התעריפים החדשים

הורגים כל סיכוי קטן להתקדם

בעולם הזה. אבל זה מגיע לנו. אנחנו יודעים רק לבכות בפורום על זה. אם אנחנו גברים (ויעל, זה רק מטאפורה) בואו נתאגד ונפעל בעניין. זה כבר עניין של כ ו ל ם! לא רק פרטיים שסגרו להם שעות ליבה, לא רק טייסים מסחריים שצריכים לבצע חידוש מכשירים חצי שנתי FUCKING כ ו ל ם. אני ממש
על זה. בתור אחד שמוותר על הרבה מאוד דברים והרבה מאוד זמן מהמעט הפנוי שיש לי, בשביל להתקדם בעולם התעופה, אומר שבארץ זה הפך להיות בלתי אפשרי בעליל. אז אולי ראובן, וכל שאר בעלי ההשפעה אצל מ"מ ראש המנהל יעשו משהו בנדון?

אולי מארק ידידי תנסה גם פנייה אל

המינהל באופן אישי במכתב ותשאל איך זה שהעלו תעריפים והאם תקנות הטיס שונו בהתאם ואושרו ע"י ועדות הכנסת ולמה אין פרסום רישמי לכך (ואולי זה בלוף") אני עשיתי זאת היום. אני גם לא זוכר שנאמר משהו ע"י רז בכנס האגודה בשבוע שעבר. אולי יסתבר שבוצע מהלך לא חוקי בכלל והפניות יעזרו. לך תדע. אני מקווה שמקור המידע מהימן. אף אחד לא הסביר (עדיין) מהיכן המידע שאוב.

אילן ידידי

המידע מפורסם קבל עם ועדה על לוח המודעות של אוויה. גש והסתכל. פנייתי למנהל תעזור כמו אקמול לפושקין. פישר כמוני הם לא רואים ממטר. צר לי להגיד אבל 99.9% מהטייסים הם לא רואים ממטר. רק התאגדות והגשת בג"צ יועילו, וגם זה נתון בספק.

RozenekZ

New member
רק מאבק בסגנון אבו-שפם יועיל

עובדי אליטליה חסמו לפני כמה ימים את הגישה לשדה התעופה ברומא למשך יום שלם וגרמו להשבתת השדה. היום הם קבלו העלאת שכר. כמה עשרות גמדים כפתו את גוליבר ! זאב

אם גברת אגודת התעופה לא תילחם בזה

אאלץ לשלם בשנה הבאה את ה- 300 ש"ח למנהל התעופה. כי לצערי הרשיון עדיין חשוב לי בהרבה מהאגודה.

כמה טייסים צריך כדי להחליף נורה

שרופה בישראל ? תשובה: אף אחד, שהטייס האוטומטי יעשה את זה...

מה זה נתאגד? אתה לא חבר באגודה

זו התארגנות מספקת, רק צריך להפעיל אותה. זה אולי אף נושא שהאגודה גם יכולה להצליח בו. אולי להוציא כבר על ההתחלה צו מניעה זמני עד לברור סופי של הענין.

sadehram

New member
לגבי התעריפים החדשים

היום שוחחתי עם שולי מזכירתו של ירום הודו מוטי אנגלמן. ואכן התעריפים עולים לסכומים שנכתבו כאן באתר. עיצה קטנה לאלו שעומדים לחדש את ההגדר מכשרים ואו עומדים לפני מבחן מעשי ( כמוני ועוד במדר"ט 2730 ש"ח במקום 261 ש"ח ) מומלץ לשלם את האגרה עד ה 31/12/03 . זה לא מנחם אבל בימים טרופים אלו זה גם משהו!! בתקווה שלא תהיה שביתה מחר ברשות הדואר !!!!

sadehram

New member
יעל רוצי לשלם!!!

זה לא משנה שהחידוש שלך באפריל. תשלמי עכשיו את האגרה תפקססי למנהל ובעוד חודשיים תזמיני בוחן לעוד חודשיים !!!! כך שתחסכי לא מעט כסף

למרות שנהגת לבחון פעם,

אני חושש, במלוא הכבוד, כי בנקודה זו אתה טועה. גם באגרות טרם העליה לא כל סכום האגרה הלך לבוחן.

יעל !

שאף אחד לא יפחיד אותך. תישארי בדיוק כמו שאת !!!! את נמנית בין האנשים הטובים בפורום !!!!

למעלה