התעופפות

פיני 81

New member
התעופפות

היי חברים. יש משהו שאני חושב עליו בזמן האחרון אולי זה בגלל שעוד לא התחלתי לגלוש אבל מה שמטריד אותי זה: האם זה לא מסוכן לגלוש בקייטסרף ולעוף איתו באוויר בצורה מסוכנת וכל זה מבלי שנרצה בכלל שזה יקרה, הרי זה בסה"כ מצנח שעם טיפה רוח חזקה יכול לגרור למקומות לא רצויים?. סליחה על הבורות אבל אני אשמח אם תענו לי על השאלה. יום טוב.

kiteaway

New member
גלישה בטוחה בקיט

הי קייטסרפינג זהוא ענף ספורט מדהים שמאוד קל יחסית ללמוד ולהתקדם בוא מצד 2 זהוא ספורט שיכול להיות מסוכן במידה ועוברים על חוקי הבטיחות שמלמדים אותך במהלך הקורס,בגדול ספורט מדהים שיכול להיות סופר בטוח לך בדרך הישר ולא בקיצורי דרך תרשם לקורס במקום מסודר שישמור עליך במהלך הקורס וגם לאחר סיומו וזכור בדרך כלל הזול יוצא הכי יקר נשמח לעזור בכול שאלה:)

hagitoz

New member
תשובה נוספת על גלישה בטוחה בקייטסרף

תשובה שכבר נענתה עבור גולש פורום אחר שגם שאל לגבי רמות הסיכון, זוהי תשובתי: תראה, אפשר להגיד שיש הרבה דברים שמסוכנים בחיים אבל עיקר התאונות שקורות בכלל בחיים הן נובעות מאי מודעות, טיפשות, אגו, חוסר למידה וידיעה. לא כמו גלישת רוח או גלישת גלים שאפשר להסתדר פחות או יותר לבד בתור התחלה למרות שתמיד רצוי ללמוד כדי להצליח בצורה הכי טובה, בקייטסרפינג הספורט הוא שליטה במצנח, אפשר לדמות זאת לנסיעה על רכב שצריך ללמוד את ההיגוי הנכון ומי שלא יודע יכול בקלות לגרום לתאונת דרכים, בקייטסרפינג זה מאוד דומה ואפילו יותר מסוכן כי המצנח מחובר לגוף ונושא את משקלו ובמידה והאדם אינו יודע כיצד לשלוט במצנח אז לצערי זה מאוד פשוט, המצנח שולט בו, הכוונה שיש הרבה כוח ועוצמה שיכולה לתלוש את האדם כ"שקית ניילון" והשאר כבר לא נעים. אני לא רוצה להפחיד כי זה יכול לקרות במידה ולא נוהגים כראוי, אפשר לחסוך את כל הטעויות ואת כל התאונות במידה ולומדים קייטסרף בצורה מסודרת והכוונה בבית ספר מסודר שמלמד את השליטה וההיגוי הנכון במצנח, טכניקת ההנפה והנחתה של המצנח ועוד. בקייטסרף החלק של לימוד הגלשן הוא יחסית שולי, זה לא החלק החשוב, החלק החשוב הוא לימוד השליטה במצנח! ברגע שלמדת בצורה נכונה אין סיבה שתיפגע. אני ממש לא רוצה להפחיד אבל חשוב לציין שצריך ללמוד הכל בדרך בטוחה והכל יהיה בסדר ותעשה כיף חיים!! אשמח לעזור בכל ייעוץ והכוונה, תודה! חגית עוז

למעלה