מתשובה זו התחייבות למתן מענה. 2) בואי נעשה הבחנה דקה בין צאט ובין פורום של אתר. צאט הינו באמת שיחה חולפת...שיחות בצאט אינן נשמרות , ומכאן שאין התחייבות למתן תשובה. חילופי הדברים בפורום נשארים מכיוון שמטרת הפורום בין היתר היא ליבון,בחינה ופתירת בעיות שונות. 3) באמת מנהל הפורום הוא אדם עם חיים משלו , עיסוקים משלו ו....לקח על עצמו את משימת ניהול הפורום תוך שיודע את את הקשיים הנתונים בדבר. ידע למה נכנס. מאמינה שבחן , בדק . ולאחר מכן החליט להיכנס לכך. 4) שמחה בשמחתך שמעולם לא נותק לך משחק. מעניין לך לא נותק, לי כן התנתק ולעוד מספר כן התנתק....כנראה של"כולנו" יש מחשב דפוק!!! לסיכום: התנגחות מילולית, הטח ביקורת עוקצנית. והבאת דוגמאות אישיו . אינה פותרת את הבעייה. נקודה למחשבה במיוחד עבורך אירנוש יקירתי, ניסוח אדיב מעולם לא הרג עדיין אף אחד.

Xuver

New member
ניסוח אדיב כמו שלך דווקא כן הרג

זה מה שקרה לאחותי שמיל.

AG151

New member
בעית שרת

בעיות השרת הועלו ונבדקו בקפדנות מצידנו, לא נמצאה כל בעיה ! יוזר בשאפו טען בפני את אותה הבעיה, בדק את נותן השרות שלו וקיבל את תשובתו מאותה חברה, אותה חברה העלתה באותו יום/יומיים איזשהו אנטי וירוס למחשבים וזה כנראה מה שהאט לו את המחשב, לאחר בקשתו להורדת התוכנה ממחשבו, נפתרה בעית ההתנתקות מהשרת :) אנא, בדקי עם נותן השרות שלך, אני כמעט בטוח ששם הבעיה ! רק על תצפי שהם יגידו לך ישר שהבעיה אצלם, מנסיון :( לסיכום, תאמיני לי שאנו מנסים כל שביכולתנו לפתור הבעיות, גם שלך וגם של כולם ! טיפה סבלנות וחיוך והכל יסתדר.. :)

למעלה